Túžite po krásnych bielych a čistých zuboch? Práve problém s nepríjemným pachom z úst a žltými zubami trápi omnoho viac ľudí, ako si na prvý pohľad môžete myslieť. Zubári sú dnes veľmi drahí a nejaké špeciálne zákroky, ktoré si vyžadujú zanedbané zuby je omnoho drahšia, ako len jedno sedenie. Práve aj to je dôvod, prečo by ste si svoje zuby mali čistiť pravidelne. Problém však je, že len umývanie zubov nestačí. Mnohokrát je dôležité mať správnu zubnú pastu a najmä kefku, ktorá sa postará o všetky problémy, ktoré by ste so zubami mohli mať. Práve klasické zubné kefky si však nedokážu pomôcť pri zuboch a umývate si s nimi menej ako 60% celkových baktérií a iných problémov. Pri umývaní zubov je dôležité myslieť aj na samotné ďasná a celú ústnu dutinu. Myslite na to, že vaše zuby potrebujú kvalitnú starostlivosť a ak do nich chcete investovať, mali by ste staviť na dobrú elektronickú zubnú kefku, ktorá vám pomôže vyčistiť aj tie najhoršie nečistoty a najhlbšie baktérie, ktoré sa vám počas celého dňa a niekoľkých chodov jedál dostali do zubov. Niektoré čiastočky z jedla sa totižto v zuboch uchovávajú aj niekoľko dní, kým sa dostanú von a tým zapríčiňujú mnohé problémy so zubami ako napríklad zubný kaz.

Technika ide neustále dopredu a preto je úplne normálne, keď si v obchodoch okrem klasických zubných kefiek môžete kúpiť aj elektrické zubné kefky. Tento druh kefiek dokáže omnoho viac, ako si môžete predstaviť. Vie perfektne bojovať proti špine a nečistotám v celej ústnej dutine, proti zubnému povlaku, ktorý sa na zuboch nachádza a takisto vie zuby ochrániť pred nebezpečným zubným kazom, ktorý ohrozuje úplne každého. Na trhu a takisto aj v obchodoch, ktoré sa zaoberajú elektronikou môžete nájsť niekoľko druhov elektrických zubných kefiek. Mnohí si vyberajú najmä podľa dizajnu, no to nie je práve najlepší spôsob, ako nájsť tú najlepšiu elektrickú zubnú kefku. Výkon a takisto recenzie ostatných užívateľov sú veľmi dôležité položky, na ktoré by ste nemali zabúdať a určite ich pravidelne študovať. Pri výbere zubných kefiek by ste mali rozmýšľať najmä to, od akej značky kefka pochádza a či je naozaj profesionálna, ale len určená na priemernú hygienu. Aj keď nie ste profesionáli, určite by ste na takúto kefku staviť mali, pretože práve takáto zubná kefka vám dokáže umyť chrup čo najlepšie a dokáže spraviť všetko, čo potrebujete. Aj z viacerých filmov zo zahraničia si môžete byť istí, že elektrické zubné kefky nie sú vo svete novinkou, no u nás sú stále časťou trhu, ktorá nie je príliš rozšírená. Je to však naozaj veľká škoda, pretože tieto zubné kefky sú pre naše zuby tou najlepšou alternatívou.

Značka Philips patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa na našom trhu vyskytujú už nejakú tú dobu. Ich výrobky sú naozaj veľmi kvalitné, vďaka čomu si našli uplatnenie u mnohých spotrebiteľov. Okrem vysávačov sa orientujú aj na inú elektroniku, vďaka ktorej budete pracovať omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, ako doteraz. Práve zubné kefky sú však špecialitou, ktorú značka Philips naozaj vie. Túto informáciu vie aj mnoho ďalších ľudí, ktorí vždy radi stavia na elektrické zubné kefky, pomocou ktorých si veľmi rýchlo umyjú svoj chrup. Ak aj vy túžite po kvalitnom výrobku, vďaka ktorému si umyjete svoje zuby veľmi rýchlo a jednoducho  a  takisto je aj výkonný určite by ste mali staviť na elektrickú zubnú kefku Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01, ktorá má omnoho viac výhod a omnoho viac funkcií, ktoré vám môže ponúknuť, ako sa na prvý pohľad zdá.

Túžite po krásne a žiarivo bielych zuboch bez použitia ťažkých a nevhodných chemikálií alebo dlhých sedeniach u zubára, ktoré sú veľmi drahé? Na trhu by ste si v takomto prípade mali nájsť zubnú kefku Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01, ktorá sa radí medzi tie najlepšie elektrické zubné kefky na trhu. Ponúka vám tie najlepšie funkcie, vďaka ktorým budete mať žiarivo biely chrup a úsmevy ako z titulných fotografií na predných stránkach časopisu. Vďaka špičkovej patentovanej sonickej technológií a špeciálnemu vypracovaniu čistiacej hlavice odstráni zubná kefka až o 100% viac škvŕn za jeden týždeň a až o 7-krát viac zubného povlaku ako klasická, manuálna zubná kefka. Nikdy sa tak nestane, že by vám táto elektrická zubná kefka nevyčistila zuby poriadne.

Vďaka jedinečnej zubnej kefke Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 budú vaše zuby preukázateľnejšie belšie a čistejšie. Odstráni totižto za jeden týždeň naozaj veľké množstvo zubného povlaku, ktorý robí veľké problémy mnohým ľuďom. Pri pravidelnom používaní tak uvidíte výsledky už po pár dňoch. Prirodzene belšie zuby bez použitia silných chemikálií, ktoré pre naše zuby nie sú vôbec dobré si budete užívať každý jeden deň. Všetko toto dosiahnete vďaka patentovanej sonickej technológií a unikátnej hlavici Diamond Clean. Táto hlavica patrí medzi tie najlepšie na trhu, ktoré majú elektrické zubné kefky a vy budete mať tak ten najkrajší a najbelší úsmev široko ďaleko.

Každý človek, ktorý miluje jedlo si veľmi rád pochutí na dobrých slaných a sladkých pokrmoch. Nie všetky jedlá sú však vhodné pre naše zuby a to nehovoríme po tmavých nápojoch ako je káva, cola alebo zelený čaj. Tie na zuboch zanechávajú žltkastý povlak, ktorého sa ľudia veľmi ťažko zbavujú. Zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 si však poradí aj s takýmto problémom a to vďaka unikátnej a zároveň špeciálnej technológií. Odstraňuje tak až o 100 škvŕn viac z vašich zubov. Dôkladný čistiaci efekt sa preukazuje takisto aj na ťažko dostupných miestach vašich úst, kde zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 zaistí to najlepšie ošetrenie. Pomocou špeciálnych vlákien sa dostane do zubov a podporená unikátnym dynamickým prúdením vyčistí aj to najnedostupnejšie miesto. Vy budete mať tak krásny a dokonale žiarivý zdravý úsmev.

Štíhla a ľahká soničká zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 je jedinečná najmä vďaka tomu, že sa veľmi jednoducho drží a potláča prenos vibrácií do rúk. Nikdy sa tak nestane, že by vám pri čistení zubov niečo vadilo alebo by sa vám triasli ruky. Hlavica je navrhnutá jedinečným spôsobom, ktorý kopíruje tvar vašich zubov a dosiahne tak každú plošinu zubov a takisto aj ďasien. Zubnou kefkou značky Philips nemusíte na zuby tlačiť. Stačí ju len jemne priložiť a pomaly pohybovať po zuboch. Nič iné k dokonalému vyčisteniu nepotrebujete.

Zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01 využíva dva jedinečné režimy čistenia a to Clean, ktorý je štandardným dvojminútovým režimom a režim Clean and White, ktorý preukázateľne odstraňuje pigmentáciu zo zubov. Zvoliť si môžete až tri intenzity pre maximálne pohodlie a to najlepšie vyčistenie. Vaše zuby budú tak o dva odtiene belšie už za dva týždne pravidelného používania.

Zaujímavou je aj funkcia Quadpacer, ktorá po určitom intervale pípnutia a krátkom prerušení čistenia upozorní, že je potrebné prejsť na ďalší úsek chrupu. Sami určite viete, že dve minúty sú plne ideálnym časom na dokonalé vyčistenie zubov. Presne na takúto dobu je nastavená aj zubná kefka Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01, ktorá využije takýto krátky čas na dokonale biele zuby. Po dvoch minútach sa vďaka funkcií Smartimer kefka vypne. Ak máte pocit, že by ste potrebovali zuby čistiť dlhšie, jednoducho ju zapnite znova.

Hlavica Diamond Clean, ktorá tróni na vrchu celej zubnej kefky Philips Sonicare HealthyWhite HX8911/01, a ktorá je aj veľmi dôležitá, je špeciálne navrhnutá tak, aby ste mali ešte žiarivejší úsmev. Aj vďaka nej zubná kefka značky Philips pomáha odstraňovať škvrny od čaju a kávy a takisto pomáha zlepšovať zdravie vašich ďasien. Tenká ergonomická rukoväť sa veľmi dobre a príjemne drží a zjednodušuje používanie zubnej kefky. Indikátor batérie vás prerušovaným svetlom upozorní, kedy je potrebné kefku dobiť. Všetko, čo potrebujete k zdravým a bielym zubom nájdete v jednom sete. V balení totižto získate telo sonickej zubnej kefky Healthy White +, 1 Diamond Clean standard hlavicu, 1 cestovnú dobíjaciu lithium-iontovú nabíjačku a takisto záruku na dva roky. Batéria je veľmi výkonná a vydrží až 42 dvojminútových čistení či tri týždne používania.