Technológie menia náš svet na nepoznanie. Dnes si dokážeme spraviť úplne všetko pomocou technologických vynálezov, ktoré nám pomáhajú a uľahčujú každý jeden deň. Máme doma kuchynských robotov, ktorí spravia všetko, čo im povieme, máme smartfóny, ktoré sú tak praktické, že nám spravia trištvrtinu vecí od kúpy jedla až po odoslanie každej jednej správy či zatelefonovania svojim blízkym. Môžeme povedať, že sme zahltení novinkami, no určite si na to nemôžeme sťažovať. Práve vďaka týmto technológiám stíhame toho omnoho viac, ako by sme si mohli myslieť. Z pohodlia domova môžeme nakupovať okrem potravín aj elektroniku či oblečenie a všetko nám príde až ku dverám domu či bytu bez toho, aby sme vyšli z domu.

Niekto si môže myslieť, že niektoré elektronické pomôcky sú úplnou zbytočnosťou, ktorú by sme doma ani nepotrebovali, no niektorí si ju nevedia vynachváliť. Medzi takéto veci patria napríklad aj elektronické zubné kefky, bez ktorých si život predstaviť vieme. Niektorí by sa však mohli opýtať, a chceme bez nich žiť? Vedia perfektne vyčistiť celý chrup a dokážu zuby ochrániť aj pred kazom práve dobrým vyčistením. Nie každý si totižto vie úplne presne a dobre vyčistiť zuby. Niektorí nevedia ako dlho alebo aké pohyby by mali pri čistení robiť. Toto všetko vám elektronické zubné kefky ponúkajú. Okrem toho, že majú časovač a vypnú sa presne vtedy, keď majú a keď máte vyčistené zuby, takisto vám pomôžu vyčistiť zuby po celom dni, kedy ste jedli niekoľko chodov jedál.

Značka Philips je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka tejto značke máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť aj vy na túto značku. Práve značka Philips prináša do domácností aj kvalitné spotrebiče, medzi ktoré sa radia napríklad aj elektronické zubné kefky, ktoré sú kvalitné, vedia vyčistiť chrup presne tak, ako by mali a okrem toho vyzerajú aj dobre. Dnes máme pre vás recenziu na elektronickú zubnú kefku Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04.

Elektronická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 má diamantovú silu, ktorá sa perfektne postará nielen o vaše zuby, ale takisto aj o ďasná a ústa. Vaše zuby budú omnoho zdravšie, krajšie a belšie práve vďaka tejto novej elektronickej zubnej kefke, ktorá patrí medzi tie najlepšie na trhu. Ak chcete mať doma osobného dentistu, ktorý sa vám postará o biely úsmev, určite by ste mali staviť na elektronickú kefku Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 v modernom tmavom fialovom dizajne. Zubnú kefku si však môžete kúpiť aj v bielom, čiernom či ružovom prevedení, takže ak sa vám nepáči toto fialové prevedenie, môžete s istotou staviť na iné prevedenie. Zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 odstráni až o 7-krát viac zubného povlaku ako klasická manuálna kefka a takisto pomáha aj optimálnemu čisteniu podľa línie ďasna, takže naozaj perfektne vyčistí zuby aj v tých najneprístupnejších miestach.

Túžite po bielych zuboch a krásnom hollywoodskom úsmeve? Práve vďaka pravidelnému používaniu zubnej kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 budú vaše zuby preukázateľne belšie a čistejšie. Táto kefka totižto odstraňuje každodenné škvrny a už za jeden týždeň od prvého používania kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 si všimnete zmenu. Dokáže odstrániť až o 100% viac škvŕn, ako klasická manuálna zubná kefka. Prirodzene belšie zuby bez používania rôznych chemikálií môžete mať aj pomocou elektrickej zubnej kefky, ktorá ma patentovanú sonickú technológiu a unikátnu hlavicu Diamond Clean pre najlepšie bielenie, ktoré zubné kefky môžu mať.

Spomínaná hlavica Diamond Clean je špeciálne prispôsobená, aby odstránila pigment z povrchov zubov svojimi prierezmi, ktoré má v tvare diamantového zbrúsenia. Husté no jemné vlákna sú usporiadané do takého tvaru, aby perfektne dosiahli na úplne všetky časti zubov. Vďaka tomuto si môžete bez obáv vychutnať vašu obľúbenú každodennú kávu, pohár červeného vína či iné potraviny a nápoje, ktoré často farbia zubnú sklovinu.

Nabíjanie tejto zubnej kefky je takisto veľmi jednoduché a praktické. Lithium iontovú batériu zubnej kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 môžete nabíjať dvomi spôsobmi a to v sklenenom poháriku, ktorý dostanete ku kefke, a ktorý môžete používať aj na vyplachovanie ústnej dutiny, alebo pomocou cestovného púzdra a USB portu s USB káblom, ktorý takisto dostanete ku kefke. Po plnom nabití zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 vydrží až 42 dvojminútových čistení alebo 3 týždne používania. Má teda naozaj veľkú výdrž, vďaka ktorej si jednoducho vyčistíte zuby kedykoľvek a kdekoľvek, aj keď budete odcestovaní. V priebehu nabíjania bliká indikátor nabíjania a akonáhle je zubná kefka značky Philips nabitá, indikátor svieti neprerušovane. Takto viete, že môžete kefku odpojiť od elektrickej energie.

Štíhla, ľahká a veľmi štýlová zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 je jedinečná najmä prenosom vibrácií do ruky. Zároveň je však jej hlavica navrhnutá tak, aby kopírovala tvar vašich zubov. Vďaka tomu dosiahne každú plošinu zubov aj ďasien. Výhodou je najmä to, že zubná kefka akoby sama umývala vaše zuby. Nemusíte na ne vôbec tlačiť, pretože stačí jediné priloženie a kefka umýva. Zarúčí vám tak najlepšie čistenie nielen zubov, ale takisto aj medzizubných priestorov a miest pri ďasne. Za dva týždne sa zlepší zdravotný stav vašich zubov a takisto aj ich sfarbenie, ktoré bude odrazu biele.

Elektronická zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 vám ponúka 5 jedinečných režimov čistenia, medzi ktoré patrí Clean, Sensitive, Gum Care, Polish a White. Clean je štandardný dvojminútový režim, ktorý vyčistí vaše zuby naozaj perfektne. Sensitive je program, ktorý čistí vaše zuby jemne. Hodí sa najmä ľuďom, ktorí majú citlivé ďasná a zuby. Gum Care kompletne čistí vašu ústnu dutinu a navyše šetrne masíruje ďasná a postará sa aj o problematické oblasti vo vašich ústach. Polish zosvetľuje vaše zuby a leští a nakoniec White, ktorý preukázateľne odstraňuje pigmentáciu a povrchové škvrny. Je len na vás, ktorý z režimov si vyberiete vy.

Výhodou tejto krásnej a dizajnovej kefky je ak funkcia Quadpacer, ktorá vás po 30 sekundách pípnutím a krátkym prerušením čistenia upozorní, že je potrebné prejsť k ďalšiemu úseku chrupu, aby ste si vyčistili za jeden čas naozaj úplne všetko. Sami určite viete, že dve minúty sú ideálnym časom pre dokonalo vyčistené zuby. Pomocou funkcie Smartimer sa kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 postará o to, aby ste za tieto dve minúty stihli vyčistiť úplne celý chrup. Funkcia vám oznamuje dokončenie čistiaceho cyklu a jednoducho sa po dvoch minútach vypne. Ďalšou funkciou, ktorá by sa vám mohla pozdávať je aj funkcia Easy-start, ktorá vám pomáha ak ste pri elektrických kefkách začiatočník. Mnohým totižto elektronické kefky zo začiatku vadia a tento program je určený presne na to, aby ste si zvykli na čistenie zubnou kefkou Philips tak, že jemne zvyšuje silu prvých 14 čistení. Uvidíte, že tento program vám naozaj pomôže a zvyknete si veľmi jednoducho.

Dôkladný čistiaci efekt v ťažko dostupných miestach vašich úst zaistí, že zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 sa dostane úplne všade, kde potrebujete a to aj bez toho, aby ste ju neustále otáčali nejakými pohybmi. Odstráni tak omnoho viac povlaku, ako si na začiatku myslíte a o pár týždňov budete mať krásny biely úsmev.

Všetko, čo potrebujete pre vaše krásne zuby nájdete v tomto perfektnom sete. Pri kúpe elektrickej kefky Philips Sonicare DiamondClean HX9372/04 ískate jednu sonickú kefku, čiže telo Diamond Clean, jednu čistiacu hlavu Diamond Clean Standard Black, jeden sklenený pohár s indukčným nabíjaním, jedno cestovné púzdro aj s nabíjačkou a USB portom a takisto aj USB kábel.