Máte radi svieži dych a čisté zuby? Asi patríte k väčšine ľudí, ktorí nedajú dopustiť na dobrú ústnu hygienu. Ak často a pravidelne navštevujete dentálnu hygienu a zubára, určite si dávate na svoj chrup pozor. Práve preto vám určite doma nechýba dobrá kefka, ktorou si umyjete ráno aj večer všetky nečistoty z úst, ktoré tam máte. Takisto zmyjete aj zbytočné baktérie, ktoré by vám mohli v ústach spraviť len škodu. Mnohí ľudia si nedávajú na toto pozor. Stavia často na priemerné zubné kefky, ktoré kúpia za pár eur a takisto si kúpia aj obyčajnú zubnú pastu, ktorá však zázraky v ústach nevyčaruje. Práve preto, ak sa chcete o svoje zuby a celkovo o zubnú dutinu starať, mali by ste staviť na to najlepšie, čo ponúka trh. A verte nám, na trhu nájdete naozaj veľmi veľa kvalitných zubných kefiek, ktoré stoja za to.

Elektronické zubné kefky sa rozmohli poslednou dobou a trh je nimi doslova zahltený. Staviť na tú najlepšiu a vybrať si tú najlepšiu niekedy nie je práve najľahšie, a preto by ste mali staviť na tú najlepšiu, ktorú vám môžu značky ponúknuť. Pri výbere zubných kefiek by ste mali rozmýšľať najmä to, od akej značky kefka pochádza a či je naozaj profesionálna, ale len určená na priemernú hygienu. Aj keď nie ste profesionáli, určite by ste na takúto kefku staviť mali, pretože práve takáto zubná kefka vám dokáže umyť chrup čo najlepšie a dokáže spraviť všetko, čo potrebujete. Elektronické zubné kefky sú novým výdobytkom, ktorý sa na našom trhu ujal veľmi dobre a mnohí ľudia na tieto kefky stavia najmä kvôli jednoduchosti umývania a mnohým iným výhodám. Najväčšou je však tá, že majú čistejší chrup o viac ako 80%, ako pri umývaní s klasickou zubnou kefkou. Vďaka lepšiemu čisteniu máte tak omnoho čistejší chrup a zubné kazy sa vám budú vyhýbať míľovými oblúkmi.

Značka Oral-B je známa tým, že sa zaoberá práve výrobou zubných kefiek a zubných pást, ktoré sú kvalitné a vaše zuby sú vždy perfektne ochránené pred zubným kazom či baktériami a problémami, ktoré by vás mohli postretnúť. Ak chcete staviť na kvalitnú kefku, určite by ste si mali vybrať práve tú od značky Oral-B, ktorá ponúka to najlepšie, čo si môžete kúpiť. Ich ceny sú primerané, nie sú príliš vysoké a vy si tak môžete užiť komfort za nízku cenu. Mnohí zákazníci po celom svete na túto značku nedajú dopustiť, a preto by ste si ju mali vyskúšať aj vy.

Zaujíma vás, prečo všetci dentisti či zubní lekári po celom svete odporúčajú mnohé výrobky od značky Oral-B a najmä ich elektrické zubné kefky? Dôvodom je to, že okrem klasického vyčistenia, pomocou zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513 vyčistíte každé jedno miesto, aj to, na ktoré sa len veľmi ťažko dostanete. Takisto odstránite až o 100% zubného povlaku na zuboch, ako pri obyčajných zubných kefkách a to je naozaj veľmi veľký rozdiel. Po každom čistení s elektrickou zubnou kefkou Oral-B Vitality D12.513 budete mať pocit perfektne vyčistených zubov, akoby ste navštívili práve dentálnu hygienu. Výsledok je naozaj profesionálny a vy na túto kefku môžete staviť vždy, keď budete potrebovať.

Vďaka elektrickej zubnej kefke Oral-B Vitality D12.513 uvidíte rozdiel okamžite a to aj po prvom umytí. Zubná kefka Oral-B Vitality D12.513 vám pomôže odstrániť škvrny z povrchu vašich zubov a takisto predísť zápalu ďasien. Dôvod je ten, že okrem zubov, kefka jemne čistí a masíruje aj vaše ďasná. Vďaka menšej hlave a skvelo tvarovaným štetinkám sa dostane aj na menej dostupné miesta v ústnej dutine a takisto aj do medzi zubných priestorov, ktoré sú častým problémom mnohých ľudí.

Dizajn elektrickej zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513 je naozaj vhodný nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Bielo-modré sfarbenie sa zapáči všetkým. Nízka hmotnosť kefky vám zas zaistí, že sa vám bude kefka dobre držať a vy tak nebudete mať žiaden problém s tým, že by ste po pár sekundách kefku museli položiť. Hlavica elektrickej zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513 je perfektne inšpirovaná dentálnymi nástrojmi. Vie skvelo a jednoducho vybieliť zuby. Vďaka leštiacej vložke jednoducho odstraňuje škvrny napríklad od kávy či zeleného čaju, ktoré sa usádzajú na zubnej sklovine.

Keďže elektronická zubná kefka Oral-B Vitality D12.513 má nízku hmotnosť a príjemne sa drží, omnoho rýchlejšie sa kefka pohybuje po celej ústnej dutine a prispôsobí sa úplne každému zubu jednotlivo. Takto máte umývanie rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie. Uľahčíte tak svojim rukám úplne všetko, skrátite si dobu čistenia zubov a získate perfektné vyčistenie zubov, ktoré by ste pri manuálnej zubnej kefke nikdy nedosiahli.

Nebaví vás zdĺhavé čistenie zubov? Práve preto by ste si mali zakúpiť kvalitnú elektrickú zubnú kefku Oral-B Vitality D12.513, ktorá perfektne a bezpečne vyčistí zuby sa veľmi krátku dobu. Nemusíte si ani sledovať čas, počas ktorého si zuby čistíte, pretože každé dve minúty zubná kefka značky Oral-B spomalí a následne zrýchli. Práve dve minúty sú ideálnou dĺžkou čistenia, ktorú odporúčajú aj stomatológovia.

Výhodou elektronickej zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513 je najmä to, že má perfektný výkon, ktorý sa rovná 7600 oscilačných pohybov za minútu. Takisto nepotrebujete na tento výkon žiadne batérie, pretože kefka sa dobíja pomocou akumulátora. Na jedno nabitie vám kefka Oral-B Vitality D12.513 vydrží až týždeň, čo je výhoda, pretože ju nemusíte neustále nabíjať. Nabíjanie je veľmi jednoduché a pohodlné. Jednoducho zapojíte nabíjací stojanček, ktoré je veľmi stabilný a najmä štýlový, do zásuvky a postavte naň rukoväť zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513.

Keďže tvorcovia v spoločnosti Oral-B mysleli najmä na váš komfort, spravili rukoväť protisklzovú a ergonomickú. Samozrejme je aj vodotesná a môžete ju umývať pod prúdom vody. Rukoväť môžete kombinovať s rôznymi hlavicami, či už tie, ktoré sú určené pre dospelých alebo pre deti.

Používanie elektrickej zubnej kefky Oral-B Vitality D12.513 je však vhodné aj pre deti. Nemusíte si takisto ani pamätať dátum výmeny hlavice, pretože táto elektrická kefka má indikátor, vďaka ktorému vlákna vyblednú do polovice a vtedy budete vedieť, že ju musíte vymeniť. Novú hlavicu by ste mali meniť približne raz za tri mesiace, aby bolo čistenie vašich zubov čo najefektívnejšie a najúčinnejšie. Používanie tejto zubnej kefky od značky Oral-B je veľmi jednoduché a poradia si s ním aj deti alebo starší ľudia. Stačí si na kefku naniesť zubnú pastu, na zuby priložiť kefku a zapnúť ju.