Žehličky sú základom, ktorý by nemal chýbať nikomu v domácnosti. Vďaka nim je naše oblečenie nielen krajšie na prvý pohľad a rovnejšie, ale takisto sa v ňom mnohokrát aj lepšie cítime. Práve teplo, ktoré sa zo žehličky uvoľňuje do jednotlivých tkanín je kľúčom k perfektne jemnému a mäkkému oblečeniu, ktorému len tak ľahko neodoláte. Na prvý pohľad sa môže zdať, že žehličky nie sú až tak potrebné v našom živote, pretože práčky so špeciálnymi vyrovnávacími programami sa postarajú o to, aby vaša bielizeň bola dostatočné rovná na to, aby ste ju len trochu uhladili rukami, zložili a vložili do šatníka. Opak je však pravdou. Okrem tohto potrebujete aj kvalitnú žehličku, ktorá sa dostane do každého jedného záhybu, ktorý by pre vás predstavoval problém. Žehličky len tak ľahko v dnešnej dobe nič nenahradí.

Ako si však vybrať tú najlepšiu žehličku, ktorá vám bude dobre slúžiť a takisto sa vám s ňou bude aj veľmi príjemne manipulovať? Odpoveď je naozaj veľmi jednoduchá. Okrem toho, že si vyberiete presne takú, ktorá vám bude skvelo sedieť do rúk, nebude príliš veľká a ani ťažká, mala by byť tak výkonná, aby ožehlila všetky tkaniny a látky, ktoré doma máte. Takto budete mať istotu, že pri žiadnom oblečení sa nezastavíte a nebudete vedieť, ako naň. Na trhu nájdete naozaj veľké množstvo dobrých žehličiek, no vy by ste si mali nájsť tú najlepšiu, ktorá vám bude slúžiť niekoľko rokov úplne bez problémov. Medzi takéto žehličky sa radia aj žehličky od značky Tefal.

Francúzska značka Tefal sa na náš trh dostala už veľmi dávno. Jej história siaha až do roku 1954, kedy bola založená. Dnes značka ponúka kvalitné výrobky od žehličiek, cez kuchynské pomôcky až po výrobky, vďaka ktrým udržíte starostlivosť vášho domu a čistotu na poriadku. Všetky tieto výrobky sú veľmi kvalitné a skvelo hodnotené nielen od zákazníkov, ale takisto sú ohodnotené aj rôznymi špeciálnymi cena, ktoré za tieto roky výrobky vyhrali. Niet sa ani čomu čudovať. Vysokú kvalitu, ktorú Tefal ponúka, len tak niečo nepreskočí a vy by ste mali práve preto staviť na výrobky, ktoré Tefal ponúka. Medzi tie najlepšie sa radí až žehlička Tefal Aquaspeed FV5525E0, ktorej kúpa sa vám rozhodne vyplatí.

Žehlenie asi neparí medzi obľúbenú činnosť mnohých ľudí. Vo väčšine prípadov v rodinách táto nepríjemná činnosť spadá na ženy a práve preto si mnohokrát aj ženy chodia kupovať žehličky sami. Ak si chcete uľahčíť a takisto urýchliť vaše žehlenie, ktoré robíte niekoľkokrát týždenne, určite by ste mali staviť ne žehličku Tefal Aquaspeed FV5525E0, ktorá vám nielen, že rýchlo a jednoducho všetko ožehlí, ale takisto aj efektívne a bezpečne. Zvolíte si tak naozaj perfektnú žehličku, ktorej nesiahajú tie ostatné ani do polovice. Kvalitná žehlička vám vyžehlí oblečenie dokonale a za malú chvíľku, vďaka čomu splní všetky vaše zadané kritériá, ktoré by mali byť naozaj veľmi prísne. V bielo-červenej kombinácií sa bude žehlička Tefal Aquaspeed FV5525E0 páčiť najviac ženám, no určite sa bude hodiť aj mužom.

Žehlička Tefal Aquaspeed FV5525E0 má zabudovanú funkciu Power Zone čo znamená, že koncentruje parný ráz v sile až 170g za minútu a to už vo svojej špičke, vďaka čomu zvyšuje svoju intenzitu žehlenia na všetkých, aj tých najťažšie prístupných miestach. Jej špic s názvom Precision Tip je mimoriadne presný, a preto nebudete mať nikdy problém ožehliť nejaké ťažko dostupné miesta, medzi ktoré sa často radia miesta okolo gombíkov, golierov či rukávov na košeliach, ktoré bývajú kvôli nepresnému žehleniu ostatných žehličiek zle alebo vôbec vyžehlené. Vďaka žehličke Tefal Aquaspeed FV5525E0 budete mať prístup omnoho jednoduchší a rýchlejší, vďaka čomu vám už nikdy nebude robiť problém žehliť košele, ktoré sa žehlia ako jedny z najťažších. Príkon, ktorý žehlička ponúka je až 2500 W, vďaka čomu podá dokonalý výkon hodný profesionálnej žehličke.

Dizajn je pri žehličkách takisto veľmi dôležitý a často ho riešia najmä ženy, ktoré si žehličky do domácnosti aj samé mnohokrát kupujú. Dizajn žehličky Tefal Aquaspeed FV5525E0 je naozaj veľmi prívetivý ku všetkým ženám, pretože vám ponúka bielo-červené sfarbenie, ktoré sa mimoriadne hodí do každej jednej kúpeľne. Takisto je žehlička veľmi jednoducho tvarovaná, takže sa vám bude dobre držať. Rovnako k tomu prispieva aj ergonomické držadlo, ktoré sa prispôsobí tvaru vašej ruky a vy tak môžete veľmi jednoducho a bez bolesti žehliť. Hmotnosť žehličky je takisto veľmi dôležitá. Tá nie je vôbec vysoká, jej hmotnosť je len 1,9 kilogramu, vďaka čomu sa hodí do ruky každej ženy a nikdy s ňou nebudete nespokojní. Rýchlo vyžehlíte všetko, čo potrebujete a to aj bez bolesti chrbta či iných partií tela, ktoré pri takejto činnosti často trpia.

Efektívne žehlenie veľmi ľahko a jednoducho spoznáte podľa dokonalej kĺzavosti patentovanej samočistiacej žehliacej dosky Autoclean Caralys s Paládiom. Táto plocha vyniká aktívnym povrchom s nepretržitým katalytickým čistením a dokonca automaticky odstraňuje aj mikrovlákna v priebehu žehlenia. Tie sa potom zbytočne neprichytávajú k žehliacej ploche a nevytvárajú drsné plochy, ktoré by vám pri žehlení mohli veľmi zavadzať. Žehlička je tak neustále dokonale klzká a jej životnosť je prdĺžná. Výhodou toho, že jej žehliaca plocha je klzká je najmä to, že sa jednoducho pohybuje po akejkoľvek látke či po akomkoľvek odeve, ktorý potrebujete ožehliť. Pri žehličke Tefal Aquaspeed FV5525E0 nemáte nikdy veľký problém.

Pre skvelé žehlenie je dôležitá jednoduchá manipulácia so žehličkou. Práve preto vám žehlička Tefal Aquaspeed FV5525E0 ponúka rýchle naplnenie vody do nádobky. Naplnenie vody trvá len štyri sekundy a vďaka funkcií Easy Cord sa ľahko s celou žehličkou manipuluje. Výhodou je aj dĺžka kábla, ktorý má až dva metre, a tak jednoducho a rýchlo vždy vyžehlíte všetko bez problémov s káblom, ktorý by trčal úplne všade. Anti Drip systém vám zas ponúka zabraňovanie odkvapkávaniu vody a vytváraniu fľakov v priebehu žehlenia. Dostatok vody vám zas zaručuje XL nádržka, ktorá má až 300 ml!

Viete o tom, že aj žehlenie môže byť eko? Ak nie, tak odteraz to viete, pretože pri žehličke Tefal Aquaspeed FV5525E0 je možné úplne všetko. Vďaka tomuto programu ušetríte až 20% energie v porovnaní s maximálnym nastavením pary. Vďaka variabilnej pare a funkcií automatického vypínania po 30 sekundách bez pohybu v pracovnej polohe a v odpočívacej polohe za osem minút ušetríte aj v prípade prerušenia žehlenia. Pri žehličke Tefal Aquaspeed FV5525E0 môžete takisto žehliť aj závesy vo zvislej polohe. Poradí si naozaj s každou jednou situáciou. Samočistenie žehličky je takisto samozrejmosťou.

S funkciami samovypnutia a veľkou otvorenou protikĺzavou pätou sa nemusíte obávať toho, že by sa stala nejaká nehoda vo vašej domácnosti. Tefal totižto myslí na úplne všetko dopredu a za vás, takže sa jednoducho môžete spoľahnúť na svoju žehličku Tefal Aquaspeed FV5525E0.