Žehličky sú dôležitým spotrebičom, ktorý by vám doma určite nemal chýbať. Ožehlené oblečenie vyzerá omnoho lepšie, ako nejaké pokrčené, a preto by ste si mali vybrať dobrú žehličku, s ktorou nestrávite veľmi veľa času zavretí v nejakej miestnosti, kde budete neustále žehliť. Bude vás bolieť chrbtica, ruky a vy stále budete nadávať, že máte veľa práce. So správnou žehličkou totižto ušetríte veľmi veľa času a perfektne sa vám s ňou bude žehliť. Nebude vás bolieť vôbec nič a žehlenie si doslova užijete.

Profesionálne žehličky majú naozaj veľmi veľa plusov a výhod, ktoré sa vám budú páčiť. Určite si jednu z takýchto žehličiek zaobstarajte, aby ste mohli žehliť najlepšie, ako viete a nemuseli sa stále sťažovať na nedostatok času. Správna žehlička vám vo všetkom pomôže a vy si môžete tak skrátiť čas na minimum. Stále neviete, na akú žehličku staviť? Máme pre vás jeden tip, ktorý sa vám bude určite páčiť. Tou žehličkou je Philips Azur Pro GC4887/00!

Značka Philips patrí medzi tie najlepšie žehličky, ktoré dnes nájdete na trhu. So svojimi funkciami, ktoré disponuje sa vám bude určite páčiť. Značka patrí medzi lídrov na trhu, ktorí ponúkajú tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré by ste si mali zakúpiť aj vy. Určite sa vám budú páčiť a nikdy nebudete chcieť iné. Značka ponúka kvalitné výrobky, ktoré patria medzi tie najlepšie a verte, že ich nebudete reklamovať.

Žehlička dnes patrí k základnému vybaveniu, ktoré musí mať každá domácnosť. Žehlia sa všetky druhy oblečenia, a preto je to úplne normálne. Musíte však uznať, že žehlenie s naparovacou žehličkou Philips Azur Pro GC4887/00 je omnoho jednoduchšie, rýchlejšie a lepšie, ako kedykoľvek predtým. Vďaka mimoriadne rýchlemu kĺzaniu po oblečení, veľkou nádržkou a vstavanej nádržke na vodu, ktorá statočne odoláva vodnému kameňu, si môžete byť istí, že vám ponúkne Philips Azur Pro GC4887/00 to najlepšie, čo vie. Špičková profesionálna žehlička značky Philips s príkonom 3000W ponúka rýchle nahriatie a veľmi silný výkon.

Žehlička Philips Azur Pro GC4887/00 však ponúka omnoho viac, ako len dobre tvarovanú žehličku, ktorá sa jednoducho kĺže po oblečení. Takisto ponúka aj najdokonalejšou žehliacou plochou s názvom T-ionic Glide, ktorú vyrába špeciálne Philips. Táto špeciálna žehliaca plocha je omnoho dokonalejšia a lepšia, ako tie, ktoré ste mohli mať doteraz na iných žehličkách. Je nielen dokonale klzká, ale takisto odolná voči poškriabaniu a vďaka integrovanej vrstve oxidu titánu a technológia Optimal Temp vám ponúka to najlepšie z najlepších.

Určite sa vám bude páčiť aj moderný, nadčasový a najmä štýlový dizajn, ktorým táto žehlička disponuje. Hnedá farba je jednoducho elegantná a bude sa vám hodiť aj ako doplnok do domácnosti. Dlhá špička je výhodná na optimálnu kontrolu a viditeľnosť, takže si môžete byť istí, že sa vám s ňou budú jednoducho žehliť aj tie najhoršie miesta, ako napríklad v okolí gombíkov či manžiet.

Žehlička Philips Azur Pro GC4887/00 je veľmi ľahká, má totižto len 1,5 kg. Dobre sa vám v ruke bude držať aj vďaka tomu, že má ergonomicky tvarované držadlo, takže vás z nej ruka bolieť nebude. Výhodou je aj 2,5 metra dlhý sieťový kábel, ktorý vám zaistí potrebný dosah k žehliacej doske, ak by ste boli náhodou trochu ďalej. Kábel je však jednoducho ohybný, takže vám nebude zavadzať, ani v tom prípade, ak máte zásuvku niekde blízko.

žehliaca plocha žehličky Philips Azur Pro GC4887/00 má otvory na výstup pary, aby bola rovnomerne rozložená po celej časti. Jednoducho tak so žehličkou dosiahnete vynikajúce výsledky za každých okolností. Trvalý výstup pary je až 50g/min čo je naozaj skvelý výkon. Pomocou pary tak viete odstrániť aj tie najhoršie záhyby, ktoré by ste s pomocou inej, klasickej žehličky jednoducho nedali preč. Na najodolnejšie záhyby môžete použiť parný ráz až do 230 gramov, čo je už naozaj veľké množstvo. Takisto sa vám bude páčiť aj to, že žehlička Philips Azur Pro GC4887/00 disponuje veľkou nádržkou na vodu a to až 350 ml. Nemusíte tak žehličku často dopĺňať a vyžehlíte viac vecí naraz. Jej doplnenie je jednoduché, rýchle a môžete do nej používať aj klasickú vodu z vodovodu.

Na žehličkách, ktoré používajú paru sa usadzuje vždy vodný kameň. Preto je potrebné používať do nich špeciálnu, destilovanú vodu alebo ich čistiť veľmi často. Pri žehličke značky Philips tak však nemusíte urobiť. Funkcia Buil-in Calc Containter je zberačom vodného kameňa, vďaka čomu sa do zabudovanej nádržky zachycuje vodný kameň behom žehlenia a vám tak pôjde žehlička Philips Azur Pro GC4887/00 na plný výkon. Systém samočistenia s názvom Self Clean zo žehličky zas vyplavuje tento usadený vodný kameň a tak máte dosiahnutý perfektný výkon vždy, keď budete žehliť.

Nemusíte sa báť ani toho, že by sa niečo stalo, ak by ste ju nevypli. Ak ju necháte len tak stáť bez dozoru, po 8 minútach sa vypne. Ak je položená, vypne sa po 30 sekundách. Pre ďalšie používanie stačí potom žehličku len zdvihnúť a pokračovať tam, kde ste prestali. Nemusíte sa báť, že by sa stalo niečo vášmu domovu alebo vášmu oblečeniu.