Žehličky sú dôležitou súčasťou každej domácnosti. Asi si len ťažko viete predstaviť, že by ste do práce prišli v pokrčenej blúzke alebo nejakej sukni. Ak si niečo takéto neviete a najmä nechcete predstaviť, nemusíte. Na to, aby ste tento problém vyriešili sú tu kvalitné a skvelé žehličky, ktoré spravia, túto na prvý pohľad ťažkú vec, veľmi jednoducho!

Okrem toho, že by mala žehlička vyžehliť každý jeden povrch, mala by aj veľmi dobre vyzerať. Stavte na tie žehličky, ktoré sú štýlové, majú zaujímavý dizajn a padnú vám do ruky ako uliate. Až vtedy, keď sa vám žehlička bude dobre držať, s ňou vyžehlíte úplne všetko, čo potrebujete. A to je hlavné, no nie?

Značka Philips patrí medzi najlepšie značky na trhu, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Ak aj vyhľadáte spotrebič, ktorý je kvalitný, vydrží vám veľmi dlho a vždy sa vám bude hodiť, určite si vyberajte niečo od tejto značky. Má niekoľko tisíc spokojných zákazníkov po celom svete, ktorí by svoje výrobky nemenili. Tak čo, vyskúšajte žehličku značky Philips aj vy?

Žehličku, ktorú vám budeme dnes predstavovať má názov Philips Azur Performer Plus GC4527/00. Patrí medzi veľmi štýlové a elegantné výrobky, ktoré doma jednoducho musíte mať. Jej dizajn vám vyrazí dych.

Snažíte sa pri žehlení vyzerať čo najlepšie? So žehličkou Philips Azur Performer Plus GC4527/00 budete vyzerať dobre vždy! Vaše oblečenie bude krásne vyžehlené a vy sa budete môcť tešiť zo štýlového spotrebiča od značky Philips. Vaše oblečenie je jednou z prvých vecí, ktoré si ostatní všimnú. Ak teda chcete vyzerať dobre, mali by ste staviť na kvalitnú žehličku. V tomto prípade to je Philips Azur Performer Plus GC4527/00. Ponúka mimoriadny výkon, výnimočne jednoduché použitie a perfektnú starostlivosť o vaše oblečenie. Nechajte sa rozmaznávať touto žehličkou, ktorá je ako stvorená pre vás.

Neznášate žehliť záhyby na odevoch? Nemusíte sa báť, nie ste jediní. Žehliaca plocha T-ionic Glide zaistí optimálnu odolnosť proti poškriabaní, takže ak pôjdete žehličkou medzi záhyby s gombíkmi, určite bude aj žehliaca plocha v poriadku. Patentovaný poťah, starostlivo navrhnutý tvar a ventilačné otvory sa postarajú o to, aby bola para rovnomerne rozložená. To vám pomôže odstrániť veľmi jednoducho záhyby či iné nerovnosti na odeve. Špička žehličky má názov Triple Precision. Tá zaistí optimálnu kontrolu a viditeľnosť. Takisto umožní dostať sa aj do tých najhorších oblastí, do ktorých by sa iné žehličky vôbec nedostali. Kombinácia najlepšej žehliacej 5-hviezdičkovej plochy spoločnosti Philips T-ionic Glide, funkcia Quick Calc Rease pre jednoduché odvápnenie, funkcia Auto Steam Control pre automatické nastavenie intenzity pary a funkcia automatického bezpečnostného vypnutia zaisťujú dokonalé a komfortné žehlenie. Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4527/00si hravo a jedoducho poradí so všetkými druhmi tkanín. Práve vďaka tomu, že je vhodná pre každý materiál, nemusíte sa báť, že by ste si zničili svoj obľúbený kúsok.

Žehličke Philips Azur Performer Plus GC4527/00 nechýba ani plynulý výstup pary, ktorý zaistí uvoľňovanie pary z parných trisiek v množstve 50 g za minútu po celú dobu žehlenia. Máte tak k dispozícií paru neustále. Tá napomáha tomu, aby ste omnoho jednoduchšie a lepšie vyžehlili všetko, čo potrebujete. Para takisto napomáha zvýšeniu klzkosti a zaručuje tak dokonalé a efektívne odstránenie úplne všetkých záhybov a nerovností. Parný ráz až 210 g môžete využiť na vertikálne naparovanie a najodolnejšie záhyby na tkaninách. Príkon 2600 W vám zas zaistí, že behom celého žehlenia budete mať také teplo, aké potrebujete.

Nemusíte strácať čas ani reguláciou pary a čistením. Automatické riadenie pary, ktoré ponúka žehlička Philips Azur Performer Plus GC4527/00, vás nebude zaťažovať tým, aby ste si vyberali množstvo pary. Žehlička si sama automaticky zaistí správnu intenzitu podľa látky. STačí si zvoliť teplotu pre odevy, ktoré žehlíte a môžete jednoducho začať. Samozrejmosťou je aj systém proti odkvapkávaniu Drip Stop, ktorý zabraňuje tvoreniu škvŕn.

Potrebujete kvalitnú žehličku, ktorá má účinný systém odvápnenia? Práve Philips Azur Performer Plus GC4527/00 má systém odvápnenia s názvom Built-in Calc,, ktorá zachytí behom žehlenia čiastočky vodného kameňa do špeciálne vyvinutej zabudovanej nádobky na vodný kameň. Počas samočistenia Self CLean vyplaví vodný kameň zo žehličky. Nikdy sa tak nestane, že sa žehlička zničí.

Každý pohyb žehličky je bezpečný a jednoduchý. Žehlička Philips Azur Performer Plus GC4527/00 je vybavená automatickým, bezpečnostým vypínaním. Ak ju necháte nečinnú, automaticky sa vypne po 8 minútach. Optimálna hmotnosť vám zaistí, že sa vám vždy bude dobre držať. Žehlička nie je ani príliš veľká, takže sa s ňou jednoducho budete posúvať po oblečení.