Žehličky, ktoré vám toho ponúkajú najviac, sú tie najlepšie žehličky, na ktoré môžete kedykoľvek staviť. Povrch, materiál z ktorého sú vyrobené, veľkosť, hmotnosť a takisto aj dizajn, sú dôležité parametre, na ktoré určite nezabúdajte. Máte dlhé, stredne dlhé či krátke vlasy? Každé potrebujú potrebné starostlivosť a nejakú úpravu kvalitnými spotrebičmi, ktoré im dodajú lesk, žiarivosť a pekne sa o ne postarajú. Môžete si byť istí, že vďaka správnym žehličkám na vlasy, kulmám či dokonca fénom môžete mať krásne, lesklé a zdravé vlasy jediným použitím. Stačí si len vybrať ten správny výrobok a ďalej to všetko nechať na ňom. Nemusíte sa báť, že by ste mali zničené, rozštiepené alebo nejako inak horúcim vzduchom zničené vlasy. Vďaka najnovším technológiám sa totižto žehličky radia medzi tie najlepšie spotrebiče, o ktoré by ste mali bojovať čo najviac. Práve vďaka nim môžu byť vaše vlasy presne také, aké by ste chceli. Bez zbytočného ničenia a spálenia. Najnovšie žehličky, ktoré sa nachádzajú na trhu, patria medzi tie najlepšie, ktoré môžu vaše vlasy dostať. Vďaka novodobým funkciám máte k dispozícií naozaj široké spektrum pomoci, vďaka čomu si svoje vlasy nielen, že vyžehlíte, ale takisto si spravíte aj krásne vlny, lokne alebo napríklad aj špeciálne účesy, ktoré by ste inak nezvládli.

Pre niekoho je možno kúpa novej žehličky jednoduchý úkon. Veď prídete do obchodu, vezmete nejakú, ktorá má dobrú cenu a kúpite, nie? Odpoveď je, nie. Žehličky na vlasy sú dnes síce skoro všetky omnoho vpred, ako to bývalo v minulosti, no aj napriek tomu nie všetky sú vhodné pre vaše vlasy a nie všetky dokážu urobiť presne to, čo potrebujete. Existuje niekoľko bodov a dôležitých faktorov, ktoré by ste pri výbere žehličky nemali ignorovať a určite ich preštudovať. Medzi základné parametre určite patrí teplotné nastavenie. Niektoré žehličky ho neponúkajú a po zapnutí začnú nahrievať žehličku na vlastný limit. Takéto žehličky však nie sú vhodné pre úplne každého, pretože teplota, ktorú žehlička dosiahne, nemusí byť dostatočne vysoká alebo môže byť až príliš vysoká pre vaše vlasy. Práve preto je najlepšie, ak si vyberiete žehličku, ktorej teplota sa dá jednoducho nastaviť. Dôležité je takisto vedieť, aká plocha žehličky je tá najlepšia. Niektoré žehličky majú väčšiu plochu, iné zase menšiu. Štandardná šírka je približne 2,5 centimetra a po takej by ste sa mali aj obzerať. S menšou sa vám bude možno lepšie manipulovať, no neupravíte toľko vlasov, koľko by ste chceli. Možno sa vám to bude zdať vtipné, no dĺžka šnúry je takisto veľmi dôležitým faktorom. Ak budete mať totižto žehličku, ktorá má krátky kábel, asi ťažko s ňou spravíte to, čo potrebujete. Na trhu rovnako nájdete aj keramickú žehliacu plochu, turmalínovú, teflónovú či mramorovú žehliacu plochu. Je len na vás, ktorý typ si vyberiete, no určite si predtým niečo viac o nich naštudujte alebo sa rovno opýtajte v predajni. Najlepšia žehliaca plocha pre vaše vlasy nemusí byť úplne rovnaká a totožná ako tá vašej kamarátky alebo vašej mamy, a preto by ste sa mali rozhodnúť niekoľkokrát, ktorú si zakúpite, a ktorá bude presne pre vás.

O značke

Rowenta ponúka široký sortiment produktov, v ktorých sa snúbi bezkonkurenčný technologický výkon, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti. Jej poslaním je zaisťovať každodennú pohodu jej používateľov, a to prostredníctvom vysoko inteligentných riešení pre vysávače, žehličky, parné generátory, sušiče vlasov a epilátory. Rowenta, ktorá je vždy priekopníkom v odbore, sa viac ako desať rokov venuje vývoju eko-inteligentných produktov. Značka je lojálna voči svojim hodnotám. Práve to je dôvod prečo vstúpila do partnerstva so Svetovým fondom na ochranu prírody (WWF). V rámci tejto spolupráce stavia ekologický dizajn do popredia inovatívneho procesu značky.

Rovné vlasy bez zničenia

Rovné vlasy sa okamžite nerovnajú zničeným vlasom a porušeným končekom, ktoré musíte neustále strihať. Pomocou žehličky Rowenta SF7510F0 môžete mať nielen krásne a zdravé, ale takisto aj kvalitne vyžehlené vlasy, ktoré vám bude závidieť takmer úplne každý. Práve vďaka použitiu špeciálnych technológií s vyživujúcimi látkami, ktoré sú známe pre túto značku, vám vaše vlasy niekoľkokrát poďakujú. Ich kvalita bude totižto naozaj veľmi vysoká.

Pomocou integrovaného hrebeňa, ktorý je vytvorený z prírodných štetín sú vlasy pri žehlení vypnuté a narovnajú sa jediným ťahom žehličky. Nikdy sa nestane, že by ste po jednom prameni vlasov museli prechádzať niekoľkokrát. Tento prírodný hrebeň takisto prispieva k zväčšeniu objemu vlasov a lepšiemu výsledného vzhľadu účesu. Zabraňuje tak aj efektu splynutých vyžehlených vlasov. Jednoducho povedané, vlasy sú zdravé, krásne a bez zbytočných nepríjemných okolností.

Žiadne elektrizovanie

Mnohokrát sa stáva, že vlasy po žehlení elektrizujú. Tomu je však koniec práve vďaka ionizátoru, ktorý sa postará o to, aby boli vaše vlasy hebké, lesklé a zdravé bez pocitu krepovosti. Ióny, ktoré sú napustené v žehliacich doskách prenikajú hlboko do štruktúry vašich vlasov, viažu v nich molekuly a súčasne uzatvárajú povrch vlasov, aby nedochádzalo k ich vysušovaniu. Vaše vlasy tak budú dokonale hydratované a pevné bez toho, aby ste používali ďalšie prípravky. Po vyžehlení takisto oceníte aj to, že vlasy neelektrizujú a lepšie sa upravujú. Súčasne lepšie odrážajú svetlo a tak vytvárajú ten úžasný a krásny efekt dokonalého lesku, po ktorom túži snáď každá žena.

Aj pri nízkej teplote dostanete skvelé výsledky

Mnohé vlasy sa dajú vyžehliť pomocou žehličky aj s omnoho nižšími teplotami, ako by ste si mysleli. Aj napriek tomu ženy často žehlia vlasy na vysokých teplotách, pretože to nevedia alebo ich žehličky jednoducho nedokážu žehliť pri nízkych teplotách. Teplo vo vnútri žehliacich dosiek je rozložené rovnomerne, a preto je možné vlasy žehliť aj pri nízkych teplotách s dokonalým výsledkom. Žehlička je vybavená aj zaujímavými technológiami, ako napríklad technológiou plávajúcich dosiek, ktoré vytvárajú rovnomerný tlak na vlasové vlákna a tým zabraňujú ich lámaniu. Či už máte vlasy jemné alebo skôr nepoddajné, výsledok bude stáť za to. Dosky sú naviac obohatené o Cashmere Keratin protein a arganový olej, ktoré sa uvoľňujú do vlasov postupne, starajú sa o ich zdravie, dodávajú im lesk a hebkosť. Všetko toto získate kúpou jednej žehličky.

Rýchla doba zahriatia

Výhodou žehličky na vlasy Rowenta SF7510F0 je jej rýchla doba zahriatia, ktorá je len pätnásť sekúnd. Je to naozaj veľmi rýchle nahriatie, vďaka ktorému ráno nestratíte zbytočne veľmi dôležité sekundy a minúty pri úprave. Povedzme si rovno, každý minúta ráno sa zíde a je veľmi dôležitá. Pri manipulácií určite oceníte aj praktickú a otočnú šnúru, ktorá vám tak nebude nikdy zavadzať. Rovnako oceníte aj žehliacu plochu, ktorá má rozmery 25×90 mm. S touto dosiahnete svoj vysnívaný účes veľmi rýchlo a jednoducho. Pre vyššiu bezpečnosť je žehlička vybavený funkciou automatického vypnutia už po jednej hodine nečinnosti a takisto aj uzamykacím systémom.

Požadovanú teplotu na žehličke Rowenta SF7510F0 nastavíte naozaj veľmi jednoducho na praktickom LCD displeji. Žehlička je takisto vybavená aj zámkom pre zamknutie teploty a počas žehlenia sa tak nestane, že by ste ju prepli. Nastavenie teploty je veľmi presné a to po 10 stupňoch od 130 do 200 stupňov Celzia. Každý si tak príde na svoje pri výbere teploty.