Hľadáte kvalitnú žehličku, ktorá vydrží úplne všetko a okrem žehlenia si s ňou budete môcť spraviť iné účesy? Stavte na značku Rowenta, ktorá sa vyrábaním žehličiek na vlasy zaoberá už dlhé roky a patrí tak medzi tie najlepšie. Tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré budete mať vo svojej domácnosti sú od značky Rowenta.

Elektrospotrebiče, ktoré sa používajú na vlasy by mali byť kvalitné a nemali byť vlasy ničiť. Práve značka Rowenta sa už niekoľko rokov špecializuje práve na výrobu žehličiek, kuliem či fénov, ktoré sú kvalitné a vlasy zbytočne nezaťažujú. Ak aj vy potrebujete kvalitný výrobok, s ktorým si jednoducho pripravíte účes, no vlasy ostatnú zdravé, určite stavte na žehličku na vlasy Rowenta SF4412D4. Tá má niekoľko desiatok funkcií, ktoré sa vám okamžite zapáčia a nebudete ju chcieť vymeniť za nič na svete.

Túžite po dokonalom účese či rovných vyžehlených vlasoch, ktoré budú na dotyk príjemné, hladké a jemné? Alebo chcete radšej nedbalé vlny, ktoré vám budú padať na plecia? Všetko toto a omnoho viac môžete mať so žehličkou na vlasy Rowenta SF4412D4, ktorá je vyrobená presne na ženský vlas a tak, aby skvelo padla do ruky každej jednej ženy.

Žehlička na vlasy Rowenta SF4412D4 je výrobok, ktorý hľadá každá jedna žena! Kvalitná žehlička, ktorá spraví prácu ako v profesionálnom kaderníckom salóne sa vám bude určite páčiť vďaka jemnému dizajnu, čiernej farbe, ktorá sa hodí do každej jednej modernej kúpeľne a výkonu, ktorý je viac ako perfektný. Všetky účesy, ktoré potrebujete vytvoríte vďaka špecifickému dizajnu žehličky, ktorý skvelo padne do každej ruky. Okrem toho má ergonomicky tvarovanú rukoväť, vďaka čomu sa vám bude držať dobre, nebude sa šmýkať a nebudú vás ruky bolieť. Vlasy si skrotíte jednoducho a rýchlo.

Špeciálny dizajn žehličky však umožňuje omnoho viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Môžete ňou vlasy žehliť, ľubovoľne ich natáčať alebo robiť vzdušné vlny, ktoré vyzerajú veľmi elegantne a romanticky. Profesionálne tenké pláty so šírkou 2,5 cm sa postarajú o to, aby ste mali všetky vlasy za pár minút natočené a nepadali zbytočne do strán. Keďže sú pláty tenšie, dostanete sa tak jednoducho až ku korienkom. Celý účes tak bude perfektný a bude sa vám určite páčiť.

Výhodou je aj keramický povrch, ktorým žehlička Rowenta SF4412D4  disponuje. Má názov Ultrashine NANO ceramic, ktorý používajú aj profesionálne kadernícke salóny a značky, ktoré predávajú najdrahšie žehličky na trhu, za ktoré by ste si museli priplatiť. Žehlenie je vďaka tomuto povrchu omnoho efektívnejšie. Kombinácia keramických mikročastíc a špeciálna povrchová úprava tak výrazne zvyšujú lesk vlasov a znižujú ich lámanie či iné poškodenie.

Regulácia teploty je veľmi jednoduchá. Sami si ju nastavujete pomocou LCD displeja. Vybrať si môžete až 10 rôznych teplotných stupňov. Optimálnu teplotu nájdete na žehličke aj pre každý typ vlasov. Nemusíte sa tak báť, ak neviete, akú teplotu používať. Pre perfektný výsledok stavte na teplotu 230 stupňov Celzia. Takúto teplotu používajú aj profesionálne kadernícke salóny aby dosiahli ten najlepší účes. Okrem toho je skvelý aj zamykací systém, vďaka ktorému nikdy nebudete uvažovať, či je žehlička na vlasy Rowenta SF4412D4  vypnutá, alebo ste ju nechali zapnutú. Systém žehličku automaticky vypne po nejakej dobe nečinnosti.