Dokonalé vlasy len jedným prežehlením? Značka Rowenta má pre vás žehličku na vlasy, ktorá dokáže perfektne vyžehliť a vyrovnať vlasy. Každý účes bude vyzerať krásne, elegantne a žensky. Ak chcete mať ten najkrajší účes v okolí, ktorý len tak niekto nepredbehne, určite radi stavíte na žehličku New Comact liss 230 Elite SF1012F0, ktorá patrí medzi tie najlepšie.

Pri výbere žehličky na vlasy by ste mali brať ohľad na niekoľko vecí. Prvou by mala byť aj kvalita značky. Práve značka Rowenta je na trhu už nesmierne dlho a má tisícky spokojných zákazníkov, ktorí na ňu vždy radi stavia. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí najradšej kupujú len kvalitnú značku, ktorá vám vydrží dlho, určite stavte aj vy na tento model, ktorý sa vám bude hodiť v každej chvíli.

Perfektne vyžehlené vlasy či presne opak, veľké kučery. Aj to sa dá vytvoriť žehličkou Rowenta New Compact Liss 230 Elite SF1012F0. Vlasy, ktoré budú pripomínať účes bohyne. Aj tak sa dá nazvať výsledok, aký docielite. Veľmi rýchlo a jednoducho si prichystáte účes na spoločenské a slávnostné akcie alebo len na každý deň.

Vlasová žehlička New Compact Liss 230 Elite SF1012F0 narovná či natočí akýkoľvek typ vlasov. Či už máte pevnejšie či jemnejšie vlasy, hustejšie či redšie, o všetky sa jednoducho postaráte. Vďaka žehliacim doskám, ktoré vyvíjajú tlak na jednotlivý vlas vám zaistí žehlička účes presne podľa vašich predstáv.

Značka Rowenta vytvorila žehličku na vlasy, ktorá je ako v profesionálnych kaderníckych salónoch. Profesionálne žehliace dosky, ktoré sú úzke 2,5 centimetra oceníte najmä pri vytváraní plážových, veľkých vĺn. Umožní vám zaostriť na detaily, ktoré by ste inými žehličkami prehliadali. Môžete si žehliť vlasy úplne od korienkov, pretože sa s úzkymi doskami jednoducho dostanete až na vrch hlavy.

Vďaka ergonomickému uchyteniu sa vám žehlička bude v ruke perfektne držať a neoťažie vám v ruke. Nie je ani príliš ťažká, takže sa s ňou bude pracovať jednoducho a dobre. Má zaoblené hrany a perfektne padne do ruky. Keďže sa vám bude dobre držať v ruke, jednoducho a rýchlo s ňou spravíte každý jeden ťah. Výsledkom je tak perfektný účes, na každú príležitosť.

Zničené a nezdravé vlasy bývajú často následkom častého žehlenia nekvalitnými žehličkami. Mnohé ženy sa snažia používať rôzne výrobky pred žehlením, ktoré však častokrát nemajú vôbec dobrý účinok a vlasy vyzerajú po ich použití ešte horšie. Rowenta myslela na všetko a svojim zákazníkom chce ponúknuť výrobok, ktorý sa postará o ich vlasy. Žehliace plochy sú preto vybavené keramickým povrchom, ktorý je k vašim vlasom maximálne šetrný, chráni ich pre zničením vysokou teplotou a dodáva im hodvábny lesk. Zabudnite preto na rozštiepené končeky či polámané vlasy.

Výhodou žehličky je to, že vám ponúka dve možnosti teploty žehlenia. Pri nižšej teplote, ktorá má 180°C, si prichystáte jemné vlny či vyžehlíte vlasy veľmi šetrne. Nižšia teplota je menej agresívna na vlasy. Ak však plánujete ísť niekam na spoločenské akciu či chcete mať perfektný účes, stavte na vyššiu teplotu, ktorá má 230°C.

Máte zástrčku príliš ďaleko a chcete si vyžehliť vlasy? Ničoho sa nemusíte obávať! Kábel žehličky Rowenta New Compact Liss 230 Elite je dlhý až 180 centimetrov, vďaka čomu si vlasy vyžehlíte aj vtedy, keď ste ďaleko od zdroja elektriny. Vďaka tomu si môžete žehliť vlasy aj v iných miestnostiach ako je kúpeľňa. Praktický indikátor zapnutia a vypnutia vám vždy ukáže, či je žehlička zapnutá alebo ste ju naozaj vypli. Vďaka systému, ktorý uzamkne žehliace plochy máte vždy zaručenú bezpečnosť, keď práve žehličku nepoužívate alebo si ju chcete položiť len na malú chvíľku kvôli tomu, že si chcete vlasy upraviť rukou alebo si vziať druhý prameň vlasov. Nespraví vám tak na vašej skrinke či stolíku žiadne obhorené fľaky.

Značka Rowenta pravidelne spolupracuje s mnohými módnymi značkami a profesionálnymi vlasovými stylistami, ktorý vedia, čo vaše vlasy potrebujú. Vďaka tomu si môžete byť istí, že investovať o tejto žehličky na vlasy sa naozaj oplatí najmä kvôli tomu, že vlasy neničí a to dokonca ani vtedy, keď ju používate každý jeden deň.