Chcete mať krásne, žiarivé a rovné vlasy za pár minút? Vďaka žehličke na vlasy značky Remington si môžete byť istí, že už po prvom použití uvidíte zmeny. Tie najlepšie výsledky dosiahnete vždy len s tými najlepšími výrobkami. Práve žehlička Remington S8500 sa môže pýšiť nielen perfektným dizajnom, ale aj zmenami, ktoré vašim vlasom pripraví.

Krásne a zdravé vlasy sú snom nejednej ženy. Pri toľkých výrobkoch, ktoré na ne používate a prístrojov, s ktorými ich sušíte či vytvárate si s nimi účesy, je veľmi ťažké mať ich nepoškodené. Práve kvôli tomuto prišla značka Remington s revolučnou žehličkou na vlasy, ktorá sa postará o každý jeden vlas na vašej hlave a môžete si byť istí, že po každom použití bude vaša hriva krajšia a krajšia.

Žehliace plochy žehličky Remington S8500 je zo zdokonalenej keramiky, ktorá je napustená argánovým olejom a zmesou mikrokondicionérov, ktoré sa aktivujú teplom. To vám zaručuje perfektný lesk vlasov a ich zdravie a vitalitu. Marocký argánový olej obsahuje aj vitamín E, ktorý má perfektné účinky na vaše vlasy.

Značka Remington sa už desiatky rokov zaujíma o výrobu elektrospotrebičov, ktoré zjednodušujú celý deň každého človeka. Ak aj vy vždy radi stavíte na kvalitné výrobky, ktoré vám vydržia niekoľko rokov, určite si vyberte tento výrobok. Okrem perfektných výsledkov má aj krásny, ženský dizajn. Minimalizmus je v dnešnej dobe veľmi trendy. Celá žehlička je v bielej farbe, ktorý je doplnený o jemné, čierne doplnky.

Výrobok má aj niekoľko výhod, na ktoré by ste pri kúpe nemali zabúdať. Je to napríklad automatické vypnutie po 60 minútach. Ak teda zabudnete náhodou žehličku vypnúť, nemusíte sa báť, že by sa niečo stalo. Ponáhľate sa niekam von? Žehlička má rýchle, 15 minútové zahriatie, takže už pár sekúnd po zapnutí si môžete vlasy žehliť či natáčať.

Potrebujete si so žehličkou vytvárať rôzne účesy či žehliť si vlasy na viacerých stupňoch? 9 teplotných stupňov sa dá nastaviť od 150 – 230 stupňov Celzia. Všetko si ovládate a vidíte na digitálnom displeji. Najvyššia teplota je naozaj veľmi silná, no žehlička vám aj tak určite nezničí vlasy, vďaka špeciálne potiahnutým žehliacim doskám. Vlasy sú omnoho rovnejšie, pevnejšie, hladšie, lesklejšie a najmä, zdravšie.