Žehličky, ktoré vám toho ponúkajú najviac, sú tie najlepšie žehličky, na ktoré môžete kedykoľvek staviť. Povrch, materiál z ktorého sú vyrobené, veľkosť, hmotnosť a takisto aj dizajn, sú dôležité parametre, na ktoré určite nezabúdajte. Máte dlhé, stredne dlhé či krátke vlasy? Každé potrebujú potrebné starostlivosť a nejakú úpravu kvalitnými spotrebičmi, ktoré im dodajú lesk, žiarivosť a pekne sa o ne postarajú. Môžete si byť istí, že vďaka správnym žehličkám na vlasy, kulmám či dokonca fénom môžete mať krásne, lesklé a zdravé vlasy jediným použitím. Stačí si len vybrať ten správny výrobok a ďalej to všetko nechať na ňom. Nemusíte sa báť, že by ste mali zničené, rozštiepené alebo nejako inak horúcim vzduchom zničené vlasy. Vďaka najnovším technológiám sa totižto žehličky radia medzi tie najlepšie spotrebiče, o ktoré by ste mali bojovať čo najviac. Práve vďaka nim môžu byť vaše vlasy presne také, aké by ste chceli. Bez zbytočného ničenia a spálenia. Najnovšie žehličky, ktoré sa nachádzajú na trhu, patria medzi tie najlepšie, ktoré môžu vaše vlasy dostať. Vďaka novodobým funkciám máte k dispozícií naozaj široké spektrum pomoci, vďaka čomu si svoje vlasy nielen, že vyžehlíte, ale takisto si spravíte aj krásne vlny, lokne alebo napríklad aj špeciálne účesy, ktoré by ste inak nezvládli.

Pre niekoho je možno kúpa novej žehličky jednoduchý úkon. Veď prídete do obchodu, vezmete nejakú, ktorá má dobrú cenu a kúpite, nie? Odpoveď je, nie. Žehličky na vlasy sú dnes síce skoro všetky omnoho vpred, ako to bývalo v minulosti, no aj napriek tomu nie všetky sú vhodné pre vaše vlasy a nie všetky dokážu urobiť presne to, čo potrebujete. Existuje niekoľko bodov a dôležitých faktorov, ktoré by ste pri výbere žehličky nemali ignorovať a určite ich preštudovať. Medzi základné parametre určite patrí teplotné nastavenie. Niektoré žehličky ho neponúkajú a po zapnutí začnú nahrievať žehličku na vlastný limit. Takéto žehličky však nie sú vhodné pre úplne každého, pretože teplota, ktorú žehlička dosiahne, nemusí byť dostatočne vysoká alebo môže byť až príliš vysoká pre vaše vlasy. Práve preto je najlepšie, ak si vyberiete žehličku, ktorej teplota sa dá jednoducho nastaviť. Dôležité je takisto vedieť, aká plocha žehličky je tá najlepšia. Niektoré žehličky majú väčšiu plochu, iné zase menšiu. Štandardná šírka je približne 2,5 centimetra a po takej by ste sa mali aj obzerať. S menšou sa vám bude možno lepšie manipulovať, no neupravíte toľko vlasov, koľko by ste chceli. Možno sa vám to bude zdať vtipné, no dĺžka šnúry je takisto veľmi dôležitým faktorom. Ak budete mať totižto žehličku, ktorá má krátky kábel, asi ťažko s ňou spravíte to, čo potrebujete. Na trhu rovnako nájdete aj keramickú žehliacu plochu, turmalínovú, teflónovú či mramorovú žehliacu plochu. Je len na vás, ktorý typ si vyberiete, no určite si predtým niečo viac o nich naštudujte alebo sa rovno opýtajte v predajni.

O značke

V roku 1937 predstavil Remington svoj prvý elektrický holiaci strojček, čo úplne zmenilo budúcnosť pánskeho i dámskeho holenia. Aj teraz, po 80 rokoch, značka neustále zdokonaľuje technológie i postupy a vytvára svetové novinky. Remington bol súčasťou každej éry. Od kúzla a lesku starého Hollywoodu, svižných rokov šesťdesiatych, cez 70-te roky plné bujarých disco večierkov, punk rocku až po 90. roky plné popu. Počas každej z týchto ér vám značka pomáhala nájsť, definovať a vyjadriť váš osobitý štýl, vašu individualitu. A presne to robí i dnes.

Rovné vlasy rýchlo a jednoducho

Potrebujete krásne rovné alebo pekné kučeravé vlasy? Práve pomocou žehličky Remington S3500 sa vám podarí dosiahnuť oboje a to veľmi rýchlo a jednoducho bez toho, aby ste si zničili svoje vlasy. Za použitia špeciálnej technológie, ktorou žehlička disponuje, vám vaše vlasy poďakujú, pretože budú zdravé a lesklé.

Najdôležitejšou časťou žehličiek sú práve ich žehliace plochy. Tie, ak majú dobrý materiál, ako napríklad keramika alebo turmalín, dokážu vlasy krásne nastajlovať a rovnako aj ušetriť od zničenia teplom. Teplo vo vnútri žehliacich dosiek je rovnomerne rozložené, a preto je možné vlasy žehliť s dokonalým výsledkom aj pri nižších teplotách okolo 150 stupňov Celzia. Žehlička je vybavený viacerými technológiami, medzi ktoré patrí aj technológia plávajúcich dosiek. Táto technológia vytvára rovnomerný tlak na vlasové vlákna a zabraňuje im ich lámaniu bez ohľadu na to, aké vlasy máte.

Ochrana vlasov

Značka Remington vytvorila takú žehličku, ktorá ponúka až štyrikrát viac ochrany pre lesklé a zdravé vlasy. Určite oceníte možnosť nastavenia teploty kolieskom od 150 do 230 stupňov Celzia. Teplotu si nastavíte podľa toho, ako vlasy potrebujete vytvarovať alebo podľa typu vašich vlasov. Pre farebné. poškodené vlasy je vhodné použiť nižšie teploty a naopak, pre ťažko tvarovateľné, husté a kučeravé vlasy zas vyššie.

S extra dlhými 100 mm žehliacimi plochami sa so žehličkou veľmi dobre manipuluje vo vlasoch a hladký účes tak dosiahnete veľmi rýchlo. Vďaka tomu budete môcť žehliť aj väčšie pramene vlasov a to priamo od korienkov. Výhodou je takisto rýchle nahriatie na požadovanú teplotu do 15 sekúnd, takže je žehlička okamžite použiteľná. Pre lepšiu manipuláciu nechýba žehličke ani otočný prívodný kábel.

Funkcie žehličky

Žehlička je vybavená funkciou uzamknutia žehliacich plôch, vďaka čomu sa vám bude omnoho ľahšie a jednoduchšie uskladňovať a takisto aj brať na cesty. Nebude teraz stále otvorená. Rovnako je žehlička Remington S3500 vybavená aj žiaruvzdorným puzdrom, ktoré sa hodí na prenášanie a transport. Pre maximálnu bezpečnosť je žehlička vybavená aj automatickým vypnutím po šesťdesiatich minútach nepoužívania, vďaka čomu sa nikdy nestane, že by sa zničilo okolie, v ktorom žehličku zapnutú necháte.

Žehlička Remington S3500 je nielen kvalitná, ale takisto aj štýlovo a pekne dizajnovo spravené. Vďaka tomu, že je kábel otočný sa vám so žehličkou veľmi jednoducho žehlí a používa sa. Nechýba ani koliečko pre nastavenie teploty či úzke extra dlhé 100 mm žehliace plochy, ktoré vám vykúzlia všetko, po čom budete túžiť. Táto žehlička tak nie je len spotrebičom, ale takisto aj dizajnovým kúskom, ktorý si zamiluje úplne každý vo vašej rodine a takisto aj vaše priateľky. Tie si výhody žehličky užijú určite spolu s vami.