Radi si upravujete svoje vlasy každé ráno či každý deň? Máte účes, ktorý si vyžaduje každodennú úpravu? Ak áno, určite máte doma minimálne jednu žehličku na vlasy, nejakú tú kulmu a fén, pomocou ktorých si spravíte ten najlepší účes, po ktorom túžite. Mnohokrát sa však stáva, že staré spotrebiče už nie sú dobré, vlasy sa po nich pália a nejako nefungujú. Práve v takomto bode by ste mali staviť na kúpu nového elektrospotrebiča, ktorý bude dobre fungovať, a ktorý bude aj o niekoľko rokov stále štýlový! Výber by ste však mali poriadne zvážiť, aby ste si kúpili taký výrobok, ktorý sa vašim vlasom a podmienkam bude hodiť. Nie všetky žehličky na vlasy vám budú vyhovovať.

Žehličky na vlasy sa dostali do povedomia už veľmi dávno. Siahali po nich najmä ženy s kučeravými vlasmi, ktoré chceli krásne rovné vlasy bez nejakého špeciálneho zásahu. Po tomto čase prišiel však rad na profesionálne žehličky na vlasy, ktoré vám dnes okrem klasického vyžehlenia vedia spraviť aj účesy na rôzne príležitosti či krásne kučery, ktoré sa hodia každej žene. Značky sa predbiehajú, aby vám ponúkli to najlepšie z najlepšieho a aby ste mohli aj vy mať tú najlepšiu starostlivosť, po ktorej túži každá žena.

Značka Philips patrí medzi známe značky, ktoré majú u nás na trhu čestné miesto. Vďaka nim si svoje vlasy môžete vyžehliť, spraviť si krásny účes a vaše vlasy nebudú zničené od tepla alebo inak poškodené. Môžete si byť isté, že pomocou výrobkov od tejto známej značky si vytvárajú svoje účesy aj známe tváre zo zahraničia. Ak chcete vyzerať čo najlepšie, mali by ste staviť na žehličku Philips MoistureProtect HP8372/00, ktorá vám ponúka to najlepšie z najlepších!

Hladké, zdravé a žiariace zdravím. Aj také môžu byť vaše vlasy, ak stavíte na žehličku Philips MoistureProtect HP8372/00, ktorá vám okrem perfektných funkcií ponúka aj krásny výsledok, zdravé vlasy a perfektný lesk. Jedinečnú hladkosť a dotyk, ako hodváb, vám ponúka najlepšia žehlička, ktorú si môžete dovoliť aj vy. S presnou kontrolou zahriatia si môžete byť istí, že budete mať teplotu presne takú, akú ste vždy chceli. Inovatívny snímač Moisture Protect sa postará o to, aby bol váš účes perfektný a vaše vlasy neboli spálené, ale zdravé. Žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 sa tak nikdy nespáli a ani neprehreje. Výsledkom je dokonalá starostlivosť o vaše vlasy.

Od starých žehličiek na vlasy nemôžete očakávať perfektné výsledky, a preto by ste mali určite staviť na najnovšiu technológiu, ktorú vám ponúka Philips MoistureProtect HP8372/00. Táto inovatívna žehlička využíva technológiu plávajúcich keramických doštičiek, ktoré sa pohybujú a upravujú tak tlak vyvíjaný na vlasy. Tým dokonale chránia každý jeden vlas pred poškodením a nebezpečenstvom spálenia alebo lámania vlasov. Nemusíte sa preto báť, že by ste mali svoje vlasy polámané alebo zničené od tepla.

Pokrok, ktorý nastal v technológiách sa však odráža aj v starostlivosti o vlasy. Najnovšie žehličky sa vedia perfektne prispôsobiť každému druhu vlasov. Žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 má jedinečnú technológiu Moisture Protect, ktorá udržuje rovnomernú hydratáciu vlasov tým, že až 30-krát za sekundu robí diagnostiku vašich vlasov a následne im prispôsobuje aj teplotu. Nikdy sa tak nestane, že by ste mali vlasy suché a zničené. Vlasy sú perfektne hydratované, zdravé a lesklé, vďaka čomu ostáva aj 57% prirodzenej hydratácie, ktorá je pre vlasy veľmi potrebná. Technológiu Moisture Protect však robí aj omnoho viac. Reguluje teplo z narovnávacích keramických doštičiek podľa toho, čo potrebujú vaše vlasy. Tie sú tak ideálne chránené proti prehriatiu. Každý typ vlasov, či už sú suché, mastné alebo citlivé, si jednoducho prídu na svoje.

Ionizačná technológia je ďalšou z nových technológií, ktoré sa vám budú určite páčiť. Žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 používa túto technológiu tak, že redukuje vytváranú statickú energiu, upravuje konečný účes, uhládza vlasové folikuly a vlasy sú tak rovné, uhladené a nestoja tak na všetky strany. Budú žiariť presne tak, ako by ste to určite chceli.

Pri žehlení vlasov, a to najmä ráno, ocení každá žena určite najmä to, že je žehlenie rýchle a šetrné. Žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 si s vašimi vlasmi poradí presne tak, ako má. Je pripravená ýž za 15 sekúnd a udržuje stabilnú teplotu po celý čas žehlenia. Jej vysoko výkonný ohrievač narovnáva vlasy pri šetrnejšej teplote a aj napriek tomu bude výsledok vždy dokonalý. Vlasy si vďaka tomu upravíte omnoho rýchlejšie, ako by ste na prvý pohľad čakali a bude vám k tomu stačiť aj omnoho menej ťahov, ako pri iných žehličkách.

Páčiť sa vám bude aj digitálne ovládanie, ktorým žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 disponuje. Jednoducho si vyberiete jedno z troch nastavená teploty – 150, 175 a 200 stupňov Celzia. Žehlička sama v kombinácií so snímačom Moisture Protect zaistí dokonalý výsledok pre konkrétny typ vlasov. Rýchlo, šetrné a dokonale vyžehlí každý jeden vlas, ktorý máte na hlave. Veľkou výhodou je aj to, že po hodine sa automaticky sama vypne, takže nie je žiadne riziko, ak by ste ju vypnúť zabudli.

Prívodový kábel má dĺžku až 2 metre, vďaka čomu si budete istí, že si vyžehlíte vlasy kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete si ju takisto brať so sebou na cesty, pretože k nej dostanete aj úložné puzdro. Dokonalý profesionálny výrobok sa vám tak naskytuje vo forme žehličky na vlasy Philips MoistureProtect HP8372/00.

Okrem týchto všetkých výhod však nesmieme zabudnúť ani na krásny, elegantný a ženský dizajn, ktorým žehlička Philips MoistureProtect HP8372/00 disponuje. Krásna, pastelovo ružová farba sa vám určite hneď zapáči. Žehlička perfektne sadne do ruky a určite si ju obľúbite hneď na prvé žehlenie. Stavte aj vy na žehličku Philips MoistureProtect HP8372/00, ktorá je nadčasová a s tým najlepším vybavením!