Hľadáte perfektnú žehličku na vlasy, vďaka ktorej budete mať doma profesionálnu starostlivosť o vlasy? Presne toto a omnoho viac ponúka žehlička na vlasy Concept VZ-1430. Výrobok, ktorý má tie najnovšie technológie sa o vaše vlasy postará ako špecialista v kaderníckych salónoch. Už nikdy nebudete mať zničené a polámané vlasy. Krásne účesy si môžete robiť aj naďalej s krásnymi a najmä zdravými vlasmi.

Stalo sa vám už niekoľkokrát, že ste mali po žehlení vlasy úplne zničené, polámané a dokonca niekedy aj “zhorené”? Ak áno, mali by ste okamžite vymeniť žehličku, napríklad za žehličku od značky Concept. Možnože značku nepoznáte, no patrí k popredným výrobcom, ktorí majú skvelé ceny na všetky produkty.

Chcete mať doma profesionálnu žehličku, ktorá zvládne aj tie najťažšie účesy, no nechce ísť do neskutočne vysokých cien? Stavte na žehličku Concept VZ-1430, ktorá dokáže naozaj veľké veci a to za perfektné a nízke ceny.

Neveríte v to, že budete mať nepoškodené, hladké, lesklé, pružné, no najmä zdravé vlasy? Môžete tomu uveriť najmä kvôli tomu, že v žehliacich doskách sa nachádza argánový olej, ktorý vlasy počas žehlenia vyživuje a chráni. Aj keď používate vysoké teploty, ktoré by teoreticky mohli zničiť vlas, určite sa tak nestane.

Žehliace dosky sú z keramiky, vďaka čomu sa argánový olej jednoducho do vlasu dostane, a vy tak budete mať vlasy naozaj krásne. So žehličkou vytvoríte exkluzívny účes, ktorý by ste inak nedokázali spraviť.

Preferujete hladký účes s rovnými vlasmi? Žiadny problém, žehlička vám jednoducho vyrovná vlasy za pár minút. Chcete krásne, prírodné lokne? Keďže žehlička je výrobok 2 v 1, dokážete s ňou spraviť aj niečo takéto.

Teplotu si nastavujete vždy sami. Máte na výber hneď niekoľko možností a jedna vám určite sadne. Concept VZ-1430 sa zahreje veľmi rýchlo a nikdy nebudete meškať na žiadnu schôdzku či stretnutie. Ráno vám vďaka tomu ušetrí niekoľko dôležitých minút. Ruky vás takisto nikdy bolieť nebudú, pretože žehlička má len 368 gramov a má ergonomické uchopenie, vďaka čomu sa vám bude držať dobre, nebude sa zošmykovať z rúk a spravíte všetko, čo potrebujete.. Môžete tak robiť aj tie najťažšie a najzdĺhavejšie účesy.

Každej žene sa žehlička na vlasy Concept VZ-1430 bude páčiť aj kvôli jej krásnemu dizajnu a zlatej farbe. Nechajte sa zlákať týmto perfektným pomocníkom a uvidíte, že vaše vlasy budú vyzerať skvelo!