Ak chcete vyzerať dobre, nestačí mať len pekné oblečenie. Práve toto oblečenie musí byť kvalitne vyžehlené, rovné a kvalitné. Vďaka tomu budete vyzerať najlepšie, ako sa dá. Žehličky sú tu presne na túto prácu. Stali sa našimi pomocníkmi a ozdobami kúpeľní už veľmi dávno a mnohí si nevedia život bez nich predstaviť. Ak aj vy uvažujete nad novou žehličkou, mali by ste si presne rozmyslieť, čo hľadáte.

Nájsť tú najlepšiu žehličku je niekedy veľmi ťažké. Na trhu nájdete niekoľko druhov žehličiek, ktoré sa môžu zdať, že sú dobré a kvalitné, no pravda to nie je. Značka ETA je dlhoročným lídrom na trhu, ktorý ponúka kvalitné výrobky, ktoré určite radi vyskúšate. Nechajte sa zlákať krásnym dizajnom a výkonom, ktorý ponúka každý jeden výrobok.

Medzi tie najlepšie výrobky, ktoré ponúka ETA sa radí aj žehlička ETA Digi Viento 7284 90000, ktorá má nielen výborný výkon, ale takisto aj krásny a štýlový dizajn. Doprajte si komfortné a pokrokové žehlenie, pri ktorom nestrávite dlhé hodiny zavretí v kúpeľni, pretože chcete mať rovné oblečenie. Výsledok bude aj za pár minút perfektný a taký, akoby ste žehlili celý deň! Exkluzívne vybavená žehlička ETA Digi Viento 7284 90000 poskytuje totižto nadštandardný výkon, jedinečný digitálny OLED displej a unikátny dvojkomorový parný systém. Toto všetko ruka v ruke s tradičnou českou značkou ponúka žehlička značky ETA. Je vyrobená presne pre domácnosti, ktoré potrebujú ožehliť veľkú kopu oblečenia za krátky čas. Zaujme vás určite aj moderná ergonómia v krémovo-bielom farebnom prevedení.

Stále vám nestačilo? Okrem moderného dizajnu, ktorý vás určite nadchne, budete chcieť túto žehličku omnoho viac a to hneď zniekoľkých dôvodoch. Vzhľadom k tradičnému poňatiu úspešného výrobcu je žehlička vhodná do všetkých domácností, ktoré majú málo či veľa členov. Je len na vás či si vyberiete rýchle alebo dlhé žehlenie. Strávte pri žehlení toľko času, koľko potrebujete. Hlavným cieľom žehličky ETA Digi Viento 7284 90000 je zefektívniť a zjednodušiť prácu, dosiahnuť perfektné výsledky a to bez zbytočnej námahy a dlhého času. Presvedčte sa sami, že inovatívna naparovacia žehlička ETA Digi Viento 7284 90000 s extra vysokým príkonom až 2400 W dodá vašemu žehleniu úplne iný smer. Vy si tak môžete užívať neskôr voľný čas po žehlení, ktorý bude naozaj dlhý!

Displej je jednoducho výhodou, ktorú by mala mať každá žehlička. Digitálny OLED displej, ktorý ponúka žehlička ETA Digi Viento 7284 90000 je naozaj výnimočný a iný už ani nebudete chcieť! Dokážete si na ňom jednoducho nastaviť jeden z 8 programov pre optimálne žehlenie oblečenia. Nemusíte sa tak báť, že by ste si svoju najnovšiu blúzku zničili alebo by sa jej niečo stalo. Takisto sa nemusíte báť, že by ste žehličke neporozumeli, pretože komunikuje v 7 jazykoch sveta, vrátane češtiny.

Unikátny elektronický termostat je niečo, čo je novinkou v každej žehličke ETA. Rovnako na tom je aj žehlička ETA Digi Viento 7284 90000, ktorá tento termostat dostala. S týmto termostatom bude váš čas žehlenia skrátený na minimum a užijete si tak každé jedno žehlenie. Celoplošný výstup pary vám zas zaručí, že oblečenie bude rovné za každých okolností. Maximálny parný šok je silných 170 gramov za minútu. Pri takomto šoku ožehlíte aj tú najhoršiu látku!

Žehliaca plocha je jednou z najdôležitejších častí žehličky. Žehlička ETA Digi Viento 7284 90000 má žehliacu plochu s názvom Eloxium, ktorá bleskovo vodí teplo a vie sa zahriať aj schladiť behom pár sekúnd. Je to o dvakrát rýchlejšie, ako pri klasických žehličkách, a preto sa nemusíte báť, že keď žehličku vypnete, popálite sa. K iným užitočným výhodám, ktoré žehlička ponúka, je napríklad Self Clean funkcia, pomocou ktorej sa žehlička sama očistí. Takisto nechýba ani Atni Calc funkcia, ktorá jednoducho predíde usadzovaniu vodného kameňa. Systém Drip Stop zas zaručí, že vám zo žehličky nebude kvapkať zbytočne voda.

Okrem perfektnej žehliacej plochy vám však žehlička poskytuje aj ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa vám bude žehlička držať v ruke omnoho lepšie, rýchlejšie a jednoduchšie. Nikdy sa nestane, že by ste počas žehlenia mali bolestivé ruky alebo iné problémy. Komfortnú manipuláciu však doplňuje aj prívodový kábel, ktorý dosahuje dĺžku až 3 metre. Samozrejmosťou je aj použite vody z kohútika, takže nepotrebujete žiadnu špeciálnu destilovanú vodu. Nádržka má objem až 300 ml, vďaka čomu nemusíte pridávať vodu každých pár minút. Stabilitu vám zas zaistí tvarovaný stojan, ktorý je určený pre pohodlné žehlenie a odkladanie žehličky.