Výber správnej žehličky je niekedy veľmi ťažký, no keď viete, na aké parametre pozerať a na aké sa spoliehať, všetko je omnoho jednoduchšie. Výkon žehličky hovorí o tom, ako rýchlo sa žehlička zohreje a o množstve pary, ktoré je schopná vyprodukovať. Tie najlepšie žehličky ponúkajú aj najsilnejší výkon, no tie lacnejšie za nimi takisto nezaháľajú. Na občasné prežehlenie tričiek, nohavíc alebo sukní vám postačia ak bežne dostupné žehličky či žehliace systémy, ktorých pravidelné používanie vás určite prekvapí. Čím nižší výkon žehličky však máte ,tým dlhšie vám bude trvať ožehlenie niektorých kúskov. Práve preto by ste si mali dávať na výkon pozor a skôr si vyberať dostatočne výkonné žehličky. Množstvo pary znamená zas, koľko pary vám naparovacia žehlička vyprodukuje. Je to druhý, no takisto veľmi dôležitý bod pri každej jeden žehličke, ktorú doma máte. Udáva sa v gramoch za minútu a klasická žehlička vám ponúkne približne 60 gramov. Tretím dôležitým bodom je kvalitný žehliaca plocha. Zabudnite dnes na teflón, nerez alebo hliník. V “móde” sú omnoho kvalitnejšie plochy ako napríklad keramika alebo kombinácia viacerých materiálov. Žehlička však nemusí byť príliš drahá, aby mala kvalitný povrch. Stačí hľadať a na trhu určite niečo nájdete. Posledným, no veľmi dôležitým bodom, sú funkcie žehličky. Doplnkové funkcie sú akoby niečo navyše, čo by však mala mať úplne každá žehlička, ktorú si kúpite. Tie najlepšie žehličky na trhu majú rovno niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré vás určite ohromia.

Práve sme vám spomenuli štyri najdôležitejšie body, na ktoré by ste sa mali pri výbere žehličiek spoliehať a sledovať ich, no takisto budete potrebovať aj nejaké iné funkcie, ako napríklad Anti dri alebo Drip Stop, kde vám voda nebude kvapkať na bielizeň. Takisto je skvelá funkcia Anti Calc, ktorá vám zaručí, že sa nebude v žehličke tvoriť zbytočný vodný kameň, ktorý bol strašiakom mnohých žien v domácnosti. Funkcia samočistenia je tiež skvelou funkciou, ktorú by mala vaša nová žehlička mať. Žehličky sú klasickou súčasťou našich domovov už niekoľko desiatok rokov. Od ťažkých žehličiek sme sa dostali omnoho ďalej a dnes máme ľahké výrobky, ktoré sa nám v rukách držia dobre a príjemne. Nemáme s nimi žiaden problém a žehlenie je omnoho jednoduchšie ako predtým. Všetko sa však dá vždy ešte zjednodušiť, ak si vyberiete tú správnu žehličku. Práve dobrá žehlička dokáže ušetriť nielen spotrebu energie, ale takisto aj vašu osobnú energiu a čas, ktorý do žehlenia sami investujete. Správna žehlička by však nemala mať len dobrý výkon, ale takisto by mala aj nejako vyzerať, aby ste sa s ňou mohli komukoľvek pochváliť. Dnešné spotrebiče a výrobky totižto plnia aj dizajnovú úlohu a žehlička by sa vám mala hodiť do domácnosti presne tak isto, ako práčka či iný spotrebič, ktorý každodenne využívate.

Značka Braun sa zaoberá nielen výrobou holiacich strojčekov, ale takisto aj výrobou iných zaujímavých technických výrobkov, ktoré sa vám hneď zapáčia. Vo svojej ponuke majú excelentné holiace strojčeky nielen pre mužov, ale takisto aj pre ženy a takisto aj žehličky. To, že predávajú kvalitné výrobky za nízke ceny vie veľmi veľa spotrebiteľov, ktorí radi stavia na ich kvalitu a presnosť. Všetko čo vám daný spotrebič alebo výrobok sľubuje, naozaj aj dodrží a vy sa nemusíte báť, že by ste ho už po niekoľkých mesiacoch vracali. Okrem toho si môžete byť istí aj tým, že všetky výrobky vám budú presne sedieť do ruky a bude sa vám s nimi perfektne pracovať. Medzi tieto skvelé výrobky sa radí aj žehlička Braun TexStyle 7 TS785STP, ktorý nielen dobre vyzerá, ale takisto má aj skvelé výsledky, ktoré určite oceníte a budete radi, že ste si ju kúpili. Jej kúpu nikdy neoľutujete a môžete si byť istí, že vám vydrží veľmi dlho.

Pre každú ženu je veľmi dôležité, aby žehlenie bolo pohodlné a dokonalé. Práve žehlička Braun TexStyle 7 TS785STP vám ponúka všetko toto a omnoho viac. Žehlenie vám pri tomto modele žehličky pôjde od ruky a bude dosahovať vždy tie najlepšie výsledky, po ktorých túžite. V tomto prípade sa jedná o naozaj prémiovú žehličku s extra tvrdou zafírovou žehliacou plochou, ktorú si okamžite zamilujete. Žehličky z rady Tex Style sú symbolom veľmi kvalitných spotrebičov s výsledkami, ktoré si zamilujete a s detailami, ktoré by ste si možno vôbec nevšimli. Stavte aj vy na tú najlepšiu žehličku, ktorá sa vám bude určite hodiť.

Žehlička Braun TexStyle 7 TS785STP je vybavená systémom Anticalc proti usadzovaní vodného kameňa. Vďaka tomuto systému si môžete byť istí, že do žehličky jednoducho použijete aj obyčajnú vodu, ktorá vám neurobí žiadne problémy. Zaistený tak máte dokonalý a hlavne trvalý parný výkon, ktorý je pre kvalitné žehlenie nepostrádateľný. Zafírový žehliaca plocha je takisto dôležitou súčasťou tejto najlepšej žehličky, ktorá je odolná voči poškriabaniu a zaručuje vám tak aj dlhšiu výdrž. Výhodou je takisto, že tento materiál nie je vôbec zlý na žehlenie a dokonale sa kĺže po každom materiáli, na ktorý ho položíte. Budete tak dosahovať výborné výsledky zakaždým, keď budete žehliť akékoľvek materiály.

Dôležitou súčasťou každej žehličky je výkon, ktorý musí byť dostatočne silný na to, aby ste ožehlili napríklad aj džínsy. Vďaka vysokému dokonalému rozloženiu pary pomocou otvorov umiestnených po celej žehliacej ploche textilných protektorov a mimoriadne silnému parnému výkonu budete dosahovať tie najlepšie výsledky, ktoré by ste možno ani sami neočakávali. Zvlhčenie a zmäkčenie látky je takisto samozrejmosťou pri žehličke Braun TexStyle 7 TS785STP vďaka priebežnému parnému výkonu až 50g pary za minútu. Žehlička značky Braun je tak najlepšou žehličkou na trhu za skvelú cenu.

Máte silné záhyby, s ktorými si neviete poradiť? Na odstránenie tohto typu záhybov môžete používať ultra silný parný ráz až do výšky 210 gramov pary za minútu. Naparovacia žehlička Braun TexStyle 7 TS785STP vám tak poradí úplne so všetkými problémami, ktoré by ste mohli mať a to vďaka trom aktívnym oblastiam vrátane prípravného naparovania, čo vám umožňuje robiť veľmi efektívne dlhé ťahy. Pomocou nich ožehlíte každý jeden materiál a tkaninu omnoho rýchlejšie.

Dokonalé výsledky budete dosahovať aj pomocou jedinečných textilným protektorov, ktoré poskytujú dokonalú ochranu pred teplom a takisto aj pre tie najjemnejšie látky. Už sa tak nemusíte obávať poškodeniu ani tých najjemnejších látok, ktoré by ste inak nechceli ani poriadne žehliť. Protektory totižto dávajú pozor na každý typ materiálu a dokonalo sa hodia aj na finálnu úpravu žehlenia.

Medzi ďalšie funkcie patrí napríklad automatické vypnutie, čo len zvyšuje bezpečnosť behom žehlenia. Nemusíte mať strach z nechceného znečistenia prádla behom žehlenia. Systém proti odkvapkávaniu Anti drip taktiež zabraňuje akémukoľvek kvapnutiu vody zo žehličky. Prívodný kábel s dĺžkou 2,5 metra vás nebude v ničom obmedzovať. Žehlite tak pomocou žehličky Braun TexStyle 7 TS785STP úplne bezstarostne a rýchlo.