Hľadáte kvalitnú žehličku, ktorá by za vás odviedla veľký kus práce? Určite by ste mali preto hľadať kvalitné žehličky, ktoré majú vysoký výkon, skvelý dizajn a nízku hmotnosť, aby ste s nimi mohli žehliť aj celé hodiny. Práve tieto základné podmienky musia spĺňať skoro všetky žehličky, ktoré si idete kupovať. Dôležitým aspektom je aj dizajn, ktorý dokáže očariť mnohých ľudí.

Medzi základné elektrospotrebiče patrí najmä žehlička, ktorá by v domácnosti mala mať svoje miesto. Práve vďaka žehličke môžete mať rovné oblečenie, ktoré nevyzerá, akoby ste ho práve vytiahli z veľkej hromady oblečenia. Ak chcete spraviť dobrý dojem, vaše oblečenie musí byť rovné, vyžehlené a čisté. Stavte na tú najlepšiu žehličku aj vy a uvidíte, že je to presne to, čo ste hľadali!

Značka Braun patrí medzi najlepších výrobcov, ktorí vám ponúknu tie najkvalitnejšie žehličky. Na slovenskom trhu je táto značka už niekoľko desiatok rokov, vďaka čomu si získala naozaj mnohých zákazníkov a priaznivcov. Stavte na najnovšiu žehličku od značky Braun aj vy a uvidíte, že vaše oblečenie bude vyzerať perfektne! Tou žehličkou je Braun TexStyle 7 TS745A, ktorá a postará o všetko, čo budete chcieť a nebudete sa musieť báť, že by ste s ňou strávili pri žehlení hodiny.

Naparovacia žehlička v krásnej tmavej farbe Braun TexStyle 7 TS745A je symbolom vysokej kvality za nízke peniaze. Perfektný výkon, ktorý dokáže ponúknuť preskočí mnohé iné žehličky, ktoré by ste si inak kúpili za vyššiu cenu. Jednoduchosť, s akou sa kĺže po oblečení, vás jednoducho dostane a inú žehličku určite chcieť nebudete. Vďaka tomu, že žehlička Braun TexStyle 7 TS745A funguje na princípe pary, ožehlí každý jeden druh oblečenia omnoho lepšie a precíznejšie, ako inokedy. Je to najmä z toho dôvodu, že para preniká do všetkých vlákien a odstráni aj tie najhlbšie pomačkania, ktoré by oblečenie mohlo mať.

Túžite po najlepších a najdokonalejších výsledkoch? Stavte na žehličku Braun TexStyle 7 TS745A, ktorá vám ponúka kvalitnú žehliacu plochu najnovšej technológie a premyslený dizajn, ktorý zaručuje spoľahlivý výkon a bezchybné výsledky. Všetko toto a omnoho viac tak môžete mať v jednej žehličke, ktorá vám skráti váš pobyt pri oblečení o viac ako polovicu. A to sa už oplatí, že?

Naparovacia žehlička Braun TexStyle 7 TS745A je vybavená zaujímavými funkciami, ktoré sa vám určite zídu. Medzi tie najhlavnejšie patrí napríklad automatické vypnutie, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť proti požiaru a aby vám žehlička šetrila energiu. Tento systém funguje tak, že sa po 8 minútach vo vertikálnej polohe a po 30 sekundách v horizontálnej polohe jednoducho vypne.

Silný výkon, ktorý sa rovná neuveriteľným 2400 W má vám zaručí, že vždy budete s vaším výsledkom spokojní. Rovnako na tom je aj parný ráz v troch aktívnych oblastiach, vrátane prípravného naparovania. Všetko toto a omnoho viac získate spolu so žehličkou Braun TexStyle 7 TS745A, ktorá sa o vás postará naozaj veľmi dobre.

Určite každý z vás, kto doma vykonáva žehlenie, veľmi dobre vie, že práve špička žehličky je veľmi dôležitá na to, aby ste precízne ožehlili každý jeden kúsok a najmä miesta, do ktorých sa celé telo žehličky len tak nezmestí. Presne v takýchto prípadoch prichádza žehlička Braun TexStyle 7 TS745A, ktorá sa dostane úplne všade a ožehlí aj tie najhoršie miesta na oblečení. Špeciálny dizajn presnej špičky zjednoduší žehlenie pri tých najhorších podmienkach a v najhorších miestach, ktoré oblečenie máva. Záhyby sa veľmi ťažko odstraňujú napríklad v oblastiach gombíkov, golierov, vreciek či manžiet. Žehlička Braun TexStyle 7 TS745A sa tak jednoducho dostane a máte dokonalý výsledok, po ktorom ste vždy túžili.

Najväčšou výhodou je trojuhoľníkový parný raz, ktorý má kapacitu až 150g/minútu a jednoducho vám tak vyhladí každý zlom či iné, veľmi ostré pokrčenie na oblečení. Žehličku môžete použiť aj vertikálne, čo je vhodné pre žehlenie dlhých záclon, závesov alebo napríklad aj obliečok na posteľ. Nezabúdajte ani na nádržku, ktorá má objem až 400 ml, vďaka čomu môžete neustále žehliť a nebudete vyrušovaní zbytočným dopĺňaním vody.

Žehliaca plocha žehličiek býva tou najdôležitejšou časťou, ktorá by mala byť kvalitne zhotovená na to, aby ste mohli žehliť aj niekoľko hodín vkuse. Technológiu proti poškodeniu alebo poškriabaniu má aj žehlička Braun TexStyle 7 TS745A, ktorej sa len tak nič nestane. Zároveň je však veľmi hladká a bez problémov sa vám bude veľmi jednoducho kĺzať po každom jednom kúsku oblečenia.

Dôležitá je aj funkcia Anti Calc, vďaka ktorej je žehlička chránená proti vodnému kameňu, ktorý sa v nej len tak neusadí a vy môžete pri žehlení používať aj klasickú vodu. Vodný kameň tak nebude zbytočne špiniť tmavé oblečenie alebo vám nebude upchávať otvory na žehliacej ploche. Technológia Anti Drip vám zas zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody, ktorá by mohla len zbytočne zamokriť celé oblečenie. Prívodný kábel má dĺžku ať 2,5 metra, vďaka čomu si budete istí, že môžete žehliť kdekoľvek a nič vám nebude zavadzať. Rovnako máte na žehličke aj otočný kĺb, ktorý vám zaistí, že sa kábel bude vždy krútiť a nikdy sa nezamotá. Vám sa tak bude príjemne žehliť a nič vám nikde nebude zavadzať.

Dôležité je však spomenúť aj krásny, moderný a nadčasový dizajn, ktorý vám žehlička Braun TexStyle 7 TS745A ponúka. Tmavé a elegantné čierne prevedenie sa bude páčiť nielen ženám v domácnosti, ale takisto aj mužom, ktorí žehliť sem tam musia. Žehlička značky Braun nikdy v ruke neoťažie, pretože má veľmi nízku hmotnosť a takisto sa vám nebude v rukách šmýkať, pretože má ergonomické uchopenie, ktoré je presne tvarované do rúk mužov a žien. Práve ergonomické uchopenie je dôležité na príjemné držanie žehličky niekoľko hodín. Vďaka týmto všetkým výhodám si môžete byť istí, že vydržíte žehliť niekoľko hodín vkuse. Odteraz bude žehlička nielen vašim spoločníkom pri žehlení, ale aj krásnym doplnkom, ktorý nebudete chcieť odložiť do skrinky.