Žehličky sú dôležitou vecou, ktorá nám doma nesmie chýbať. Na to, aby sme sa v oblečení cítili dobré, ho nestačí len vyprať, ale je potrebné, aby bolo aspoň trochu vyžehlené. Žehličky v dnešnej dobe dokážu perfektne nielen vyžehliť, ale aj zmäkčiť svojou parou a teplom oblečenie, vďaka čomu bude omnoho príjemnejšie a hebkejšie na dotyk.

Najnovšie žehličky pracujú na úplne iný spôsob, ako to bolo v minulosti. Sú omnoho ľahšie, jednoduchšie sa s nimi manipuluje, dobre sa držia v rukách a skvelo s nimi ožehlíte každý jeden záhyb, do ktorého ste sa inak nedostali so svojou staršou žehličkou.

Značka Braun patrí medzi lídrov na trhu, ktorí ponúkajú tie najkvalitnejšie výrobky a služby v okolitých krajinách. Práve žehličky sú jedným z výrobkov, na ktoré sa zameriavajú a môžete si tak byť istí, že všetky sú kvalitné a výhodné. Stavte aj vy na žehličku Braun TexStyle 7 TS 775 TP a uvidíte, že sa vám s ňou bude narábať perfektne!

Žehlenie nebolo nikdy kratšie a jednoduchšie! Zabudnite na zdĺhavé a namáhavé žehlenie, pri ktorom vás bolela chrbtica. Komfortný pocit nielen pre vaše ruky a chrbticu, ale aj pre prácu a výsledky vám ponúka kvalitný žehlička Braun TexStyle 7 TS 775 TP. Práve kvalitné výsledky môžete očakávať len od kvalitných spotrebičov, na ktoré stavíte.

Výhodou žehličky Braun TexStyle 7 TS 775 TP je najmä to, že vyzerá dobre. Netreba ju nikam schovávať, môžete si ju nechať vyloženú aj niekde vonku a uvidíte, že vám ju bude každý obdivovať. Jedinečný a elegantný vzhľad v luxusnom šedo-bielom prevedení vám sadne ako uliaty. Nechýba ani ergonomické uchopenie, vďaka ktorému vám žehlička v rukách neoťažie, nebude sa vám z rúk šmýkať a vy si tak vyžehlíte všetko, čo budete potrebovať.

Extrémne odolná žehliaca plocha žehličky Braun TexStyle 7 TS 775 TP vám zaručí, že aj keď budete žehliť miesta s gombíkmi či inými, trochu ostrejšími predmetmi, nič sa jej nestane. Tento prémiový model vám tam ponúka nielen komfortné žehlenie, ale aj vysokú kvalitu všetkého, čo potrebujete. Váš život bude odrazu omnoho jednoduchší a lepší!

Žehlička Braun TexStyle 7 TS 775 TP patrí do prémiovej sady, ktorá ponúka len tie najlepšie a najkvalitnejšie žehličky. Je symbolom vysokej kvality vo všetkých detailoch žehlenia akéhokoľvek oblečenia. Už nikdy sa nebudete musieť báť žehliť vašu jemnú blúzku či iné oblečenie, ktoré by ste si mohli prepáliť. Žehlička značky Braun sa postará o to, aby ste mali svoje oblečenie bezpečne vyžehlené a bez jediného záhybu.

Systém pary vám dokáže, že lepší program v žiadnej inej žehličke nenájdete! Para preniká do vlákien, odstráni aj to najhlbšie pokrčenie a vy tak docielite taký výsledok, po akom ste vždy túžili. Para prenikne na miesto naozaj rýchlo, a preto sa nikdy nestane, že by ste jedno miesto museli žehliť niekoľko minút vkuse. Kombinácia pary a vysoko kvalitnej žehliacej plochy spolu s najnovšími technológiami vám zaručuje spoľahlivý výkon a bezchybné výsledky, ktoré by ste nikde inde nenašli. Žehlička je navrhnutá tak, aby sa vám s ňou dobre držalo a pracovali ste s ňou úplne v pohode. Je vyrobená tak, aby bola v súlade s vysokými štandardmi nemeckej kvality, čo dokazuje aj záruka na vrátenie peňazí až 100 dní v prípade, že by výrobok nesplnil vaše očakávania. Preto sa nemusíte báť, môžete si žehličku kúpiť, vyskúšať a ak by vám nesadla, môžete ju vrátiť. Nič také sa však nestane, pretože si ju zamilujete okamžite, už po prvom žehlení.

Žehlička Braun TexStyle 7 TS 775 TP je zameraná na detaily a všetky malé záhyby, ktoré by vám mohli robiť problém. Prvou zaujímavou novinkou, ktorú táto žehlička má je textilný protektor. Tento protektor znižuje teplotu žehliacej plochy pri zachovaní využitia maximálneho množstva pary a zamedzuje priamemu kontaktu so žehleným materiálom. Nikdy nemusíte žehliť chúlostivé materiály cez inú látku, aby sa vám náhodou neprilepili o povrch žehličky, alebo aby sa vám náhodou niečo nepríjemné nestalo. Skvelé využitie nájdete aj pri finálnom dožehlení, kde môžete jednoducho vyrovnať všetky záhyby napríklad na jemnej košeli alebo obleku.

Naparovacia žehlička Braun TexStyle 7 TS 775 TP ponúka výkon až 2400W a plný parný ráz v troch aktívnych oblastiach. Takto si môžete byť istí, že vyžehlí všetko poriadne a bez toho, aby ste mali zdĺhavú prácu. Pomôcť vám môže aj väčšia žehliaca plocha, ktorá zaistí, že so žehličkou prejdete a ožehlíte na jedenkrát omnoho viac, ako inokedy. Nemusíte sa však báť, dostanete sa s ňou aj na miesta, ktoré ste doteraz poriadne žehliť nemali. Má totižto veľmi zaujímavý a prepracovaný tvar, ktorý vám zabezpečí tú najlepšiu prácu.

Výkonné naparovanie umožňuje efektívne “dlhé ťahy”. Pre ovládanie parného rázu využijete tlačidlo umiestnené prakticky v ergonomicky tvarovanej rukoväti.

Unikátna patentovaná zafírová žehliaca plocha je významným benefitom, ktorý ste v iných žehličkách asi ešte nemali. Jedná sa o najpokročilejší povrch s vynikajúcou kĺzavosťou a jedinečnou odolnosťou, ktorý je až štyrikrát tvrdší než nerezová oceľ. A to je čo povedať! Vypovedajúcu hodnotu má aj fakt, že i keď budete túto plochu čistiť drôtovou hubkou, jej povrch ostane nepoškodený. Môžete si tak svoju žehličku Braun TexStyle 7 TS 775 TP vyčistiť jednoducho a rýchlo!

Moderné systémy, ktoré žehličke nechýbajú sú napríklad Anti-Calc, ktorý je vhodný proti usadzovaniu vodného kameňa, Anti-Drip, ktorý je vhodný proti odkvapkávaniu alebo funkcia samočistenia. Všetko toto a omnoho viac vám ponúka žehlička Braun TexStyle 7 TS 775 TP. Nechýba jej ani extra veľká nádržka o objeme až 400 ml, čo vám zaručí, že na jedno vyžehlenie kopy oblečenia nebudete musieť meniť vodu. Nepotrebujete dokonca ani destilovanú! Používajte s pokojom klasickú, z kohútika.