Nebaví vás už žehlenie? Práve táto činnosť, ktorá sa opakuje čím ďalej tým viac, je pre mnohé ženy zabijakom nielen času, ale aj chrbtice. Bolesť, ktorú máte pri dlhom zohýbaní sa nie je nič dobré. Ak sa vám zdá, že je vša žehlička príliš veľká, nemotorná, ťažká a veľmi zle sa vám s ňou pracuje, je na čase vymeniť ju! Neviete za akú? Máme pre vás riešenie!

Žehlenie je nepríjemnou činnosťou, ktorú musíte vykonávať veľmi často. Niet sa ani čomu čudovať. Kopy oblečenia, ktoré čakajú len na vás, si vyžadujú nielen dostatok nervov, ale aj poriadne dobrú žehličku. Túžite po novej, s ktorou sa vám bude dobre pracovať a bude vyzerať dobre? Nová žehlička Braun TexStyle 7 TS 715  je tou najvhodnejšou voľbou pre vás!

Značka Braun si vyberá vždy len tie najlepšie materiály na výrobu nových kúskov, ktoré vám potom predkladá. Novinkou je napríklad aj žehlička Braun TexStyle 7 TS 715 , ktorá vám ponúka nielen jednoduché žehlenie, ale aj nízku hmotnosť a ergnomické uchopenie. Budete si tak vždy istí, že sa vám s ňou bude skvelo pracovať a nebudete si musieť dávať medzi žehlením pauzy. Tie by vám totižto mohli vziať omnoho viac drahocenného času.

Chcete do bodky perfektný výsledok a najrýchlejšiu cestu k vyžehlenému oblečeniu? Toto všetko vám ukáže žehlička značky Braun, ktorá si za pár týždňov našla naozaj veľké publikum. Mnohí ľudia na ňu stavili nielen kvôli skvelým funkciám, ktoré ponúka, ale aj vďaka nízkej cene, za ktorú sa predáva. Žehlička takisto dostala vysoké ohodnotenie dTestu, ktorý sa vykonáva každý rok. Bola označená známkou “dobrá kvalita”, vďaka čomu si môžete byť istí, že sa na ňu môžete vždy spoľahnúť a žehlenie vám pôjde od ruky! Presvedčte sa o jej prednostiach nielen prostredníctvom našej recenzie! Vyskúšajte ju aj sami.

Žehliaca plocha je veľmi dôležitou časťou celej žehličky, ktorá musí byť kvalitná, aby skvelo vyžehlila každý jeden záhyb. Žehlička Braun TexStyle 7 TS 715  disponuje extra klzkou eloxovanou žehliacou plochou, ktorá si poradí s každým materiálom. Jednoducho si tak vyžehlíte úplne každé tričko, košeľu či spodné prádlo. Okrem toho je táto žehliaca plocha aj maximálne odolná voči poškriabaniu. Nikdy sa tak nestane, že by ste si ju poškriabali napríklad na gombíkoch alebo nejakých ozdobách, ktoré sa na tričkách nachádzajú.

Braun TexStyle 7 TS 715 ponúka 3 aktívne parné zóny, ktoré si poriadia s každým jedným záhybom. Rovnomerne a rýchlo vám vyžehlia všetko, čo potrebujete. Môžete si s ňou skvelo pracovať i vo vertikálnej polohe, čo je ideálne napríklad pre vyrovnanie závesov.

Para je veľmi dôležitým prvkom, ktorý vám pomôže pri žehlení úplne všetkého. Žehlička značky Braun má výkon až 2300 W a vďaka tomu ponúka parný ráz až 140 g/min. Takisto nechýba ani možnosť variabilného nastavenia pary od 0 do 40 g. Ešte nikdy ste sa nezbavili rôznych záhybov na oblečení tak jednoducho, ako s touto žehličkou! Výhodou je, že sa so žehličkou dostane všade a pomocou špicu tak ožehlíte každú jednu časť oblečenia. Náročné zákutia oblečenia neboli nikdy lepšie ožehlené.

So žehličkou si užijete však aj kopec zábavy. Okrem toho, že je presná, môžete mať pri žehlení komfort, aký ste doteraz nemali. Veľká nádržka na vodu, do ktorej sa zmestí až 400 ml vody vám zaručí, že počas žehlenia nebudete musieť neustále odbehovať pre vodu a dopĺňať ju. Výhodou je takisto aj to, že žehlička nemusí ísť na destilovanú vodu, ktorej možno nemáte dostatok. Stačí, ak do nej nalejete úplne klasickú vodu z kohútika. O vodný kameň sa vám postará systém proti usadzovaniu vodného kameňa.

Páčiť sa vám však môže aj prevedenie žehličky. To je veľmi štýlové. Kombinácia bielej a fialovej farby sa vám bude hodiť do kúpeľne a pri každom žehlení sa vám bude aj dobre držať. Nízka hmotnosť a ergonomické uchopenie robia svoje a vy si tak môžete byť istí, že aj táto žehlička sa stane obľúbeným výrobkom, ktorý budete používať každý jeden deň a len tak ju za novú nevymeníte!