Žehličky patria do klasickej a základnej výbavy každej domácnosti. Ak aj vy zháňate nejakú novú žehličku alebo ste doma žiadnu nemali a kupujete si nové príslušenstvo, mali by ste staviť vždy na tie, ktoré budú vyhovovať všetkým vašim potrebám. Novodobé žehličky dokážu naozaj zázraky, no musíte si vždy vybrať takú, ktorá vám aj sadne. Nielen do ruky, ale takisto aj štýlom žehlenia či tým, ako pracuje. Vyberte si len tú žehličku, ktorá má nové funkcie a ponúka program, ktorý sa vám bude určite páčiť. Všetko toto vám koniec koncov určite pomôže pri žehlení  a výslednom efekte, ktorý získate.

Dnes na trhu nájdete veľké množstvo kvalitných žehličiek, ktoré za vás spravia väčšinu práce. Mnohé sú ľahké, jednoducho sa s nimi manipuluje a pri každej práci si ich budete pochvaľovať. Musíte však nájsť takú žehličku, ktorá vám bude naozaj vyhovovať, a ktorá svojimi funkciami dokáže, že má na to, aby zvládla všetku prácu, ktorú jej dáte. Žehličky patria do kategórie stredne drahých výrobkov, no určite by ste sa nemali báť investovať do nejakej novej a kvalitnej, ktorá má aj množstvo nových funkcií. Tie určite veľmi radi využijete a budete si ich pochvaľovať pri každom jednom žehlení. Stavte aj vy na najnovšie a najmodernejšie žehličky, ktoré sú dnes na trhu!

Na trhu takisto získala svoje miesto žehlička značky Braun a to presne  Braun TexStyle 5 TS 535 TP. Táto značka patrí medzi najlepšie značky, ktoré produkujú tie najkvalitnejšie výrobky s dlhou tradíciou. Tieto výrobky sú vďaka svojej kvalitne a spracovaniu veľmi obľúbené a populárne. Práve toto je jeden z najväčších dôvodov, prečo ich ľudia po celom svete milujú, a prečo ich radi nakupujú. Stavte aj vy na tú najlepšiu a najnovšiu žehličku od značky Braun, ktorá sa vám zapáči ihneď!

Nová, výkonná a naparovacia žehlička Braun TexStyle 5 TS 535 TP má krásny, elegantný dizajn. Tento minimlistický dizajn v šedo-bielom prevedení okúzli každú jednu ženu, ktorá má záujem nielen o praktického pomocníka do domácnosti, ale takisto kvalitný výrobok, ktorý sa bude hodiť do každej jednej kúpeľne. Žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP sa drží v ruke veľmi príjemne, pretože má ergonomické uchopenie a nízku hmotnosť, takže s ňou môžete žehliť aj niekoľko hodín vkuse a nič vám nebude prekážať ani zavadzať. Rovnako vám výrobok v ruke neoťažie. Ergonomicky otvorené a tvarované držadlo je jednou z veľkých výhod, ktoré žehlička ponúka. Nemusíte si tak robiť ťažkú hlavu s tým, ako vydržíte tak dlho žehliť alebo s akou žehličkou žehliť budete. O všetko sa totižto postará žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP.

Výkon je pri žehličkách veľmi dôležitý. Nová žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP vám ponúka extra výkon v podobe až 2000 W. Zaručí vám tak dokonale vyžehlené prádlo. Vďaka prvotriedne eloxovanej žehliacej ploche bude žehlenie rýchle a jednoduché, vďaka čomu si môžete byť istí, že budete mať všetko oblečenie vyžehlené rýchlo, jednoducho a najmä bezproblémovo. Eloxovaná plocha znamená, že je žehliaca plocha 2-krát tvrdšia ako nerezová oceľ, a preto môžete bez problémov  žehliť aj nerovné povrchy alebo oblasti gombíkov, ktoré mnohokrát žehliaci plochu škŕkajú.

Žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP vám ponúka dve aktívne parné zóny a variabilné nastavenie pary 0-30 gramov za minútu, vďaka čomu bude žehlenie efektívnejšie pri odstraňovaní záhybov na vašom oblečení. Ak máte na žehlenie nachystané nejaké nepoddajné odevy, ktoré sa len veľmi ťažko žehlia, mysli by ste staviť aj na presný parný ráz, ktorý má až 120g za minútu. Naviac môžete kedykoľvek nasadiť textilný protektor, ktorý ochráni každý jemný odev či chúlostivé látky, ktoré by sa mohli zničiť pri žehlení. Takto si budete istí, že vaše oblečenie je skvelo chránené pred vysokými teplotami.

Výhodou je veľká objemná nádržka na vodu, ktorá vám poskytuje až 300 ml. Môžete ju tak naplniť a veľmi dlho nemusíte uvažovať nad tým, či by ste ju mali dopĺňať alebo nie. Vodu môžete jednoducho a rýchlo doplniť pomocou priloženej odmerky, ktorá vám ušetrí každú jednu prácu s neustálym doplňovaním. Na jedno naplnenie tak ožehlíte veľkú časť oblečenia. Druhou výhodou je aj dlhý, až dvojmetrový kábel, ktorý sa postará o to, aby ste mohli mať prívod elektriny ďalej od seba a mohli ste tak žehliť všetko, čo potrebujete.

Naparovacia žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP má naozaj nízku hmotnosť, a to len 1,2 kilogramu, vďaka čomu si môžete byť istí, že s ňou bez problémov ožehlíte všetko, čo potrebujete. Námaha je tak úplne minimálna a ruky vás od nej určite nebudú bolieť.

Síce do žehličky  Braun TexStyle 5 TS 535 TP sa používa klasická voda, má aj vlastný systém proti usádzaniu vodného kameňa, vďaka čomu sa vám nezničí a ani nepokazí. Funkcia samočistenia vám tak dodáva istotu, že žehlička pôjde vždy na plné obrátky a bez problémov.

Táto žehlička od značky Braun vám však ponúka aj možnosť vertikálneho naparovania, ak náhodou nestíhate a potrebujete si rýchlo vyčistiť nejaké oblečenie. Či už ráno alebo počas dňa, žehlička  Braun TexStyle 5 TS 535 TP sa zapne veľmi rýchlo a bez najmenšieho problému vyžehlí všetko, čo potrebujete.

Žehličke  Braun TexStyle 5 TS 535 TP nechýba ani systém proti odkvapkávaniu. Tento systém zabraňuje odkvapkávaniu vody zo žehliacej plochy behom žehlenia pri nižších teplotách a tým chráni napríklad prírodné materiály pred zbytočným poškodením, ktoré by ste určite nechceli.