Potrebujete do domácnosti novú žehličku, no stále neviete, na ktorú by ste stavili? Určite by ste mali vyskúšať nielen klasické žehličky, ktorých je na trhu naozaj nespočetné množstvo, ale takisto aj žehliace systémy, ktoré patria medzi nie veľmi populárne výrobky, ktoré sa u nás ešte toľko nepresadili. Práve takýto žehliaci systém vám pomôže pri každom jednom žehlení omnoho viac, ako pri klasickom, vďaka čomu budete mať vaše oblečenie omnoho lepšie vyžehlené a nikdy sa nestane, že by sa vám nedalo dobre vyžehliť. Všetko je omnoho rýchlejšie a jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá.

Každé oblečenie je potrebné dobre vyžehliť, aby vyzeralo na človeku čo najlepšie. To určite viete. A práve z tohto dôvodu výrobcovia klasických žehličiek vyrábajú stále niečo nové až raz prišli so žehliacim systémom, ktorý je úplne nový, revolučný výrobok v tomto svete. Stavte aj vy na takéto niečo a uvidíte, že budete omnoho viac spokojní, ako ste si mysleli, že budete! Všetky takéto výrobky sa radia medzi tie najlepšie a najrevolučnejšie, vďaka čomu si budete vždy istí, že vaše oblečenie bude vyžehlené perfektne a bez zbytočných zažehlených záhybov, ktoré sa mnohokrát vyskytujú pri klasických žehličkách, ktoré si s nimi nevedia poradiť.

Značka Braun prichádza vždy s revolučnými výrobkami, na ktoré by ste mali staviť a určite by ste ich mali vyskúšať. Všetky tieto výrobky sú totižto vždy perfektne vytvorené a jednoducho sa vám s nimi bude žehliť omnoho lepšie, ako doteraz. Značka Braun prišla na Slovensko už veľmi dávno a jej výrobky pomáhajú pri každodenných činnostiach úplne každému, kto na výrobky od spoločnosti Braun stavil. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí majú radi túto značku a nedajú na ňu dopustiť, mali by ste aj vy vyskúšať niektoré jej výrobky, najmä žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043, ktorý patrí medzi tie najrevolučnejšie a najlepšie výrobky, s ktorými značka prišla. Ak túžite tento výrobok spoznať lepšie, prečítajte si našu recenziu!

Žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 vám ukáže nepoznané v oblasti žehlenia a perfektne vyžehleného oblečenia. Choďte s dobou aj pri žehlení a skúšajte nové spôsoby, ktoré vám ušetria omnoho viac času, ako ste si na začiatku mysleli. Pri skúšaní nových spôsobov žehlenia spolu so žehliacim systémom od značky Braun si budete istí, že skúšate všetko, čo vám ponúka 21. storočie. Určite sa vám na prvý pohľad zapáči fialovo-biele prevedenie, ktoré je vhodné pre každú domácnosť. Žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 je z inovatívnej rady Care Style 5. Precízna nemecká značka predstavuje najlepšieho priateľa pre vás do domácnosti, ktorý vám pomôže v každom smere a pri každej činnosti. Váš šatník tak bude vždy perfektne vyžehlený, rovný a nikdy sa nestane, že by ste mali pokrčené oblečenia. Vysoký výkon a kompaktné rozmery sú takisto veľkou výhodou, ktorú žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 ponúka. Efektné vyžehlenie s perfektnými výsledkami je to, čo vám žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 ponúka. Žehlenie si tak po chvíľke naozaj zamilujete.

Začnime s dizajnom, ktorý je jeden z najdôležitejších bodov pre mnohých ľudí. Máť výkonný stroj v kombinácií s krásnym a elegantným dizajnom sú veci, ktoré vás jednoducho dostanú. Práve preto by ste mali určite staviť aj vy na tento žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043, ktorý vám ponúka nadčasový dizajn v krásnej bielo-fialovej farbe. Rovnakou výhodou sú aj rozmery, ktoré sú kompaktné, takže veľmi jednoducho si nájdete na žehliaci systém miesto a budete s ním pracovať veľmi rýchlo a bez problémov.

Extra veľký parný ráz je ďalšou svetlou výhodou, ktorá vám uľahčí každé jedno žehlenie. Parné generátory sa vyznačujú vyšším objemom a tlakom pary, čo znamená aj vyššiu efektivitu a kompletné preniknutie do akejkoľvek látky. Môžete si byť vďaka tomu istí, že každé jedno vlákno bude dobre vyžehlené a vy sa tak ľahko zbavíte všetkých zlomov či pokrčenia. Žehliaci systém Care Style 5 dokáže vyvinúť tlak až 6 barov a extra veľký parný ráz, ktorý dosahuje neuveriteľných 340 g/minútu. To znamená, že aj tie najodolnejšie záhyby zmiznú rýchlosťou svetla a vy si tak uľahčíte svoju prácu a viac ako polovicu. Trvalý parný ráz dosahuje 120g/ minútu, čo vám zas zaručuje permanentne výkonné žehlenie po celú dobu. Neexistuje tak jednoduchší spôsob, ako rýchlejšie dosiahnuť perfektne vyžehlené výsledky. Stavte aj vy na tento žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 a uvidíte, že žehlenie si jednoducho zamilujete a budete žehliť veľmi radi.

Novinkou a jednou z najlepších vecí tohto parného generátoru je aj múdra technológia iCare, ktorá dokáže nastaviť optimálnu teplotu pre každý jeden druh látky. Teraz už nemusíte u každého oblečenia uvažovať, či ho náhodou neprepálite alebo či je teplota dostatočná na žehlenie daného druhu oblečenia. Táto inovatívna funkcia perfektne ochráni vaše odevy a to vrátane jemných látok, ktoré sú náchylné na spálenie. Nielenže sa vaše žehlenie stane bezpečné, ale takisto ušetríte čas a vynaloženú námahu. Všetko oblečenie bude perfektne vyžehlené a vy sa nebudete musieť báť, či nebude pokrčené, keď ho dáte na seba.

Počuli ste už o 3D žehliacej ploche? Ako prvá na svete prichádza spoločnosť Braun s patentovanou 3D eloxovanou žehliacou plochou, ktorá má mierne zdvihnuté okraje a zaoblenú spodnú časť. Táto kombinácia vám zaručuje hladké kĺzanie sa po látkach cez zipsy, gombíky a vrecká. Poradí si s každou jednou nerovnosťou či prekážkou, ktorá na ňu čaká. Povrch žehličky je 2x tvrdší ako nerezová oceľ, vďaka čomu sa bez poškiabania vyhne nejakému mechanickému poškodeniu. Výborné kĺzanie po povrchu na všetky smery vám zaručuje, že môžete žehliť aj proti smeru hodinových ručičiek či dozadu. Súčasne máte v ponuke aj vysokú šetrnosť ku tkaninám, ktoré si naďalej zanechávajú nezmenené vlastnosti.

Samozrejmosťou je aj digitálny displej, ktorý vám umožňuje mať dokonalý prehľad o aktívnych nastaveniach či o teplote. Jedným z nastavení, ktoré môžete na žehličke použiť je aj odvápňovací systém Calc Clean, ktorý vás upozorní na akékoľvek nánosy vodného kameňa. Toto čistenie je veľmi jednoduché a zvládne ho úplne každý. Stačí otvoriť vodnú nádržku, naplniť ju, zatriasť s ňou, zatvoriť ju a stlačiť tlačidlo na ovládacom paneli. Určite sa vám bude páčiť aj objemná vynímateľná nádržka na vodu s veľkosťou až 1,4 litra, kde nebudete mať potrebu často prerušovať žehlenie a jednoducho si vyžehlíte všetko, čo bude potrebné. Môžete takisto používať aj obyčajnú vodu a vďaka veľkému plniacemu otvoru ju napustiť rovno z vodovodného kohútika.

Žehliaci systém Braun CareStyle 5 IS 5043 však pre vás má aj ďalšie inovatívne funkcie, ako napríklad Eco režim, pomocou ktorého ušetríte až o 30% viac elektrickej energie. Kompaktný žehliaci systém značky Braun má takisto aj “lock systém”, ktorý vám umožňuje praktické zacvaknutie žehličky jedným pohybom. Jednoducho takto spotrebič premiestnite a uložíte. Funkcia naparovacej špičky vám zas zaručí, že môžete žehliť aj vo vertikálnom smere a vyžehlíte tak aj oblečenie zavesené na ramienku.