Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Takýto pocit je jednoducho na nezaplatenie a určite cítite aj vy lepšie, keď k vám niekto zavíta a vy bez toho, aby ste na rýchlo ešte vysávali alebo upratovali, ho môžete pozvať dnu. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré sú teraz na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy by sa nestalo, že by ste ho nemohli využívať. Mnohí dnes totižto netušia, ktorý vysávač je pre nich dobrý. Predsa len, toľko výrobkov, ktoré sa teraz nachádzajú na trhu nás dokáže zmiasť a namiesto toho, aby nám pomohli nás práve zmätú. Mnoho zaujímavých výrobkov na trhu je však aj takou menšou výhodou. Máte na trhu hneď niekoľko zaujímavých výrobkov, ktoré by vám možno vyhovovali a vy sa tak môžete rozhodnúť len podľa dizajnu alebo podľa ceny. Mnohokrát je práve cena ukazoveteľom, podľa ktorého sa mnohí orientujú. Vďaka vysávaču si dnes môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja, vďaka čomu sa vám vaša rodina určite poďakuje.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete svoj obľúbený vysávač do ruky a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie. Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Musíte si však uvedomiť, že na svete nie ste jediní, ktorí majú povinnosti spojené s upratovaním a práve preto by ste si ich mali zredukovať čo najmenej, urýchliť celé upratovanie a nastoliť v domácnosti čistotu aj bez toho, aby ste hodiny a hodiny upratovali. Práve pomocou tých najlepších vysávačov sa vám to určite podarí.

Značka ETA patrí medzi kvalitné značky, na ktoré by ste mali určite staviť aj vy. Je to česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Češi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrosotrebiče do domácnosti. Značka ETA takisto ponúka aj spomínané stolné mixéry či vysávače, ktoré vydržia naozaj veľmi dlho, majú veľmi vysoký výkon a dá sa s nimi veľmi jednoducho pracovať. Okrem tohto všetkého ponúka skvelé ceny, ktoré sú v rovnováhe s výkonom. Ak aj vy túžite po tých najlepších elektrospotrebičoch, stavte aj vy na značku ETA. Dnes vám prinášame recenziu na tyčový vysávač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000, ktorý si určite zamilujete aj vy.

Hľadáte jedinečný vysávač, ktorý by vám bol vo vašej domácnosti tým najlepším pomocníkom? Práve ste ho našli! Vysávač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000 je tyčový a ručný v jednom, vďaka čomu si môžete byť istí, že ním upracete naozaj úplne všetko. Je možné ho použiť ako na klasické vysávanie väčších plôch, tak aj na vysávanie vyšších a horšie dostupných miest, ako napríklad parapety, štrbiny, sedačky alebo interiér áut. Všetko tak veľmi jednoducho vyčistíte a bez problémov upracete.

Viete, čo je skvelé na tyčovom vysávači ETA Aqualio Li-ion 1448 90000? Najmä to, že má unikátny celosvetovo patentovaný systém vodnej filtrácie, ktorý pohlcuje vysaté nečistoty a zabraňuje ich rozvíreniu a návratu späť do ovzdušia. Aktívny karbónový filter potom vyčistí vzduch a pohltí všetky nežiadúce pachy. Na ochrannom filtre net PRO sa zachytí väčšina nečistôt. Ten zabráni nadmernému znečisteniu HEPA filtra. Tento zaujímavý filter zachytí aj tie najmenšie prachové mikročastice, ktoré by iný vysávač vôbec nezachytil. Filtrácia je ukončená špeciálnym koncovým penovým filtrom. Filtračný systém odfiltruje viac ako 99,9% nečistôt z vysatého vzduchu. Budete tak mať zaručené perfektne čistú domácnosť.

Tyčový vysávač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000 bol navrhnutý predovšetkým pre zákazníkov, ktorí chcú ušetriť veľmi veľa času. Je to vysávač pre domácnosti, ktoré si vyžadujú veľmi čisté prostredie. Ocenia ho tak najmä alergici, domácnosti s deťmi alebo domácnosti so zvieracími maznáčikmi. Klasické bezvreckové vysávače alebo vysávače s prachovými vreckami len prach víria. Pomerná časť prachu sa vám tak vráti späť. Na rozdiel od vody, ktorá prach pohltí a uzamkne. Po vysávaní ju jednoducho vylejete a zbavíte sa tak všetkých nečistôt, ktoré ste predtým vysali.

Pre ešte väčšiu čistotu, ktorá je veľmi dôležitá je tyčový vysávač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000 vybavený UV svetlom, ktoré dezinfikuje nádobu na vodu a zbavuje ju baktérií, roztočov, plesní, kvasiniek a iných mikroorganizmov zostávajúcich v nádobe po vysávaní. Vysávč tak uložíte perfektne čistý a pripravený na ďalšie použitie. Naviac, táto nádoba je opatrená 360 stupňovým motion FREE systémom, ktorý perfektne a bez problémov tesní nádobu pri akomkoľvek pohybe a uhle vysávania a zamedzuje tak vytečeniu vody z nádoby.

Vysávač ETA Aqualio Li-ion 1448 90000 je jednoducho výkonným pomocníkom, ktorý má zabudovaný Li-Ion akumulátor, ktorý zaisťuje silný konštantný výkon po dobu až 50 minpt. Inteligentný systém nabíjania je šetrný k akumulátoru, čo predlžuje jeho životnosť. A tá je jednou z najdôležitejších parametrov. Komfort pri vysávaní vám zas zvyšuje flexibilný kĺb s otočným systémom TWIST a LED diódami, ktoré osvetľujú priestor pred vysávačom v temnejších kútoch. Ani na takýchto miestach tak nemáte s čistením problémy. Súčasťou vysávača ETA Aqualio Li-ion 1448 90000 je aj rotačná turbohubica s priamym pohonom pre vysávanie trdých podláh a kobercov, štrbinová hubica s odnímateľnou kefou na úzke a ťazko prístupné miesta a šetrné vysávanie a stojan s nabíjacím adaptérom.