Snažíte sa mať každý deň perfektne uprataný dom bez veľkej námahy? Vysávače patria medzi perfektných pomocníkov, ktorí dokážu pomôcť v každej jednej situácií. Ak hľadáte aj vy ten najlepší model, určite stavte na značku Sencor, ktorá ponúka naozaj širokú ponuku rôznych elektronických výrobkov. Medzi ne patria aj kvalitné a vysokovýkonné vysávače.

Model Sencor SVC 730 je kvalitný vysávač, na ktorý budete môcť spoľahnúť vždy, keď budete chcieť ísť upratovať. Zjednodušte si prácu, ktorú vykonávate každý deň a uvidíte, že vás upratovanie začne baviť!

Výhodou vysávača Sencor SVC 730 je najmä to, že funguje na bezsáčkové vysávanie. Nemusíte tak kupovať a používať žiadne sáčky, ktoré by ste museli veľmi často meniť. Prachová nádoba, do ktorej sa usádzajú špiny má objem 1,5 litra, takže vám vystačí na naozaj veľký objem všetkého, čo potrebujete povysávať. Tá sa dá veľmi jednoducho umývať a satie prachu si môžete regulovať.

Vysávač používa technológiu s názvom systém Cyklon, čo znamená, že oddeľuje prach od vzduchu. Prach potom ukladá do nádoby, ktorá je určená presne naň. Šetrí tak aj ďalšie filtre, ktoré vo svojom motore má a vydrží dlhšie.

Trubica, ktorú držíte v ruke a perfektne sa s ňou manipuluje je z nerezu. Vyzerá tak veľmi zaujímavo a moderne. Okrem toho, že budete mať doma vysokovýkonný výrobok, budete mať aj štýlový vysávač, ktorý vám nikde nebude zavadzať.

Starý vysávač sa vám doma prehrieval? O tento nebudete musieť mať vôbec strach, pretože má termostat, ktorý zabraňuje prehriatiu motora. Aj v tých najvyšších teplách máte istotu, že vám motor nezhorí a bude fungovať na plné obrátky. Predné koliesko je pogumované, takže sa s ním ľahšie pohybuje a môžete tak staviť na to, že má ľahší pojazd.

Systém filtrácie, ktorý sa nachádza vo vysávači je 5-stupňový. Prefiltruje naozaj úplne všetko, čo potrebujete a špina sa tak nedostane do inej časti, než by mala niekde byť. Vadili vám vždy káble, ktoré odvšadiaľ trčali? Tentoraz to tak nebude, pretože vysávač má automatické navíjanie kábla, ktorý je síce dosť dlhý, no nebude vám vôbec zavadzať. S vysávačom sa dostanete úplne všade.

Hmotnosť vysávača nie je veľmi veľká, takže sa jednoducho s ním dostanete úplne všade a je jednoducho prenosný. Nemá ani príliš veľké rozmery, takže ho budete skladovať veľmi jednoducho.