Každý deň prichádzajú nové technológie, ktoré nám zjednodušujú a spríjemňujú život. Okrem toho, že nám umožnia omnoho rýchlejšie vykonávať každodennú prácu, dokážu takisto perfektne ušetriť našu energiu a sily, vďaka čomu sa môžeme cítiť omnoho lepšie. Práve najnovšie výdobytky a technológie, ktoré práve vychádzajú alebo len nedávno vyšli by ste mali poznať a mali by ste sa o ne čo najlepšie zaujímať, pretože práve tie vám mnohokrát vedia pomôcť omnoho viac, ako si môžete myslieť. Medzi najnovšie výrobky sa radia aj robotické vysávače, ktoré okrem toho, že vám pomôžu, vyzerajú perfektne, nadčasovo a vedia ušetriť všetky energie v domácnosti vrátane tej vašej.

Robotické vysávače sú už v našich končinách celkom normálnou vecou, ktorá sa vyskytuje na trhu a v domoch, no len málo ľudí ich využíva. Síce sú na trhu dlhšie, patria medzi novinky, ktoré sa stále zlepšujú a neustále prichádzajú lepšie a lepšie výrobky, ktoré vám nielen ušetria vašu energiu, ale aj ďalšie energie v domácnosti a takisto aj čas. Ten je mnohokrát veľmi dôležitý a vďaka tomu, že nemusíte vysávať alebo dokonca umývať, môžete pracovať v práci alebo robiť niečo iné, čo potrebujete. Robotické vysávače sú veľkým prínosom do nášho sveta, pretože sa na ne môžeme spoľahnúť a to dokonca aj vtedy, keď nie sme doma. Nové technológie jednoducho nemôžete ignorovať a musíte ich mať aj vy doma.

Značka Samsung patrí medzi značky, ktoré určite poznáte. Je to značka, ktorá vyrába nielen kvalitné moderné telefóny, ale takisto aj televízory či inú elektroniku, ktorá sa vám určite bude páčiť. Mnohí ľudia však nevedia, že značka Samsung sa činí aj v domácej elektronike a práve preto si dnes už môžete zakúpiť aj robotické vysávače, ktoré má Samsung naozaj veľmi výkonné. Môžete sa na ne kedykoľvek spoľahnúť a najmä, vyzerajú perfektne a nadčasovo, vďaka čomu ich nemusíte nikde ukladať, môžu byť voľne položené na podlahe a nikdy nebudú zavadzať. Budú tak pripravené kedykoľvek vyštartovať a umývať či vysávať. Čas, kedy to majú robiť si zvolíte sami.

Nebaví vás vysávanie a potrebujete si skrátiť čas upratovaním? Určite by ste mali mať doma štýlového a moderného pomocníka, ktorý spraví prácu za vás. Nový robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE v krásnom bielom prevedení spraví všetku prácu za vás a vy sa nebudete musieť ničím stresovať. Zbaví vaše podlahy všetkého prachu, omrviniek a takisto si poradí aj s chlpmi, ktoré zanechávajú vaši domáci miláčikovia. Stačí stlačiť jedno jediné tlačidlo a o všetko sa postará robotický vysávač sám. Bez problémov sa dostane aj na také miesta, kam by ste sa s klasickým vysávačom nedostali. Sú to miesta, ako napríklad miesta pod skrinkami, pod stolom alebo pod posteľou.

Mnohí, najmä starší ľudia sa boja toho, že by nevedeli robotické vysávače ovládať. Predsa len, čím novšia technika, tým komplikovanejší prístup sa často ukazuje. Pri robotickom vysávači Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE sa ovládania nemusíte báť. Značka Samsung myslela aj na ľudí, ktorí elektroniku moc nevyhľadávajú a uspokoja sa aj so staršími verziami výrobkov. Práve vďaka tomu si môžete byť istí, že robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE sa ovláda intuitívne, jednoducho a stačí stlačiť jeden gombík. Všetko ostatné si nastaví robot úplne sám a bez pomoci človeka. Inteligentný prístroj tak zvládne všetko úplne sám.

Akumulátorový robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE je vybavený Li-Ion 21,6 V batériou, ktorá sa vyznačuje vysokou kapacitou. To je veľmi dôležité najmä pri vysávačoch tohto typu, pretože práve oni potrebujú silný pohon, vďaka čomu môžu vysávať poriadne a spraviť tak plnohodnotnú prácu. Plné nabitie táto batéria dosiahne za 240 minút. V normálnej prevádzke pri výkone 2 W vydrží batéria až 60 minút, pri čom stihne povysávať naozaj veľkú miestnosť. Pri režime turbo s výkonom 10 W zvládne robot a jeho batéria pracovať po dobu 30 minút, čo je takisto veľmi dobrý výkon. Rýchlosť vysávania tohto robota je 0,3m/s a hlučnosť je len 72 dB, vďaka čomu je naozaj veľmi nízka a vy môžete tak pri jeho vysávaní pozerať televíziu či počúvať hudbu. Robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE vás nebude rušiť. Ovládanie je, ako sme už spomínali, veľmi jednoduché a intuitívne. Prebieha prostredníctvom LED displeja, ktorý má dotykové tlačidlá.

Kefa Extra Wide Brush má skvelú šírku s rozmerom 288 milimetrov. Umiestnená je vpredu a zaistí tak naozaj dokonalé a veľmi účinné vysávanie podlahy. Kolieska má vyrobené takisto veľké. Majú taký priemer, aby jednoducho zdolávali aj prekážky a takisto aby sa jednoducho pohyboval aj po nerovnomernom povrchu. Zberná nádoba na nečistoty má objem 0,3 litra, vďaka čomu sa do nej zmestí úplne všetko, čo naozaj potrebujete. Robotický vysávač tak povysáva úplne všetko, čo potrebujete. Rovnako je vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE vybavený aj umývateľným filtrom a mikro filtrom, ktoré zachytia aj ten najjemnejší prach či alergény a zabránia tak úniku drobných čiastočiek späť do vzduchu. Práve preto sa radí tento vysávač aj do kategórie vysávačov, ktoré sú vhodné pre alergikov.

Robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE má však aj inovovaný systém systematického a smart mapovania v miestnosti, ktorý má názov Visionary Mappin TM Plus. Navádza tak vysávač, aby mal čistenie efektívnejšie a čo najrýchlejšie. V prípade nízkeho stavu batérie sa robot vie dostaviť do svojej napájacej stanice, kde si dobije baterky a ďalej môže nerušene pracovať. Čistenie tak bude za každej situácie kompletné a to aj vtedy, keď sa vysávač vybije. Špeciálna funkcia Edge Clean Master zas umožní vysávať plochu pri stene do vzdialenosti 1,5 cm, vďaka čomu máte istotu, že naozaj každý centimeter u vás doma bude povysávaný.

Za pomoci výkonného Full View senzoru, ktorý vlastní robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE, tak môže mapovať prostredie a dokáže sa bezpečne pohybovať po celom priestore. Vybavený je až tromi senzormi a to sú senzor proti pádu, ktorý zamedzí pád vysávača zo schodov alebo z inej vyvýšenej časti, antikolízny senzor, ktorá zabráni zbytočným nárazom do nábytkov alebo stien a takisto nechýba ani senzor, ktorý zabraňuje zamotaniu sa do káblov alebo kobercov. Nastaviť si môžete takisto aj automatické čistenie povrchov s názvom Auto Mod, pri ktorom sa bude povrch čistiť až v dvoch smeroch.

Robotický vysávač Samsung VR7000 VR10M701CUW/GE je vybavený Spot Cleaningom, čo je čistiaci mód s prachovým senzorom. Ak sa robot bude nachádzať na veľmi znečistenom mieste, sám sa prepne do režimu vyššieho výkonu a miesto opakovanie vysaje a vyčistí, takže bude každá časť perfektne vyčistený. Rovnako si môžete pomocou časovača nastaviť, kedy má robot začať s čistením. Vy sa tak vrátite z práce domov a vaša podlaha bude úplne čistá. Systém Auto Stop zas zabráni prevráteniu prístroja behom vysávania. Po každom vysávaní sa robot vráti späť do základne, kde sa automaticky dobije do plného stavu.