Vysávače sa stali našimi každodennými pomocníkmi. Využívame ich deň čo deň na upratovanie. Dokážu nám pomôcť vždy, keď máme doma neporiadok. Vďaka tomu, že doba neustále napreduje ďalej, vy si môžete byť istí, že aj z klasických tyčových vysávačov sme sa posunuli ďalej. Ak ste ešte nezaregistrovali novinku, ktorá sa pred niekoľkými rokmi dostala na trh, dnes máme pre vás skvelý vysávač, ktorý si určite zamilujete. Robotické vysávače patria medzi novinky na trhu, ktoré si zamiloval snáď každý. DOkážu perfektne upratovať, a to dokonca aj bez toho, aby ste pri nich neustále stáli a sledovali ich. Okrem toho vám však ponúkajú ďalších niekoľko novodobých funkcií, ktoré si zamilujete s ich používaním.

Robotické vysávače sa k nám dostali len nedávno, no okamžite sa stali stredobodom pozornosti. Výkonné stroje nám dnes ponúkajú veľký komfort pri ich využívaní a tak aj napriek ich vyššej cene si ich mnohí obľúbili a dnes ich majú mnohé domácnosti doma. Okrem toho, že nemusíte každé dva dni umývať podlahy, jednoducho si vystačíte aj niekoľko týždňov bez umývania. Mnohé robotické vysávače totižto za vás nielen povysávajú, ale takisto aj podlahy umyjú. Vy tak máte ušetrený čas a všetko, čo potrebujete, si spravíte ľavou zadnou. Stavte aj vy na pokrok dnešnej doby a uvidíte, že sa to naozaj oplatí. Robotické vysávače sú jednoducho presne to, čo potrebujete.

Značka CleanMate ponúka kvalitné robotické vysávače, ktoré si zamilujete určite aj vy. Kvalitné roboty, ktoré vysávajú a umývajú zároveň, vás jednoducho potešia a ušetria omnoho viac práce, ako si na začiatku budete myslieť. Všetky funkcie, ktoré vám robot ponúka si zamilujete hneď prvý deň. Tisícky spokojných zákazníkov, ktorí si roboty zakúpili, by nemenili. Niet sa ani čomu čudovať. Komfort, ktorý prichádza v podobe týchto prevratných vysávačov sa vám bude určite páčiť a po ničom inom nebudete ani túžiť. Dnes vám prinášame recenziu na robotický vysávač CleanMate QQ6S.

Túžite po dizajnovom a krásnom kúsku, ktorý sa vám bude hodiť domov? Stavte aj vy na robotický vysávač CleanMate QQ6S, ktorý má nielen skvelý výkon, ale rovnako perfektne aj vyzerá. Nie je príliš veľký, a preto sa vám zmestí úplne všade, kam ho dáte. Rovnako ani nie je príliš ťažký a jednoducho ho prenesiete do tej miestnosti, ktorú budete chcieť vysávať. Alebo ho nechajte na mieste a navigujte tam, kam má ísť. Všetko po ceste povysáva a váš byt či dom bude žiariť a voňať čistotou a krásou. Presne toto všetko od nového robotického vysávaču CleanMate QQ6S musíte očakávať. Spoľahlivosť je totižto akoby jeho druhé meno.

Robotický vysávač CleanMate QQ6S má veľmi výkonný sací motor, ktorý sa jednoducho a bez problémov postará o to, aby na podlahe neostali žiadne nečistoty. Hravo si poradí s prachom, odrobinkami, chlpmi či nejakými hrubšími nečistotami, ktoré sa na podlahe nachádzajú. Tento robotický vysávač od značky CleanMate je jednoducho nezastaviteľný a vy jeho funkcie budete milovať hneď od začiatku. Výhodou je aj to, že je vhodný pre začiatočníkov alebo ľudí, ktorí moc nové pokrokové výrobky neovládajú. Je teda vhodný pre laikov, ktorí potrebujú základné funkcie.

Všetky nečistoty, ktoré sa na zemi nachádzajú, robotický vysávač CleanMate QQ6S jednoducho zozbiera do nádoby, ktorá je dostatočne veľká na vysatie veľkého priestranstva. Nemáte tak problém, že by ste nádobku museli neustále vyprázdňovať a vracať späť do vysávača. Praktický indikátor naplnenia nádobky vás bude priebežne informovať o tom, aká je nádobka plná a či by ste ju nemali vysypať. Pri naplnení sa veľmi jednoducho vyprázdňuje, pretože je ľahko prístupná. Stačí, ak ju vytiahnete jedným jednoduchým stlačením tlačidla.

Výhodou je aj lampa s UV žiarením, ktorú vysávač CleanMate QQ6S má. Táto lampa slúži na dezinfekciu podlahy a odstraňuje z nej tak alergény a baktérie. Vďaka tomuto je robotický vysávač CleanMate QQ6S vhodný najmä do rodín s alergikmi. K eliminácií alergénov z prostredia dochádza najmä vďaka HEPA filtru, ktorý dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, vrátane roztočov a alergénov. Tento filter sa takisto skvelo postará o to, aby prach neunikal späť do vzduchu, takže je vysávač vhodný pre domácnosti s ľuďmi, ktorí majú alergie.

Čistenie povrchov bude pre vysávač CleanMate QQ6S jednoduchý a pre vás bezchybný. Štvorstupňový systém čistenia vám zaistí perfektné čistenie bez nežiadúcich vedľajších efektov. Adaptívny modul s dvomi bočnými kefami a špeciálnou špirálovitou kefou zozbiera všetky nečistoty vďaka vysokému saciemu výkonu, ktorý si zamilujete. V kombinácií s UV lampou tak máte zaistený ten najlepší poriadok, ktorý vám spraví len robotický vysávač CleanMate QQ6S. Okrem toho tento vysávač dokáže detekovať množstvo nečistôt na vysávanom povrchu a na viac znečistených miestach tak zvýši svoj výkon, aby ste sa všetkého zbavili omnoho rýchlejšie a v dome ste mali len čistý povrch. Na výšku má len 8 centimetrov, vďaka čomu sa zmestí úplne všade. Nikdy tak nebudete mať problém s ničím.

Vysávač CleanMate QQ6S má sonickú stenu. Táto stena vysiela neviditeľné lúče, vďaka ktorým dokáže robot vysávať v ohraničenom priestore. Vie tak jednoducho kam má ísť a čo má robiť. Týmto spôsobom môžete ohraničiť napríklad priestor okolo káblov alebo krehkých predmetov, pri ktorých nechcete, aby sa vysávač motal. Výhodou je takisto aj možnosť nastavenia času, kedy má robot začať s čistením. Máte tak istotu, že kým budete v práci, robotický vysávač povysáva všetko, čo potrebujete a vy sa tak vrátite domov do čistej domácnosti.

Pri orientácií v priestore si tento vysávač dáva pozor. Pomáhajú mu pri tom inovatívne ultrazvukové senzory, ktoré sledujú predmety a nábytok. Zlepšujú tak navigáciu a celkový pohyb po priestore tomuto vysávaču. Nikdy sa tak nemôže stať, že by vám robot CleanMate QQ6S niečo doma pokazil alebo zničil. Vyvýšený prach pri dverách je schopný prechádzať až do výšky 1 centimetra, takže jednoducho prejde z jednej miestnosti do druhej.

Robotický vysávač CleanMate QQ6S dokáže presne rozpoznať, kedy mu dochádza batéria a pri vybití batérie alebo pri skončení čistenia sa vráti do svojej dobíjacej základne, kde sa dobije a pripraví na ďalšie čistenie. Nabíjacia základňa slúži takisto aj pre nabíjanie sonickej steny. Vysávač je pripravený na ďalšie čistenie veľmi rýchlo, a to už za 2,5 hodiny.

Vysávač CleanMate QQ6S je vhodný nielen do menších bytov, ale takisto aj do väčších domov, kde potrebujete upratovať omnoho viac. Dokáže veľmi jednoducho vyčistiť každý povrch.