Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré dnes nájdete na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy sa nestane, že by doslúžil veľmi skoro. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja,ktorý ocení každý jeden člen rodiny.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete do ruky svoj obľúbený vysávač a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie.

Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Práve preto dnes môžete nakupovať vysávače, ktoré spravia väčšinu práce za vás a vy ušetríte nielen peniaze za energie, ale taktiež aj váš drahocenný čas.

Ten najlepší podlahový vysávač

S podlahovým vysávačom VAX Air Silence C86-AS-H-E si vysávanie budete užívať ako nikdy predtým. Bezvreckový vysávač je totižto veľmi tichý, poskytuje filtráciu vzduchu a prachu, vďaka čomu je určený aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka, a je štýlový. Hodí sa tak do každej jednej rodiny.

Nízka hlučnosť a hmotnosť

Pri vysávaní bol najväčší problém to, že vysávače boli príliš hlasné a vadili všetkým naokolo. Technológie však idú dopredu a práve model VAX Air Silence C86-AS-H-E neprekračuje hladinu 72 dB. Vysávanie je tak príjemne tiché, jednoduché a rýchle.

Tento praktický a výkonný pomocník však vyniká aj v iných stránkach, ktoré len prispievajú ku komfortnému používaniu a spokojnosti. Jeho veľkou výhodou je najmä kompaktný rozmer, vďaka ktorému sa hodí aj do menších bytov. Spolu s menšími rozmermi prichádza aj nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje a vysáva. Prenášať ho môžete bez problémov z miestnosti do miestnosti.

Hmotnosť vysávaču značky Vax je len 5,5 kilogramov. Môžete s ním tak chodiť veľmi pohodlne po schodoch hore dolu. Prenášanie aj manipulácia sú veľmi jednoduché. K ľahkej manipulácií pomáha aj dokonale umiestnené držadlo, vďaka ktorému ho ľahko prenesiete napríklad von.

Jednoduché ovládanie a používanie

Tak ako pri väčšine vysávačov, aj model VAX Air Silence C86-AS-H-E sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Na tele vysávaču nájdete dve hlavné tlačidlá vypnutia a zapnutia a taktiež navíjania káblu, ktoré budete používať asi najčastejšie.

Na ovládanie si zvyknete veľmi jednoducho a rýchlo. Vďaka tomu je aj vysávač VAX Air Silence C86-AS-H-E tak veľmi obľúbený.

Používanie je taktiež veľmi jednoduché. Prepravu a vyprázdňovanie tohto modelu zvládne úplne každý. Nádoba má veľkosť 2,3 litra a po naplnení ju stačí len vytiahnuť, odniesť ku košu a vysypať. Kapacita je dosť veľká na to, aby ste moli vysať väčšiu plochu bez jediného zastavenia. LED indikátor vám zas ukáže, kedy je nádoba plná. Veľkou výhodou je, že vysávať VAX Air Silence C86-AS-H-E vysáva rovnako výkonne bez ohľadu na plnosť nádoby na nečistoty.

Zapnúť sa dá jedným veľkým tlačidlom a kábel naviniete druhým. Okrem toho má model VAX Air Silence C86-AS-H-E taktiež veľké zadné kolesá, vďaka čomu je jeho preprava veľmi jednoduchá.

V balení nechýbajú ani teleskopické kovové rúry, ktoré uľahčia vysávanie najmä pre vyšších ľudí alebo pre tých, ktorí potrebujú vysať vyššie miesta.

Vďaka dostatočne dlhému káblu nemusíte každú chvíľu hľadať nejaké iné zástrčky. Vysávanie je tak plynulé bez jediného zastavenia alebo vypnutia spotrebiča.

Teleskopická kovová trubica ide od tela vysávaču jednoducho oddeliť, vďaka čomu sa samotný vysávač VAX Air Silence C86-AS-H-E veľmi jednoducho skladuje a zmestí sa aj do menších miestností.

Nízka spotreba

Veľkou výhodou tohto modelu je najmä to, že má veľmi nízku spotrebu. Môžete ho tak pravidelne na čistenie domu používať a pritom sa nemusíte báť žiadnej vysokej spotreby. Vysávač myslí nielen na vašu spotrebu, ale taktiež aj na ekológiu a životné prostredie.

Čistenie domu je tak jednoduchšie, rýchlejšie a najmä lacnejšie. Užívajte si vysávanie aj vy!

Vysávať môžete všetky povrchy

Balenie vysávaču obsahuje kompletné príslušenstvo pre jednoduché vysávanie všetkých druhov povrchov. Nechýba tak kombinovaná hubica na koberce a podlahy, štrbinový nadstavec, nadstavec na čalúnenie, prachový nadstavec a parketová kefa. V balení taktiež nájdete nadštandardné množstvo nadstavcov, ktoré upracú každú jednu nečistotu.

Nadstavce môžete veľmi rýchlo a jednoducho meniť.

Dva filtre

Podlahový vysávač VAX Air Silence C86-AS-H-E má dva filtre Hepa filter 12, ktoré sa nachádzajú pred motorom. Tieto filtre zaisťujú dokonalý vystupujúci vzduch. Nechýba ani filter za motorom, ktorý nevyžaduje žiadnu ďalšiu údržbu, len občasnú kontrolu.

Štýlový dizajn

Dizajn vysávačov nebol nikdy nejakou nutnosťou alebo dôležitou vecou. V dnešnej dobe však je a práve model VAX Air Silence C86-AS-H-E je odetý do krásnej bielo-čiernej farby s jemnými oranžovými prvkami. Túto kombináciu si rozhodne zamilujete. Dizajn je moderný, štýlový a najmä zaujímavý. Poteší úplne každého milovníka pekných spotrebičov a každého, kto hľadá nejaký zaujímavý kúsok do svojej domácnosti.

O značke

Na koniec si už len povedzme niečo o značke Vax. Anglická značka Vax je u nás menej známou značkou. Poskytuje však veľmi kvalitné a dobré výrobky, ktoré si rozhodne zamilujete aj vy. Medzi jej popredné výrobky patria práve kvalitné a výkonné vysávače, ktoré si zamilujete nielen vďaka výkonu, ale taktiež vďaka štýlovému dizajnu. Značka funguje už niekoľko desiatok rokov, počas ktorých sa vypracovala medzi tie najlepšie s obrovským množstvom spokojných zákazníkov, ktorí by nemenili. Niet sa ani čomu čudovať. Príjemné ceny, ktoré sú často oproti vysokému výkonu nízke sú len začiatkom pozitív, ktoré si hneď všimnete. Užite si komfort značky Vax aj vy!