Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré dnes nájdete na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy sa nestane, že by doslúžil veľmi skoro. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja,ktorý ocení každý jeden člen rodiny.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete do ruky svoj obľúbený vysávač a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie.

Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Práve preto dnes môžete nakupovať vysávače, ktoré spravia väčšinu práce za vás a vy ušetríte nielen peniaze za energie, ale taktiež aj váš drahocenný čas.

Extrémne účinné vysávanie

Veľké množstvo vysávačov dokáže vysať prach a postarať sa o nečistoty, no samotné vysávanie trvá veľmi dlho. Vďaka vysokému výkonu a vysávacím schopnostiam, ktoré vysávač Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA má, si môžete byť viac ako istí, že vysávanie je extrémne účinné. Výrobok je tak vhodný nielen do domácností, ale napríklad aj do auta.

Vysávač Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA má hodnotenie 4A, čo znamená, že má preukázateľne najlepšie výsledky vo svojej triede na tvrdom povrchu a na kobercoch. Pri kúpe sa tak môžete tešiť na pomocníka, ktorý skutočne vysaje úplne všetko.

K perfektným výsledkom pomáha nielen vysoký výkon, ale taktiež špeciálny dizajn hlavice, ktorý je univerzálny a nie je potrebné ho na iné povrchy meniť.

Dostatočne veľké vrecko na odpad

Všetky nečistoty sa vo vysávači ukladajú do objemného miesta určeného na nečistoty, ktorý má až 2,5 litra litre. Vysávač funguje na bezvreckovom prevedení. Popri vysávaní tak nebudete nijako rušení. Objem je naozaj dostatočne veľký na to, aby ste vysali aj veľký dom.

Kvalitné funkcie

Pri vysávaní vysávačom Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA sa môžete spoľahnúť na účinnú filtráciu, extrémnu účinnosť čistenia a úsporu energie až o 50 %! Ako je toto všetko možné?

Skvelá monocyklónová technológia zachytí pomocou dvojstupňovej filtrácií z penového filtra úplne všetok vzduch, ktorý vysávač saje. Ten prejde ešte špeciálnym High Efficiency filtrom.

Inovatívny dizajn univerzálnej sacej hubice Deep Clean Head odstráni aj hlboko zanesené nečistoty z kobercov, veľké množstvo prachu z tvrdého povrchu a ešte omnoho viac.

Akčný rádius ponúka až 8,8 metra. Vďaka tomu nebudete musieť vysávanie prerušovať kvôli hľadaniu ďalej zástrčky.

Nízka spotreba

Ako sme už vyššie spomenuli, spotreba energie je až o 50 % v porovnaní s predošlou radou vysávačov značky Rowenta. Motor má nízkyy príkon 750 W, no jeho sací výkon je zrovnateľný s modelmi s príkonom 2100 W. Maximum pohodlia a jednorázové čistenie veľkej plochy domu či bytu zjednodušuje aj XL nádoba bez nutnosti častého vysypávania. A to všetko veľmi jednoducho vďaka Clean Express systému.

Nízka hlučnosť a hmotnosť

Pri vysávaní bol najväčší problém to, že vysávače boli príliš hlasné a vadili všetkým naokolo. Technológie však idú dopredu a práve model Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA neprekračuje hladinu 75 dB. Vysávanie je tak príjemne tiché, jednoduché a rýchle.

Tento praktický a výkonný pomocník však vyniká aj v iných stránkach, ktoré len prispievajú ku komfortnému používaniu a spokojnosti. Jeho veľkou výhodou je najmä kompaktný rozmer a nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje a vysáva. Prenášať ho môžete bez problémov z miestnosti do miestnosti.

Bohaté príslušenstvo

Príslušenstvo je niečo, vďaka čomu si vysávanie upravíte presne podľa seba. Vysávač Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA  poskytuje také príslušenstvo, vďaka ktorému si ho upravíte do podoby, kedy ho môžete používať ako doma, tak aj v aute.

Nezabudnite využiť napríklad mini turbo kefu, ktorá je ideálna pre čistenie kobercov a čalúnení. Ocenia ich najmä majitelia domácich maznáčikov. Prehľadný kryt umožňuje kontrolu nad zanesením kefky.

Na väčšie plochy čalúnené nábytku skvelo poslúži široká špeciálna hubica. V balení nájdete aj XXL štrbinovú hubicu, ktorá má dĺžku 60 cm. Tá je ideálna najmä pre čistenie okolia sedačiek v aute, kam bežnú hubicu nedostanete.

Jednoduché ovládanie

Tak ako pri väčšine vysávačov, aj model Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Na tele vysávaču nájdete dve hlavné tlačidlá vypnutia a zapnutia, ktoré budete používať asi najčastejšie.

Na ovládanie si zvyknete veľmi jednoducho a rýchlo. Vďaka tomu je aj vysávač Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA tak veľmi obľúbený.

Štýlový dizajn

Dizajn vysávačov nebol nikdy nejakou nutnosťou alebo dôležitou vecou. V dnešnej dobe však je a práve model Rowenta XTrem Power Cyclonic RO6963EA je odetý do krásnej červeno-čiernej farby s jemnými oranžovými prvkami. Túto kombináciu si rozhodne zamilujete. Dizajn je moderný, štýlový a najmä zaujímavý. Poteší úplne každého milovníka pekných spotrebičov a každého, kto hľadá nejaký zaujímavý kúsok do svojej domácnosti.

O značke

Rowenta ponúka široký sortiment produktov, v ktorých sa snúbi bezkonkurenčný technologický výkon, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti. Jej poslaním je zaisťovať každodennú pohodu jej používateľov, a to prostredníctvom vysoko inteligentných riešení pre vysávače, žehličky, parné generátory, sušiče vlasov a epilátory. Rowenta, ktorá je vždy priekopníkom v odbore, sa viac ako desať rokov venuje vývoju eko-inteligentných produktov. Značka je lojálna voči svojim hodnotám. Práve to je dôvod prečo vstúpila do partnerstva so Svetovým fondom na ochranu prírody (WWF). V rámci tejto spolupráce stavia ekologický dizajn do popredia inovatívneho procesu značky.