Poriadok a čistota sa radia medzi dôležité aspekty v našom živote. Práve vďaka čistému domovu môžeme predchádzať rôznym chorobám či nepríjemnému pocitu, ktorý sa nám môže naskytnúť vždy, keď sa nadýchneme. V minulosti stačila jedna handra a voda, do ktorej sa namáčala, no dnes sa upratovanie aj vďaka novým technológiám posunulo o niekoľko úrovní vyššie. Práve vďaka zaujímavým vynálezom či výrobkom, ktoré dnes môžeme nájsť na trhu, si upratovanie môžeme zjednodušiť alebo dokonca si ho môžeme aj užívať! Výkonné výrobky a ich nižšie ceny hovoria za všetko. Stavte aj vy na tie najnovšie technologické pokroky, ktoré vám ušetria nielen čas, ale takisto aj vydanú energiu.

Umývanie podlahy sa radí medzi najhoršiu činnosť, ktorú pozná snáď každá žena. Či už umývate podlahy s klasickým mopom a vodou alebo na to máte nejaké iné špeciálne výrobky a prípravky, určite umývanie nemáte radi a jednoducho ho posúvate na iné dni, pokým to už nemusíte urobiť. Každý pozná túto nepríjemnú činnosť, a práve preto by ste mali staviť aj vy na niečo, čo vám pri umývaní pomôže. Alebo presnejšie, pred umývaním. Práve vďaka dobrému vysávaču, ktorý vás zbaví tej najväčšej špiny si môžete byť istí, že umývanie podláh bude omnoho jednoduchšie a rýchlejšie, ako ste si kedy mysleli. Zbavíte sa tak tej najväčšej špiny, ktorá by vás mohla obťažovať a stavíte tak na čistotu, ktorá sa vám bude určite páčiť. Vy tak budete spokojní s celým výsledkom a nebudete unavení z dlhého umývania.

Najnovšie vysávače vám dokážu ponúknuť celú škálu nových funkcií, vďaka ktorým sa vám bude vysávať všetko omnoho jednoduchšie, praktickejšie a najmä ľahšie. Značka Philips patrí k popredným výrobcom vysávačov. Ich výrobky patria medzi tie najkvalitnejšie a najlepšie, vďaka čomu si s nimi môžete byť na 100% istí. Ak do nich investujete aj vyššiu čiastku, nikdy to neoľutujete, pretože vám spotrebič bude slúžiť dlhé roky. Práve najnovšie výrobky od spoločnosti Philips sa radia medzi tie, ktoré majú najlepšie a najmodernejšie funkcie zo všetkých. Vy si tak budete užívať komfort z upratovania a vysávač za vás uprace všetko, čo budete potrebovať. Jedným z nich je aj podlahový vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09, ktorý vás očarí nielen výkonom, ale takisto aj svojím dizajnom, ktorý je prevratný a nadčasový!

Hľadáte na trhu experta vo vysávaní? Je ním podlahový vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09, ktorý má neskutočný príkon až 650 W. Takýto výkon vám zaručuje bezchybné a špičkové hlboké vysatie aj tých najmenších drobností, ktoré sa vám mohli dostať napríklad do koberca. Vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 sa hodí na všetky druhy podláh a povrchov vďaka čomu si ho zamilujete hneď na prvé vysávanie. Takisto je aj maximálne úsporný a môžete si byť istí, že vám nespotrebuje príliš veľa energie. Nízke náklady a skvelý výkon idú ruka v ruke so všetkým, čo chcete. Vďaka nízkej spotrebe sa radí do energetickej triedy A+. Okrem toho je vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 vhodný aj do domácnosti, v ktorej žijú alergici. Takisto je skvelou voľbou aj do domácností, kde žijú domáci maznáčikovia, pretože vysávač disponuje protialergickým filtrom, ktorý odfiltruje až 99,95% prachových častíc. Nie je teda žiadny problém, ak by ste hľadali nejaký vhodný vysávač a máte doma niekoho, kto má alergiu.

Ostaňme však ešte pri dizajne, ktorý sa vám určite zapáčil hneď, ako ste si vysávač všimli. Nadčasový a veľmi krásny vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 vám ponúkne zaujímavý dizajn, ktorý inde len tak nenájdete. Spojenie zelenej a hnedej farby v kombinácií s priesvitnými časťami a zaujímavým tvarom sa bude páčiť najmä tým ľuďom, ktorí radi experimentujú v oblastiach dizajnu. Vysávač sa vďaka svojej tmavej farbe hodí do každej moderne zariadenej domácnosti. Okrem toho nie je príliš veľký, svoje rozmery má v norme, vďaka čomu sa vám bude veľmi jednoducho skladovať kdekoľvek. Či už žijete v byte alebo v dome, nikdy nebude s jeho skladovaním problém. Rovnako na tom je aj jeho hmotnosť. Tá nie je príliš veľká, a preto s ním bude jednoducho narábať nielen muž, ale takisto aj žena. Môžete s ním prechádzať z miesta na miesto alebo ho prenášať v rukách a len tak vám neoťažie. Výhodou je aj jeho svetelná časť, ktorá dotvára celý nadčasový a zaujímavý dizajn, ktorý jednoducho nadchne úplne každého.

Vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 je maximálne výkonný a zároveň perfektne tichý. Pomocou technológie Power Cyclone 8 oddeľuje prach od vzduchu zrýchleným prietokom vzduchu cyklónovou komorou, čím maximalizuje sací výkon vysávača. Na tvrdých podlahách tak zachytí 100% prachu vo vysávanej oblasti a dosiahne tak najvyššie hodnotenie triedy A. Vy si za perfektnú cenu zakúpite nielen dizajnový a krásny vysávač, ale takisto aj kvalitný a silný výrobok, ktorý sa vám bude do domácnosti určite hodiť.

Vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 má aj veľmi výkonnú hubicu s názvom Tri Active 3v1, ktorá opatrne rozdeľuje vlákna koberca, zachytáva väčšie nečistoty pomocou predných vzduchových kanálikov a naopak kefky na stranách odstraňujú špinu pozdĺž hrán nábytku a stien. Vo výbave vám takisto nesmie chýbať ani rotujúca kefka pre jednoduché odstránenie chĺpkov od vašich domácich maznáčikov. Ak ste mali doteraz problém s tým, že ste mali všade chlpy od psa či mačky a nevedeli ste sa ich zbaviť, vysávač  Philips PowerPro Expert FC9744/09 vám s nimi jednoducho pomôže a bez problémov sa ich zbavíte zas na dlhšiu dobu. Hubicu pre čistenie kobercov, na tvrdé podlahy, nadstavec na štrbiny a malú hubicu jednoducho uskladníte do vnútorného priestoru vášho nového vysávača  Philips PowerPro Expert FC9744/09. Nemusíte mať toto príslušenstvo po celom dome a nemusíte ho potom veľmi dlho hľadať. Vysávanie s vysávačom  Philips PowerPro Expert FC9744/09 je maximálne pohodlné aj vďaka teleskopickej trubici, ktorá je dostatočne dlhá. Nechýba ani ergonomická rukoväť pre jednoduchšie držanie.

Výhodou tohto vysávača značky Philips je aj to, že je vybavený špeciálnym a už spomínaným protialergickým filtrom s dokonalým tesnením, ktorý odfiltruje všetok prach a nečistoty, ktoré by vám mohli znepríjemňovať život. Súčsne máte aj dokonalý čistý vzduch vďaka systému s názvom Allergy Lock, ktorý kontroluje pomocou snímača vzduch pred samotným vysávaním. Dokáže skontrolovať aj nádobu na nečistoty, či náhodou nie je plná a vy tak budete vedieť, či nie je vhodný čas na to, vyčistiť ju.

Vylepšená nádoba vysávača  Philips PowerPro Expert FC9744/09 umožňuje jednoduché a rýchle vysypanie vďaka hladkému povrchu a ideálnemu tvaru. Nádobu takisto jednoducho môžete vytiahnuť z vysávača jednou rukou a vysypať ju.