Vysávanie je klasickou súčasťou každého umývania a upratovania. Určite ani vy nemáte radi ten čas, kedy sa musíte venovať svojmu domu, celý ho raz za týždeň vyupratovať a padnúť na posteľ bez jednej kvapky energie, ktorá by vo vás ostala. Nie ste však jediní, ktorí majú takéto povinnosti. Ak nenávidíte z celého srdca vysávanie, určite by ste mali staviť na kvalitný vysávač, ktorý spraví väčšinu práce za vás. Samozrejme, sú tu robotické vysávače, ktoré stačí len zapnúť a nielen že povysávajú, ale takisto skvelo umyjú aj dlážku, no často sa na ne nedá úplne spoliehať. Práve preto by ste mali staviť na kvalitný a dobrý podlahový vysávač, ktorý vďaka svojej sacej sile a mnohým iným výhodám, jednoducho vysaje úplne všetko bez jediného problému, ktorý by mohol nastať. Ak aj vy túžite po čistom dome, no stále ste nenašli ten správny vysávač, možno pre vás máme skvelý tip!

Mnohí ľudia si nevedia vybrať ten správny vysávač najmä kvôli tomu, že mnoho vecí ohľadom vysávačov nevedia. Nevedia totižto, aký silný motor by mal mať, ako by mal vyzerať, akú hmotnosť by mal mať či mnoho iných vecí, ktoré by ste vy možno ani len netušili. Okrem toho, výber vysávaču by mal byť vždy poriadne premyslený, pretože na trhu nájdete naozaj veľké kvantum rôznych vysávačov, z ktorých niektoré sú viac a iné menej kvalitné. Vy sami sa však musíte rozhodnúť, podľa vašich vlastných preferencií a podmienok, ktoré si zadáte. Tie by však mali byť naozaj vysoké najmä kvôli tomu, že váš vysávač by mal byť kvalitný a dobrý. Vy s ním budete totižto pracovať neustále.

Značka Philips patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa na našom trhu vyskytujú už nejakú tú dobu. Ich výrobky sú naozaj veľmi kvalitné, vďaka čomu si našli uplatnenie u mnohých spotrebiteľov. Okrem vysávačov sa orientujú aj na inú elektroniku, vďaka ktorej budete pracovať omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, ako doteraz. Práve vysávače sú však špecialitou, ktorú značka Philips naozaj vie. Túto informáciu vie aj mnoho ďalších ľudí, ktorí vždy radi stavia na vysávače, s ktorými sú veľmi dlho spokojní. Ak aj vy túžite po kvalitnom vysávači, vďaka ktorému povysávate nielen jednu izbu, ale rovno celý dom a má naozaj veľmi silný motor, určite by ste mali staviť na podlahový vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91, ktorý má omnoho viac výhod a omnoho viac funkcií, ktoré vám môže ponúknuť, ako sa na prvý pohľad zdá.

Vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91 sa stane ideálnym pomocníkom pri vašom upratovaní v každej jednej domácnosti, do ktorej sa dostane. Vďaka jeho menším rozmerom a nižšej hmotnosti sa s ním veľmi dobre pracuje a upratovanie bude pre vás úplnou hračkou. Jedná sa totižto o vysávač s perfektným výkonom, energeticky úsporným motorom a najnovšou technológiou, ktorá vám zaručuje tie najlepšie výsledky pri vysávaní. Nikdy sa tak nemusíte báť, že by ste nemali dobre povysávaný dom alebo byt. Okrem toho podlahový vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91 je odetý v krásnej tmavej farbe, vďaka čomu vyzerá minimalisticky, nadčasovo a bude sa hodiť úplne každému, kto potrebuje nielen výkonný, ale takisto aj štýlový vysávač.

Výhodou podlahového vysávača Philips PerformerPro ECO FC9197/91 je najmä to, že je sáčkový s unikátne a špeciálne navrhnutou až päť litrovou prachovou komorou, ktorá vám umožňuje optimálne využívať prachový sáčok a zaisťuje tak aj mimoriadny sací výkon, aj kd sa sáčok naplní. Naviac, sáčok s-bag Ultra Long Performance je veľkosti XXL pre dlhodobé vysávanie bez potreby výmeny a je vyrobený z prvotriedneho viacvrstvového materiálu, ktorý sa neupcháva a vydrží až o 80% dlhšie, ako štandardný prachový sáčok. Vďaka tomuto máte istotu, že môžete vysávač neustále bez väčších problémov.

Mimoriadny sací výkon dosahuje vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91 najmä vďaka špeciálnej technológií Air Flow Max. Táto technológia zaisťuje maximálne prúdenie vzduchu, vďaka ktorému sa prachový sáčok rovnomerne otvára a netlmí tak sací výkon, čo býva často problém u iných vysávačov. Táto technológia umožňuje takisto dosiahnuť aj sací výkon 210 W, pričom využije mimoriadne úsporný režim, na ktorý sa môžete určite spoľahnúť.

Pomocou vysávaču Philips PerformerPro ECO FC9197/91 budete mať vždy dokonalé výsledky pri čistený. Dosiahnete to najmä vďaka hubici Tri Active Max s funkciou čistenia 3 v 1 Hubica dokáže jemne otvoriť vlákna koberca a vysať tak všetky nečistoty, ktoré sú hlboko vo vláknach. Takisto môžete jednoducho vysať či už veľké alebo malé čiastočky prachu, ktoré sa nachádzajú nielen v kobercoch, ale takisto aj na podlahe. Pomocou kefiek, ktoré sa na hubici nachádzajú a sú na oboch stranách je vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91 schopný dokonale odstrániť prach a špinu okolo nábytku a stien .

Komfort pri umývaní a čistení vám zaistí aj veľmi dlhý kábel, ktorý má dĺžku až osem metrov. Vďaka tomuto máte skutočný dosah vysávača až jedenásť metrov. Vďaka takémuto dosahu nebudete potrebovať žiadne predlžovačky a takisto ani zásuvky, ktoré by ste hľadali po celom dome, aby boli čo najbližšie. Jedinečná spojka Smart Lock vám umožní veľmi jednoducho a rýchlo meniť dĺžku teleskopickej trubice na momentálne požadovanú výšku a takisto aj jednoduchý výmenu trubice. Jedinečný systém otáčania hadice 360 Flex od spoločnosti Philips vám ponúka komfort, o akom ste ani nesnívali! Tento systém vám umožňuje otáčanie hadice v rozsahu 360 stuúňov a tým pádom aj veľmi komfortné manévrovanie s vysávačom behom čistenia. Dlhá ergonomicky tvarovaný rukoväť sa veľmi pohodlne používa a zaisťuje prirodzenú vzpriamenú polohu, pri ktorej vás nebude bolieť ani len chrbát.

Podlahový vysávač Philips PerformerPro ECO FC9197/91 je vhodný aj pre alergikov vďaka filtrácií HEPA 13. Inštitúcia ECART označila tento vysávač ako najvhodnejší z mnohých iných a to najmä vďaka filtru HEPA 13, ktorý v kombinácií s tesnení Air Seal dokáže zachytiť až 99,95% prachu. Pri vyfukovaní do vzduchu zaisťuje, že nebudete mať žiadne problémy.

Vďaka bohatému príslušenstvu a výberu z mnohých rôznych nadstavcov, ktoré získate k podlahovému vysávaču Philips PerformerPro ECO FC9197/91,  pre vás nebude žiaden problém čistenie a vysávanie akéhokoľvek miesta či povrchu. Príslušenstvo obsahuje nadstavec na štrbiny, kefu a malú hubicu 2 v 1 a takisto aj ďalšiu hubicu na tvrdé podlahy, ktorá je ideálna na vysávanie akýchkoľvek povrchov.