Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré dnes nájdete na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy sa nestane, že by doslúžil veľmi skoro. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja,ktorý ocení každý jeden člen rodiny.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete do ruky svoj obľúbený vysávač a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie.

Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Práve preto dnes môžete nakupovať vysávače, ktoré spravia väčšinu práce za vás a vy ušetríte nielen peniaze za energie, ale taktiež aj váš drahocenný čas.

Efektívne a rýchle vysávanie

Premýšľate, ako by ste si mohli vysávanie urýchliť a zefektívniť? Máme pre vás riešenie. To je v podobe podlahového vysávaču Hoover Telios Plus TE70_TE75011. Tento model si získal naozaj obrovské množstvo fanúšikov po celom svete. Je to špičkový vysávač, ktorý patrí do energetickej triedy A, má bohaté príslušenstvo, vysoký výkon a mnoho ďalších užitočných prvkov, ktoré si rozhodne zamilujete. Stáva sa tak jedničkou vo svojej kategórií, ktorú len ťažko niekto predbehne.

Štýlový dizajn

Dizajn vysávačov nebol nikdy nejakou nutnosťou alebo dôležitou vecou. V dnešnej dobe však je a práve model Hoover Telios Plus TE70_TE75011 je odetý do krásnej, metalicky červenej farby, ktorú si rozhodne zamilujete. Tento dizajn je moderný, štýlový a najmä zaujímavý. Poteší úplne každého milovníka pekných spotrebičov a každého, kto hľadá nejaký zaujímavý kúsok do svojej domácnosti.

Spotreba

Ako sme už vyššie spomenuli, podlahový vysávač Hoover Telios Plus TE70_TE75011 sa radí do energetickej kategórie A, čo znamená, že ušetrí najviac energie ako sa len dá. Vyššia energetická kategória totižto ani neexistuje. Ročná spotreba je len neuveriteľných 27 W. Je to naozaj nízke množstvo energie, ktoré si ani len nevšimnete.

Efektivita pri vysávaní tvrdých podláh alebo kobercov je naozaj vysoká. Stačí prejsť raz a vysávač poberie všetky nečistoty, ktoré by vás mohli otravovať.

Nízka hlučnosť a hmotnosť

Pri vysávaní bol najväčší problém to, že vysávače boli príliš hlasné a vadili všetkým naokolo. Technológie však idú dopredu a práve model Hoover Telios Plus TE70_TE75011 neprekračuje hladinu 66 dB. Vysávanie je tak príjemne tiché, jednoduché a rýchle.

Tento praktický a výkonný pomocník však vyniká aj v iných stránkach, ktoré len prispievajú ku komfortnému používaniu a spokojnosti. Jeho veľkou výhodou je najmä kompaktný rozmer a nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje a vysáva. Prenášať ho môžete bez problémov z miestnosti do miestnosti.

Prácu vám uľahčia aj spodné kolieska, ktoré sa veľmi jednoducho otáčajú a možnosť rotácie hadice. Kábel vysávaču dosahuje až 9 metrov, čo vám zaručuje pohodlné a jednoduché vysávanie bez neustáleho hľadania najbližšej zásuvky.

Funkcie

Samotný vysávač má naozaj množstvo zaujímavých funkcií. Jednou z nich je napríklad umývateľný EPA filter, ktorý je umiestnený na výstupe a zachytí aj tie najmenšie prachové častice. Vysávač je tak vhodný najmä pre alergikov a rodiny s domácimi maznáčikmi.

Užívateľský komfort potvrdzuje aj teleskopická trubica, ktorá umožňuje prispôsobiť si vysávač presne podľa vás. Model Hoover Telios Plus TE70_TE75011 má taktiež predmotorový penový filter, ktorý účinne zachytáva ďalšie nečistoty a prach.

Tento jedinečný vysávač poskytuje bohaté príslušenstvo, medzi ktoré sa radí hneď niekoľko nadstavcov. Nájdete tu napríklad nadstavec na tvrdé podlahy a parkety All Floors Plus, násadu Carpet Optimax, ktorá je vhodná na čistenie kobercov. Ďalej nechýba ani násada Parquet Extra či špeciálna hubica Mini Turbo Pet, ktorá je určená špeciálne na odstránenie zvieracích chlpov. Samozrejmosťou je aj hubica na nábytok a ťažko dostupné miesta.

Jednoduché ovládanie

Tak ako pri väčšine vysávačov, aj model Hoover Telios Plus TE70_TE75011 sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Na tele vysávaču nájdete dve hlavné tlačidlá vypnutia a zapnutia, ktoré budete používať asi najčastejšie. Následne na tele nájdete aj indikátor plného vrecka, ktorý vám oznámi, kedy je potrebné vysypať ho.

Dostatočne veľké vrecko na odpad

Všetky nečistoty sa vo vysávači ukladajú do objemného prachového vrecka, ktorý má až 3,5 litra. O jeho naplnení budete informovaní kontrolkou na vysávači.

Okrem toho nechýba ani parkovacia pozícia pre trubicu a pogumované kolieska pre hladké ovládanie bez ničenia podláh.

Vysávač disponuje aj mechanickým navíjaním káblu pomocou pedálu.

Vysávač sa svojimi rozmermi hodí najmä do stredne veľkých rodín, ktoré žijú vo väčšom byte alebo menšom dome. Vďaka jeho kompaktným rozmerom sa totižto zmestí aj do menších skríň alebo miestností, kde nezaberie veľa miesta.

Niečo o značke

Značka Hoover ja na našom trhu už pomerne dlhú dobu. Ponúka nielen kvalitné vysávače, ale taktiež iné zaujímavé spotrebiče do domácnosti, ktoré si zamilujete. Všetky výrobky v jej portfóliu sú kvalitné, skvelo sa s nimi pracuje a vydržia vám veľmi dlho. Sú taktiež známe svojím vysokým výkonom a štýlovým dizajnom, vďaka čomu sa hodia naozaj do každej jednej domácnosti. Či už zvažujete kúpu vysávaču, práčky alebo sušičky, určite popremýšľajte nad značkou Hoover aj vy. Ceny za jednotlivé spotrebiče sú viac ako skvelé a v pomere ceny a kvality vyhráva rozhodne kvalita!