Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré dnes nájdete na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy sa nestane, že by doslúžil veľmi skoro. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja,ktorý ocení každý jeden člen rodiny.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete do ruky svoj obľúbený vysávač a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie.

Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Práve preto dnes môžete nakupovať vysávače, ktoré spravia väčšinu práce za vás a vy ušetríte nielen peniaze za energie, ale taktiež aj váš drahocenný čas.

Ušetrí energiu, no ohúri výkonom

Moderný vysávač ETA Tiago 3507 90000 je známy najmä tým, že sa radí do veľmi úspornej energetickej triedy, no aj napriek tomu poskytuje vysoký výkon, ktorý mu je hodné závidieť. Nízky príkon sa postará o úsporu elektrickej energie, pričom motor sa postará o to, aby bol výkon dostatočne silný.

K nemalým prednostiam sa radí akčný rádius, ktorý dosahuje 10 metrov a štýlový dizajn, ktorý vás jednoducho ohúri.

Vysávač ETA Tiago 3507 90000 ponúka príkon 700 W, vďaka čomu pre neho nie je problémom žiadna nečistota. Poradí si ako s podlahami, tak aj s hustými kobercami.

Vhodný pre alergikov

Taktiež je vybavený kvalitným filtračným systémom, ktorého hlavnou zložkou je HEPA filter 12. Tento filter zachytí aj tie najmenšie mikročastite vrátane peľu a roztočov. Model ETA Tiago 3507 90000 je tak vhodný ako pre rodiny s domácimi maznáčikmi, tak aj pre alergikov.

Dostatočne veľké vrecko na odpad

Všetky nečistoty sa vo vysávači ukladajú do objemného prachového vrecka, ktorý má až 3 litre. O jeho naplnení budete informovaní kontrolkou na vysávači. Popri vysávaní tak nebudete nijako rušení. Objem je naozaj dostatočne veľký na to, aby ste vysali aj veľký dom.

Jednoduché ovládanie

Tak ako pri väčšine vysávačov, aj model ETA Tiago 3507 90000 sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne. Na tele vysávaču nájdete dve hlavné tlačidlá vypnutia a zapnutia, ktoré budete používať asi najčastejšie. Následne na tele nájdete aj indikátor plného vrecka, ktorý vám oznámi, kedy je potrebné vysypať ho.

Elektronickou reguláciou si nastavíte optimálny sací výkon. Mechanická regulácia na držadle hadice vám zas zaistí okamžité zníženie či zvýšenie výkonu.

Funkcie

Vysávač ETA Tiago 3507 90000 nechýba snáď nič. Vyníma sa bezpečnostnou poistkou proti prehriatu motora, vďaka ktorej je elektrický motor chránený pred poškodením. Taktiež nechýba ani bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka na prach.

Pojazdné kolieska sú mäkčené, vďaka čomu umožňujú jednoduchú manipuláciu a sú veľmi šetrné k hladkým podlahám. Ľahké otáčanie a plynulý pohyb do všetkých strán vám zaistí otočné koliesko o 360 stupňov.

Pre jednoduchšie uskladnenie vysávača je možné využiť aj parkovanie vo vertikálnej a horizontálnej polohe. Vďaka praktickému integrovanému držadlu vysávač jednoducho posuniete tam, kam budete potrebovať.

Príslušenstvo

Príslušenstvo, ktoré dostanete k vysávaču ETA Tiago 3507 90000 si jednoducho zamilujete. Najviac využívaná univerzálna podlahová hubica nesmie chýbať. Tá je vybavená výsuvnou kefkou a ľahko si poradí ako s kobercom tak aj s tvrdou podlahou.

Na efektívne upratovanie parkiet, plávajúcej podlahy alebo dlažby zas poslúži parketová hubica. K šetrnému vysávaniu textilných povrchov je určená hubica na čalúnenie a na vysávanie úzkych a ťažko dostupných miest je zas vhodná štrbinová hubica. K dispozícií máte aj kefku s jemnými štetinkami vhodnú na chúlostivé miesta ako sú napríklad obrazy.

Vysávač disponuje aj mechanickým navíjaním káblu pomocou pedálu.

Vysávač sa svojimi rozmermi hodí najmä do stredne veľkých rodín, ktoré žijú vo väčšom byte alebo menšom dome. Vďaka jeho kompaktným rozmerom sa totižto zmestí aj do menších skríň alebo miestností, kde nezaberie veľa miesta.

Nízka hlučnosť a hmotnosť

Pri vysávaní bol najväčší problém to, že vysávače boli príliš hlasné a vadili všetkým naokolo. Technológie však idú dopredu a práve model ETA Tiago 3507 90000 neprekračuje hladinu 76 dB. Vysávanie je tak príjemne tiché, jednoduché a rýchle.

Tento praktický a výkonný pomocník však vyniká aj v iných stránkach, ktoré len prispievajú ku komfortnému používaniu a spokojnosti. Jeho veľkou výhodou je najmä kompaktný rozmer a nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s ním jednoducho manipuluje a vysáva. Prenášať ho môžete bez problémov z miestnosti do miestnosti.

Štýlový dizajn

Dizajn vysávačov nebol nikdy nejakou nutnosťou alebo dôležitou vecou. V dnešnej dobe však je a práve model ETA Tiago 3507 90000 je odetý do krásnej sivočiernej farby s jemnými oranžovými prvkami. Túto kombináciu si rozhodne zamilujete. Dizajn je moderný, štýlový a najmä zaujímavý. Poteší úplne každého milovníka pekných spotrebičov a každého, kto hľadá nejaký zaujímavý kúsok do svojej domácnosti.

O značke

Na záver si už len povedzme niečo o značke ETA. ETA je česká značka, ktorá má veľmi dlhú tradíciu a drží si popredné miesto na trhu už celé generácie. Kupujú ju nielen Slováci a Česi, ale takisto aj ľudia zo zahraničia. Kvalitné výrobky si môžu tak dovoliť úplne všetci zákazníci, ktorí potrebujú kvalitné elektrospotrebiče do domácnosti. ETA ponúka množstvo výrobkov ako napríklad žehličky na vlasy či vysávače. Zvoľte si jeden z produktov z jej portfólia aj vy.