Čistota v dome je základom každej domácnosti. Určite si aj vy potrpíte na čisté poličky bez prachu, poupratovaný dom, ktorý dýcha čistotou a najmä, čisté podlahy, po ktorých sa môžete kedykoľvek prejsť aj bosí. Ak sa vám stalo, že ste doteraz podlahový vysávač nemali, alebo vám ten váš doslúžil, určite by ste mali staviť na nový, ktorý si vyberiete z veľkého množstva, ktoré sú teraz na trhu. Samozrejme, predtým, ako samotný vysávač pôjdete kúpiť, si musíte zadať nejaké podmienky, ktoré musí spĺňať. Práve vďaka takýmto bodom sa dostanete k tomu najlepšiemu spotrebiču, ktorý vám bude slúžiť roky a nikdy by sa nestalo, že by ste ho nemohli využívať. Práve vďaka vysávaču si môžete navodiť do domácnosti príjemný pocit čistoty a pokoja, vďaka čomu sa vám vaša rodina určite poďakuje.

Vysávače sú dnes spotrebičom, ktorý má doma takmer každý. Umývanie podláh je dosť náročné, a preto môžete túto prácu nahradiť jednoduchým vysávaním, kedy vezmete svoj obľúbený vysávač do ruky a začnete vysávať všetok prach a nečistoty, ktoré doma máte. Uvidíte, že sa vďaka tomu budete cítiť omnoho lepšie a dokonca aj zdravšie. Zbavíte totižto svoju domácnosť tej najväčšej a “najhrubšej” špiny, ktorú na podlahách môžete mať. Technológie idú neustále dopredu, a preto sa niet ani čomu čudovať, že vysávače sú pomaly ako roboty, ktoré si prinesiete do domácnosti. Takéto spotrebiče sa dokážu postarať nielen o vašu čistotu, ale takisto aj o zdravie. Za niekoľko rokov sa stalo vysávanie úplne bežnou súčasťou životov mnohých ľudí, ktorí chcú mať v domácnosti čistotu a poriadok. Musíte si však uvedomiť, že na svete nie ste jediní, ktorí majú povinnosti spojené s upratovaním a práve preto by ste si ich mali zredukovať čo najmenej, urýchliť celé upratovanie a nastoliť v domácnosti čistotu aj bez toho, aby ste hodiny a hodiny upratovali. Práve pomocou tých najlepších vysávačov sa vám to určite podarí.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Táto švédska značka sa na našom trhu objavila už pred dlhými rokmi, no stále patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Mnohí spotrebitelia stavia práve na túto značku vďaka kvalitným spotrebičom, skvelým recenziám a jednoduchému ovládaniu v kombinácií s kvalitnými funkciami. Toto všetko a omnoho viac tak nájdete v jednom výrobku, ako napríklad v práčke. Práve práčky vyrába Electrolux naozaj veľmi kvalitné a dobré, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste po kúpe niečo ľutovali. Všetko toto a omnoho viac získate v jednom výrobku, ktorý vám dnes aj predstavíme. Je ním podlahový vysávač Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL, ktorý vás prekvapí hneď niekoľkými prednosťami.

Chcete dokonalú čistotu za pár minút? Stavte aj vy na excelentný a perfektne výkonný podlahový vysávač Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL, ktorý vás nesklame ani v jednom ohľade. V krásnom červenom chilli prevedení vás určite zaujme už na prvý pohľad a neodtrhnete od neho oči. S vysokým prúdením vzduchu a maximálnym príkonom až 850 W vás presvedčí, že je ten najlepší vysávač, na ktorý môžete staviť aj vy. Vďaka vysávaču Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL začnete vysávať radi aj vy a stane sa to vašou obľúbenou činnosťou v domácnosti. Nová generácia najvyspelejších vysávačov vám ponúka naozaj perfektný sací výkon, vďaka ktorému sa radí do energetickej triedy A. Táto trieda sa dá vystihnúť tromi slovami a to skvelá úspora energie. Vrecúška, ktoré sa nachádzajú vo vnútri vysávaču pohlcujú všetok nepríjemný zápach, ktorý by sa mohol drať na povrch. Špeciálna hubica s kefkou a nadstavcom pre rôzne typy podláh vám ponúka jednoduché, pohodlné a rýchle vysatie, ktoré by ste ani sami neočakávali.

Tráviť čas vysávaním asi nie je presne to, po čom by ste túžili. S vysávačom Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL však vysávanie budete milovať, pretože s ním je práca omnoho kratšia a špeciálne funkcie, ktoré vám ponúka vás budú dokonca aj baviť! Prvotriedny sací výkon vám zaistí účinná hubica Flow Motion Mini Turbo s kefkou pre rôzne typy podláh a hubica Flow Motion Parketto Pro je zas špeciálne určená na vysávanie po tvrdých podlahách. Prietok vzduchu je vo vysávači utesnený a vysávanie je tak nad mieru dobré a účinné. Sací výkon ide takisto regulovať aj pomocou tlačidiel na prednej časti vysávača. Trubica je teleskopická a držadlo ergonomické Aero Pro Ergo, vďaka čomu vás ruky z vysávania len tak bolieť nebudú.

Výhodou vysávača Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL sú jeho vrecká, ktoré sa nachádzajú vo vnútri. Sú to vrecká S-bag Antio-odour s kapacitou až päť litrov. Tieto vrecká pohlcujú všetok zápach, ktorý by sa nepríjemne mohol drať na povrch a tým pádom by pri vysávaní bolo cítiť úplne všetko. Ich výmena je takisto veľmi jednoduchá a kedy ich máte vymeniť? Všetko vám naznačí indikátor plného vrecka, ktorý sa nachádza na prednom displeji. Nechýba ani špeciálny filter Allergy Plus, ktorý zachytí aj tie najmenšie mikro častice a prach, ktorý by iný vysávač nezachytil. Môžete si byť istí, že vďaka vysávaču Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL budete mať všetku špinu vždy perfektne vysatú a zbavíte sa jej raz a navždy.

Vysávač Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL je veľmi ľahký a hravo sa ovláda. Jeho ovládanie zvládne úplne každý, pretože je to intuitívne a pochopíte to hneď, ako ho vyskúšate prvýkrát. Takisto je vhodný na každý druh podláh a aj na koberce, pretože sa pomocou svojich mäkkých koliečok presúva potichu a veľmi jednoducho. Tieto kolieska takisto znižujú hluk a chránia podlahu, vďaka čomu sa nikdy nestane, že by vám vysávač poškodil vašu krásnu podlahu alebo koberec. Vďaka technológiu Silent Air nebudete pri vysávaní nikoho rušiť, pretože hladina zvuku je len nízkych 65 dB, čo je znesiteľný zvuk aj pre malé deti a domáce zvieratá, ktoré často vysávač nemajú radi. Systém Multi Room s 9 metrovou hadicou a akčným káblom 12 metrov vám umožní prácu tak, že jednoducho vysajete aj veľké priestory bez toho, aby ste si museli vysávač Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL prepájať do iných zásuviek. Vysávač je takisto vybavený aj parkovacími úchytkami pre praktické skladovanie. Zadný úchyt pre parkovanie hadice vo vzpriamenej polohe a dolné zaistenie je takisto vhodné pre skladovanie príslušenstva.

Kvalitu vysávačov z rady UltraOne potvrdzujú nielen spotrebitelia, ale takisto aj rôzne testy, ktorými museli vysávače prejsť. Stali sta totižto už päťkrát víťazom testu nezávislého časopisu dTest. Vysávač Electrolux UltraOne EUO9ANIMAL je teda to najlepšie, na čo môžete staviť.