Hľadáte kvalitný vysávač, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti? Vysávače sú elektrospotrebiče, ktoré by ste nemali podceňovať a doma by sa vám okrem klasického tyčového mal nachádzať aj jeden robotický. Ten za vás spraví väčšinu práce bez toho, aby ste ho museli neustále navigovať a držať v rukách.

Klasické vysávače sú však pre mnohých tým najlepším riešením, na ktoré radi stavia. Značky, ktoré sú veľmi populárne po celom svete vyrábajú stovky vysávačov, ktoré by vás mohli osloviť. Značka Hoover je nováčikom na našom trhu, ktorý tu neprebýva dlhé roky. Práve preto by ste mali vedieť, že vyrába kvalitné výrobky, ako sú napríklad vysávače. Ak sa aj vy chcete rozhodnúť správne, určite by ste mali na vysávač značky Hoover určite staviť.

Vyberáte si nový vysávač, s ktorým bude upratovanie omnoho jednoduchšie, rýchlejšie a nebude tak nepríjemné, ako každý víkend, kedy sa snažíte všetko vyčistiť? Presne na túto činnosť je tu výkonný podlahový vysávač Hoover Sensory SN70/SN75011, ktorý sa vám postará o každý druh špiny a neporiadku.

Svojím štýlovým dizajnom vás určite osloví. Je totižto červený v kombinácií s metalickým odleskom. Síce je dizajn to menej dôležité, určite sa vám to bude páčiť a aj vďaka tomu mu dáte šancu. Okrem toho nechýbajú ani strieborné doplnky, ktoré mu len dodávajú na kráse.

Tento zdatný pomocník vás však presvedčí aj inými prednosťami, ktorými disponuje. Má efektívnu prevádzku, pretože spĺňa úplne všetky potrebné podmienky a vďaka nim sa zaraďuje do energetickej triedy A. Nemusíte sa tak báť zbytočných poplatkov, ktoré by ste mohli z tohto vysávaču mať. Ponúka takisto bohaté príslušenstvo, ktoré nájdete v balení spolu s ním. Veľké množstvo funkcií sa vám bude takisto určite pozdávať a len tak ho neodmietnete. Perfektné výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Túžite po žiarivo čistej domácnosti? Stavte na vysávač Hoover Sensory SN70/SN75011, ktorý vám splní všetko, čo potrebujete. Maximálnu spokojnosť vám ponúkne najmä jeho výkon, ktorý je naozaj silný a pohltí všetku špinu a neporiadok, ktorý doma máte. Výhodou je aj to, že ak ste počas celého dňa nestihli vysávať a nechali ste si to na večer, môžete si povysávať svoje podlahy aj večer alebo dokonca aj v noci! Jeho hlučnosť nepresahuje 72 dB, čo je naozaj nízka hladina na vysávače.

Zaručený komfort pri práci si určite zamilujete. Praktický a výkonný pomocník Hoover Sensory SN70/SN75011 vám ponúka v každých okolnostiach to najjednoduchšie vysávanie. Kompaktný rozmer, nízka hmotnosť a ergonomicky tvarované madlo vám zaručujú, že vždy si môžete svoj vysávač preniesť presne tam, kde ho potrebujete. Nikdy sa tak nestane niečo také, že by ste ho nemohli odniesť niekam, kam by ste chceli. Prácu vám však uľahčia aj spodné kolieska, ktoré sa dajú otáčať až o 360 stupňov! Skvelo sa s ním preto manipuluje.

Vysávač Hoover Sensory SN70/SN75011 je predovšetkým vhodný pre alergikov či rodiny s domácimi maznáčikmi, ktorí neustále zanechávajú za sebou chĺpky. Umývateľný filter EPA 12 sa jednoducho čistí a váš vysávač je preto vždy a za každých okolností čistý. Takisto vám tento filter zachytí každú jednu čiastočku prachu či inej nečistoty, ktorá by nemala na zemi čo hľadať. Teleskopická trubica sa zas dá jednoducho nastaviť na takú dĺžku, akú potrebujete. Ani tí najvyšší ľudia nebudú mať problém s týmto vysávačom. Samozrejmosťou je aj plynulá regulácia výkonu pre vaše individuálne nastavenie. Vždy budete mať vysaté aj tie najšpinavšie podlahy. Rovnako je úplne jedno, z akého materiálu sú. Či už máte kachličky alebo sú to drevené parkety, so všetkým si vysávač poradí.

Ako sme na začiatku spomínali. Vysávač Hoover Sensory SN70/SN75011 má veľmi veľa príslušenstva, ktoré sa vám bude určite páčiť. Sami si môžete vybrať z ponuky nástavcov, ktoré práve potrebujete. K dispozícií máte hubicu na podlahy All Floors Plus, ktorá je úplne univerzálna a hodí sa aj na koberce. Ďalej sa v balení nachádza aj hubica Parquet, ktorá je určená na tvrdé podlahy a parkety. No a s praktickou násadou Carpet Optimax si zas vyčistíte koberce. Tie budú tak čisté, ako nikdy predtým!

Všetky nečistoty, ktoré ste pozbierali počas vysávania sa vám zmestia do objemného prachového vrecka. Toto vrecko má až 3,2 litra, takže ho nebudete musieť počas vysávania meniť. Tento podlahový vysávač ponúka takisto aj parkovaciu pozíciu pre trubicu, aby ste ju nemuseli mať položenú na zemi. Tam by zbytočne len zavadzala a mohli by ste sa o ňu potknúť. Vysávač Hoover Sensory SN70/SN75011 disponuje mechanickým navíjaním kábla, takže ho nemusíte zmotávať sami. Jednoducho ho naviniete dnu.