Nájsť ten najlepší vysávač môže byť niekedy naozaj veľmi ťažké. Značka Electrolux patrí medzi klasické značky, ktoré ponúkajú zaujímavé a veľmi kvalitné výrobky, ktoré sú za skvelú cenu.

Vysávač patrí medzi veci, ktoré by vám nemali doma chýbať. Zjednodušia vám vašu prácu hneď o polovicu a vy tak zotriete vaše podlahy omnoho rýchlejšie a s menšou špinou, ktorá by tam bola bez vysávania. Kúpiť si však ten najlepší vysávač je niekedy naozaj fuška, a preto by ste nemali hľadať podľa ceny, ale podľa výkonu. Ak si totižto kúpite kvalitný vysávač, vydrží vám doma naozaj dlhú dobu a o ďalšej kúpe sa možno budete rozhodovať až o 10 či viac rokov.

Vysávač Electrolux Classic Silence ZCS2220BEL patrí medzi sáčkové vysávače, čo znamená, že po vysávaní jednoducho sáčok vyhodíte a nemusíte riešiť iné veci, ktoré by boli spojené s údržbou. Občas však treba vysávač aj prečistiť, no to je naozaj len párkrát za rok. Inak si jednoducho vysávač “žije svoj život”.

Značka Electrolux v tomto prípade stavila na jednoduchú, čiernu farbu, ktorá je elegantná a hodí sa do každej domácnosti.Bez problémov ho tak dáte do skrinky či do nejakej miestnosti, ktorú máte vyhradenú na podobné prístroje. Tento vysávač spĺňa všetky kritériá, ktoré by ste od neho požadovali a dizajnový vzhľad je len čerešničkou na torte.

Vďaka tomu, že vysávač používa kvalitné prachové sáčky S-bag, môžete sa vždy tešiť na kvalitu, ktorá pretrvá. Keď sa náhodou prachový sáčok naplní, vysávač vás jednoducho upozorní na to, že je čas sáčok vymeniť za čistý. Potom pokračujete jednoducho v práci, ktorú ste mali rozrobenú.

Určite sa vám zapáči aj príkon 1250 W. Ten zaistí dokonalé satie aj tej najmenšej špiny, ktorú iné vysávače nedokážu vsať. Kábel má dĺžku naozaj dlhých deväť metrov, čo vám zabezpečuje, že sa dostanete úplne všade bez problémov. Ak máte doma nejaké zákutia, do ktorých ste sa doteraz nedostali, nič také vám už nehrozí. Vysávať však nemusíte len cez deň, v pokoji to môžete robiť aj večer, pretože vysávač je veľmi tichý a nebude ho počuť ani do druhej izby. Práve to je niečo nové, čo tu ešte nebolo a značka Electrolux sa tým pýši. Ak teda hľadáte tichého spoločníka, ktorý vám  poradí v každej chvíli a spraví za vás viac ako polovicu práce, určite stavte na tento výrobok, ktorý patrí medzi top vysávače.

Okrem klasickej podlahovej trubice máte v príslušenstve aj kefku a hubku na čalúnenie. Kefka sa hodí do úzkych priestorov, do ktorých ste sa doteraz nedostali.

Spravil vám niekedy vysávač na vašej krásnej podlahe ryhy či iné nepekné škrabance? Tomu je v tomto prípade koniec! Vysávač Electrolux Classic Silence ZCS2220BEL chráni vašu domácnosť a vašu podlahu, ktorá bude vždy krásna vďaka mäkkým koliečkam, ktoré sa na ňom nachádzajú. Nechýba však ani regulácia výkonu. Tú určite oceníte v čase, keď potrebujete mať niečo viac či menej vysaté. Okrem toho vysávač disponuje aj filtromHygiene Filter, ktorý sa dá jednoducho umývať, takže s ním nebudete mať žiadny problém.

Stále ste sa nepresvedčili, že je tento vysávač pre vás pravý? Okrem toho, že má perfektné funkcie, vyzerá naozaj štýlovo a nebudete ho chcieť s ničím zameniť. Čierny dizajn, ktorý je prepletený s jemnými striebornými doplnkami je niečo, čo určite oceníte. Trubica má skvelé uchytenie, takže ani po hodine vysávania sa vám nebude šmýkať z rúk a ruky vás nebudú bolieť.