Túžite po krásnych videách z dovolenky, alebo len radi natáčate videá a krátke filmy? Určite dobre viete, že nakrúcanie videí sa stalo klasickou činnosťou, pri ktorej sa mnohí ľudia vedia uvoľniť, radi si niečo nakrútia a neskôr si to pozrú. Mnohých nakrúcanie videí aj živí a svoje videá uverejňujú na sociálnych sieťach, ako napríklad Youtube. Ak aj vy túžite po krásnych videách z vašej dovolenky, alebo skôr potrebujete kameru na profesionálnejšie účely, určite si musíte nejakú zaobstarať!

Nakrúcanie videí je jednou z činností, ktorá ľudí napĺňa pokojom a šťastím. Mnohí ľudia radi nakrúcajú videá, aby si ich mohli neskôr pozrieť a pokochať sa krásnymi zábermi. Iní radi nakrúcajú najmä kvôli tomu, aby mohli videá ukázať priateľom a mohli ich uverejniť na sociálnych sieťach. Natáčanie videí je jednoducho klasickou vecou, ktorá sa stala rýchlo súčasťou našich životov.

Ak túžite po nakrúcaní kvalitných videí a nestačia vám len tie na mobil, určite by ste si mali zakúpiť kvalitnú a profesionálnu kameru, ktorá stojí za to. Na trhu je kamier naozaj veľké množstvo, a preto sa niet čomu čudovať, keď budete zmätení a nebudete vedieť, čo si vybrať. Máme preto pre vás jeden typ kamery, ktorá sa vám bude určite páčiť!

Kamera Sony HDR-PJ410B je vhodná pre každého človeka, ktorý chce od videí niečo viac. Ak túžite po kvalitných a dobrých videách, určite si ju zadovážte. Je malá, ľahká a jednoducho sa s ňou dá nakrúcať aj pri behu či pri chôdzi po strmej ceste. Nemusíte sa báť zlého obrazu, pretože kamera značky Sony vám zaisťuje stabilizáciu obrazu. Ten bude tak vždy pevný a bude sa vám naň dobre pozerať. Stabilizáciu obrazu vám zaisťuje perfektná a najnovšia funkcia Optical SteadyShot, ktorá sa nachádza len v tých najnovších kamerách. Práve vďaka tejto funkcií budú vaše videá nakrútené profesionálne aj bez toho, aby ste vôbec použili statív.

Ľuďom sa často stáva, že do záberu jednoducho nedajú všetko, a preto sú videá nevydarené a jednoducho nepekné. Ak túžite po krásnych, širokouhlých záberoch, určite stavte na kameru  Sony HDR-PJ410B, ktorá ponúka širokouhlý objektív. Ten zachytí všetky vaše šťastné okamihy naraz. Optima má šírku 26,8 mm, takže realisticky zachytí všetko, čo potrebujete a to bez použitia nejakého iného príslušenstva. Stačí vám na všetko len jedna jediná kamera.

Všetky funkcie, ktoré kamera značky Sony ponúka, jednoducho využijete, aj keď nie ste špecialista či odborník. Práve kamera  Sony HDR-PJ410B vám ponúkne jednoduché a prehľadné menu, vďaka ktorému si vyberiete všetko, čo potrebujete a to veľmi rýchlo a bez toho, aby ste museli dlho študovať manuál. Okrem toho vám táto kamera ponúka aj formát XAVC S, ktorý bol vyrobený firmou Sony pre filmových špecialistov, no objavil sa aj v klasických kamerách, ktoré sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Tento formát je navrhnutý pre ľudí, ktorí milujú a chcú úžasnú kvalitu a takisto aj skladnosť. Nemusíte mať veľké kamery, aby ste nakrútili kvalitné zábery. Stačí vám jedna malá kamera.

Hneď ako video nakrútite, môžete si ho pozrieť na malom displeji, ktorý ponúka kamera. Nevýhodou je to, že si to môže pozrieť maximálne jeden človek, ktorý na malý displej bude vidieť dobre. Aby ste videli záber všetci, kamera  Sony HDR-PJ410B vám ponúka vstavaný projektor, vďaka ktorému jednoducho premietnete všetko na stenu alebo nejaké biele plátno. Môžete si tak pozrieť vaše záznamy rýchlo, jednoducho a vo výbornej kvalite.

Inými vychytávkami, ktorými disponuje táto kamera, sú napríklad Wi-Fi pripojenie, na okamžité zdieľanie zážitkov s priateľmi na sociálnych sieťach či NFC, ktoré vás oslobodí od káblovej komunikácie. Jednoducho si prenesiete súbory prostredníctvom aplikácie PlayMemories do svojho mobilu.

Živý a realistický obraz sú základnými požiadavkami, ktoré by mali kamery spĺňať. Ak túžite presne po tomto, určite stavte na kameru  Sony HDR-PJ410B, ktorý vám zaistí vysokú kvalitu obrazu vo vysokej ostrosti a nadštandardnej redukcií šumu. O toto všetko sa postará snímač CMOS Exmor. Objektívy sú neodlúčiteľnou súčasťou nielen fotoaparátov, ale aj kamier. Tento model má objektív, ktorý kombinuje tú najlepšiu optiku spolu s najnovšími technológiami v multimediálnom svete. Nikdy tak nebudete mať video s nízkou kvalitou.

Tie najnovšie výrobky z elektroniky musia stíhať robiť viac vecí naraz. Práve kamera  Sony HDR-PJ410B vám pomôže pri nakrúcaní videa a fotografovaní fotiek. Takisto si môžete pomôcť s funkciou dvojitého záznamu, kde sa jeden záznam nahráva vo vysokej kvalite a druhý je pre rýchle zdieľanie. Takisto môžete ovládať aj viac kamier naraz pomocou bezdrôtového pripojenia. Nechýba ani možnosť fotografovania vo vysokej kvalite a to v rozlíšení až 9,2 megapixelov. Takisto môžete naživo vysielať záznam na sociálnych sieťach pomocou funkcie Ustream.

Mnohé kamery nemajú funkciu rozpoznávania tvárí. Táto kamera však áno. Ak potrebujete, aby sa zameriavala ostrosť a presnosť práve na tváre, kamera si s tým jednoducho poradí a nebude preostrovať na iné objekty. O toto všetko sa postará funkcia Face Detection. Kamera si dokáže aj jednotlivé tváre zapamätať, čo je len výhoda, aby vedela, čo do budúcnosti má robiť a na čo sa zamerať.

A čo tak staviť na efekty? Nie vždy je vonku to najlepšie svetlo, a práve jeden zo siedmich efektov, ktoré vám ponúka kamera  Sony HDR-PJ410B bude pre vás ten najlepší. Medzi tie najlepšie patrí napríklad retro efekt, mäkký efekt, high-key či čierno-biely efekt.

Ak túžite po kamere, ktorá je ľahká, malá a hodí sa na každý jeden deň, určite stavte na kameru  Sony HDR-PJ410B. Táto kamera je určená pre ľudí, ktorí túžia po kvalitných fotkách a videách každý deň. Spríjemnite si aj vy spoločného chvíle s kamerou  Sony HDR-PJ410B, ktorá uchová všetky vaše spomienky.