Túžite po krásnych záberoch a videách, ktoré si budete pripomínať aj niekoľko rokov po dovolenke? Určite by ste mali staviť na kvalitnú kameru, ktorá vám spraví dych berúce zábery, nádherné videá a dokonca aj snímky! Uložte si svoje spomienky na kvalitné Full HD videá, ktoré si budete neskôr prehrávať na svojom notebooku, počítači alebo dokonca na televízore. Všetko je možné, len potrebujete kvalitné zariadenie!

Dnes nájdete na trhu naozaj mnoho kvalitných kamier, ktoré sa vám môžu hodiť. Výber je len na vás. Mnohí si vyberajú najmä z veľkostí. Niektorí preferujú menšie kamery, iní zase väčšie. Okrem toho by ste však mali pozerať aj na iné informácie a špecifické údaje, ktoré sú jednoducho základným prvkom. Ak ste nováčik a kameru ste ešte nikdy nekupovali, určite si nechajte poradiť od nás. Máme pre vás totižto najlepšiu kameru!

Tou najlepšou kamerou, ktorá sa hodí pre každého začiatočníka, je kamera Canon LEGRIA HF R706, ktorá si hravo poradí s každým čo jej dáte. Značka Canon patrí medzi kvalitných výrobcov, ktorí sú známi najmä vďaka skvelým zrkadlovkám a kompaktným fotoaparátom. Dnes vám však chceme predstaviť videokameru, ktorá vyzerá naozaj skvelo, je výkonná a má mnohé plusy a výhody, ktoré sa vám jednoducho budú páčiť.

Videokamera Canon LEGRIA HF R706 je ako stvorená na natáčanie videí a rodinných filmov na dovolenke, výlete či zo všedných dní. Mnohí mladí rodičia si chcú nakrúcať bežné dni s bábätkom, aby ho neskôr mohli ukázať svojmu potomkovi a aby aj oni mohli spomínať na staré časy. Zachovanie vzácnych okamihov a nakrúcanie videí nie je žiadny problém prostredníctvom kamery Canon LEGRIA HF R706. Tá vám ponúka mnoho výhod a funkcií, ktoré si okamžite zamilujete. Zábavná, ľahká a najmä kompaktná videokamera vám ponúka všetko, po čom ste doteraz túžili.

Výhodou videokamery značky Canon je najmä to, že má dotykový displej, na ktorom uvidíte úplne všetko. Kvalita značky Canon sa jednoducho nezaprie. Prehľadná a ľahko ovládateľná kamera so 7,5 LCD displejom s rozlíšením 230 000 pixelov je len začiatkom všetkého. Vďaka dotykovému displeju kamera reaguje na všetky, aj tie najmenšie dotyky končekmi prstov, vďaka čomu vám odpadá námaha stláčať tlačidlá. Kvalita záznamu je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by mali byť kvalitné v každej kamere. Videokamera Canon LEGRIA HF R706 vám ponúka vynikajúci Full HD snímač (1920×1080 pixelov) CMOS typu 1/4,85. Všetko toto vás ohromí a inú kameru v ruke už držať nebudete chcieť. Okrem nakrúcania vám Canon LEGRIA HF R706 ponúka aj funkciu na fotografovanie.

Ste kreatívni a radi vytvárate niečo svoje? S pomocou kamery Canon LEGRIA HF R706 a jej mnohých funkcií, ktoré ponúka či kreatívnych režimov, ktoré má, sa vyhráte s celým okolím a nakrútite tie najlepšie zábery, ktoré sa vám jednoducho budú páčiť. Okrem dramatických efektov máte na výber aj zo spomaleného či zrýchleného pohybu, alebo aj zábavných efektov, ktoré jednoducho budete chcieť. Takisto nezabúdajte ani na rôzne filtre filmového vzhľadu, ktoré spravia z vášho klasického videa niečo omnoho viac.

Mnohokrát sa stáva, že keď chcete nakrútiť niečo vzdialené, kvalita videa nie je príliš dobrá. Práve pri kamere Canon LEGRIA HF R706 si môžete byť istí, že kvalita videa bude na vysokej úrovni. Prve dostatočne výkonný zoom vás presvedčí o tom, že video je kvalitné vždy a za každých okolností. Inteligentná funkcia IS s pokročilým dynamickým režimom má za úlohu stabilizovať obraz v prípade nežiaduceho pohybu a vy si tak budete istí, že video záznam bude kvalitný. Nijaké rozmazanie ani nič podobné.

Samozrejmosťou na tejto kamere je konektor na slúchadlá, výstup pre Mini a Hi-Speed USB alebo AV. Nechýba ani minikonektor HDMI a vstavaná nabíjačka. Prístroj je vybavený lithium-iontovou batériou, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie a kamera vám tak vydrží omnoho dlhšie, ako staršie modely. Nakrúcať videá môžete až 3 hodiny vkuse. Maximálna dĺžka MP4 záznamu môže byť až neuveriteľných 35 hodín. V balení nájdete okrem videokamery aj napájací adaptér, USB kábel a kábel s Mini-HDMI konektormi.

Dôležité, na čo je potrebné myslieť, je aj kvalitný zvuk, ktorý vám kamera ponúka. Vybrať si môžete až z piatich režimov scén, ktoré automaticky optimalizujú nastavenie zvuku tak, aby odpovedal snímanej realite. Dvojkanálový zvuk disponuje aj najnovšou technológiou Dolby Digital, ktorá vám zaručuje perfektný zvuk za každých podmienok.

Skvelé sú aj malé rozmery kamery, vďaka čomu ju dáte do každej kabelky, vaku či príručnej tašky. Môžete ju mať tak neustále pri sebe a nikdy sa nestane, že by ste ju počas nakrúcania museli položiť. Má nízku váhu a ergonomicky tvarované uchopenie.