Zdravie zubov by malo byť pre každého človeka veľmi dôležitou zásadou, ktorú bude dodržiavať. Okrem zubov tu však ide aj o ďasná, pretože tie sa nachádzajú v ústnej dutine takisto a spĺňajú veľmi dôležitú funkciu. Práve zdravie celej ústnej dutiny by malo byť pre vás veľmi dôležité a určite by ste ho nemali zanedbávať. Dôvodov je hneď niekoľko. Mnohí ľudia si myslia, že keď si zuby nebudú čistiť, maximálne tak môžu mať nejaký ten zubný kaz, nepríjemný dych alebo iné nepríjemnosti, ktoré skôr súvisia s vonkajšou stránkou. Práve to je ten problém, ktorý si mnohí z nás neuvedomujeme. Ak si totižto nebudete dávať pozor na svoju ústnu dutinu, zuby a ďasná, nemusí sa stať len to, že budete mať nepríjemný dych a zuby nebudú vyzerať dobre, no môžete mať rôzne zápaly a nepríjemné bolesti, ktorým by ste sa chceli určite vyhnúť.

Na trhu, ktorý je preplnený novými výrobkami a zaujímavosťami, ste sa možno ešte nestretli so slovným spojením a názvom “ústna sprcha”. Každý si najčastejšie kupuje zubné kefky, ktoré sa postarajú o všetko, najmä o zuby. Dnešné elektronické zubné kefky toho dokážu naozaj veľmi veľa a môžete mať vďaka nim nielen krásny dych aj zuby, ale takisto budete mať zuby veľmi zdravé a čisté. Väčšina populácie však stále ostáva pri klasických zubných kefkách, ktorých sa nechcú vzdať pretože je to rýchle, praktické a lacnejšie. V tomto prípade by ste si už určite mali zaobstarať ústnu sprchu, ktorá sa postará o úplne všetky, aj tie najmenšie kúsky jedla či baktérií, ktoré sa vám v ústach nahromadili. Tie sú veľmi nebezpečné a mohlo by sa stať, že by sa vám vytvoril nepekný kaz na zuboch. Najlepšie však spravíte, ak si predsa len zakúpite rovno kombináciu elektronickej zubnej kefky a ústnej sprchy, vďaka čomu budete mať istotu, že o vaše zuby bude postarané čo najlepšie.

Značka Ionic-CARE u nás ešte nie je príliš rozšírená. Stretnúť sa s ňou môžu najmä ľudia, ktorí sa pohybujú vo svete zubárov a dentistov. Mali by ste ju však zaregistrovať aj vy, pretože ponúka naozaj kvalitné a veľmi zaujímavé výrobky, o ktoré budete mať záujem určite aj vy. Vďaka kvalitným zubným kefkám či už spomínaným ústnym sprchám za dostupné a dobré ceny sa stala značka Ionic-CARE jednou z najlepších, na ktoré môžete staviť. Na trhu je celkom obľúbená, pretože si jej výrobky môže kúpiť hocikto, kto túži po zdravej zubnej dutine so žiarivo bielymi zubami. Ak aj vy túžite po kvalitných strojoch pre svoje zuby, určite stavte aj vy na túto značku. Okrem toho, dnes máme pre vás recenziu na ústnu sprchu Ionic-CARE Yenox CN-120 Family DentalWaterJet, ktorá vás jednoducho dostane!

Ústna sprcha Ionic-CARE Yenox CN-120 Family DentalWaterJet je praktickým pomocníkom, ktorý sa vám do vašej domácnosti bude určite hodiť. Je takisto skvelým výrobkom aj na každodennú starostlivosť o vašu ústnu hygienu, pretože vás zbaví všetkých nečistôt a baktérií, ktoré v ústach nemajú čo hľadať. Silný tlak pulzuje 1200x za minútu a dostane sa tak aj na horšie dostupné miesta, kam sa zubná kefka len tak nedostane. Vás tak ústna sprcha Ionic-CARE Yenox CN-120 Family DentalWaterJet zbaví všetkých zbytkov potravín a odstráni aj zubný povlak z medzizubných priestorov, s ktorými je vždy veľký problém u mnohých ľudí. Používanie je ideálne aj n ačistenie zubov s fixným zubným strojčekom, zubnými implantátmi či mostíkmi. Štyri nadstavce umožnia využitie pre celú rodinu a tak pri kúpe jedného výrobku máte rovno výrobok pre úplne všetkých v domácnosti. Používanie je tak jednoduché, že ho zvládnu aj tie najmenšie deti.

Mnohí sa možno pýtajú, prečo vlastne používať zubnú sprchu. Na čo je to vlastne dobré? Na začiatok si musíte uvedomiť, že ústna sprcha Ionic-CARE Yenox CN-120 Family DentalWaterJet nenahradí klasickú zubnú kefku, no je výborným doplnkom pre vaše zuby a skvelo sa o ne postará. Pomáha totižto zlepšiť hygienu ústnej dutiny, znižuje ranný zápach z úst, znižuje riziko vytvorenia zubného kazu, odstraňuje paradontózu, minimalizuje zápal ďasien a ponúka aj masáž ďasien. Vďaka tomuto všetkému sa takisto znižuje krvácanie ďasien, ktoré je pre mnohých veľkým problémom. Zachovajte si tak zdravé ďasná až do vyššieho veku aj za pomoci ústnej sprchy Ionic-CARE Yenox CN-120 Family DentalWaterJet.

Tlak vody dosahuje pri maximálnom výkone štyri bary, čo je dostatočná sila na to, aby sa vám vyčistili úplne celé zuby a takisto aj celá ústna dutina. Voda sa vstrekuje cez trysku na prúd vody, ktorý sa postará o perfektné vyčistenie zubov a medzizubných priestorov či o masáž ďasien. Tlak vody môžete plynulo regulovať presne podľa toho, ako vám je najlepšie. Na masáž ďasien je ideálny nižší tlak a pre čistenie zubných priestorov zas tlak vyšší. Všetko je to však o vašich preferenciách a o tom, čo vyhovuje vám.

Nezávislú nádobku s objemom 500 ml naplňte vodou alebo antibakteriálnym roztokom a môžete sa pustiť do veľmi jednoduchého čistenia. Nádobka má takisto aj poistku proti pretečeniu. Flexibilný tlakový prívod je zakončený rukoväťou na umiestnenie viacfarebných označení pre výmenné hlavice a krytý držiak hlavice. Vďaka rôznym farbám na výmenných hlaviciach si môžete byť vždy istí, že použijete tú správnu hlavicu. Pomocou montážnej sady, ktorú nájdete v balení, takisto veľmi pohodlne upevníte prístroj na stenu a môžete ho tam pokojne mať.