Umývanie riadu je už zastaralá činnosť v domácnosti, ktorú nerobí takmer nikto. Mnohí ľudia jednoducho pracujú príliš veľa na to, aby mali čas stráviť mnoho zo svojho času ešte v kuchyni, kde okrem prípravy jedla, musia aj všetko po sebe umývať. Ak máte doma umývačku, ktorá už dosluhuje alebo ste ju doma vôbec nemali a potrebujete nejakú novú? Určite by ste si mali vybrať niečo, čo splní všetky vaše požiadavky. Výkonné umývačky riadu však vedia nielen perfektne vyčistiť všetok riad, ale takisto ho aj vysušiť a ponúknuť vám veľké množstvo programov. Dokážu vám skvelo pomôcť pri každodennej činnosti a spravia všetko, čo potrebujete. Umývačka riadu je niečo, čo by vám doma nemalo chýbať, pretože vám dokáže pomôcť v mnohých smeroch a takisto aj ušetriť omnoho viac času, ako si možno myslíte. Tieto spotrebiče sú vec, ktorá sa dá použivať každý deň niekoľkokrát bez toho, aby ste sa báli o veľkú spotrebu alebo opotrebenie výrobku.

Nebaví vás neustále umývať riad? Určite patríte k ľuďom, ktorí nemajú umývačku riadu. Alebo ste ju možno mali, no bola stará alebo sa vám len pokazila, no stále ste si nezaobstarali žiadnu novú. Ak by ste chceli do domácnosti výkonný spotrebič, mali by ste staviť aj vy na veľmi výkonné umývačky, ktoré sa dnes predávajú na trhu. Umývačky riadu sa stali spotrebičmi, ktoré používame denno-denne len nedávno. Sú to spotrebiče, ktoré používame veľmi radi, pretože nám pomáhajú šetriť energiu nielen tú našu, ale takisto aj tie energie, ktoré platíme. Predsa len, umývanie riadov v rukách vám len zbytočne plní čas, ktorý by ste inak mohli využiť omnoho lepšie. Či už pre seba, pre svoju rodinu alebo napríklad aj na inú prácu. Ak aj vy túžite po výrobku, ktorý sa vám bude hodiť do domácnosti, no stále ste naň nenatrafili, máme pre vás skvelý typ na umývačku, ktorá sa vám zapáči nielen vďaka cene, ale takisto aj vďaka funkciám, ktoré ponúka.

Značka Whirlpool patrí medzi kvalitné a veľmi známe značky, ktoré ponúkajú spotrebiče do všetkých kuchýň. Okrem toho je aj  jednou z najlepších značiek na trhu, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Po celom svete existuje viac ako desaťtisíc spokojných zákazníkov, ktorí by výrobky od značky Whirlpool nevymenili. Ste medzi nimi aj vy? Ak nie, môžete byť! Na trhu nájdete pod touto značkou mnohé spotrebiče, ktoré majú za úlohu pomôcť vám v každodennom živote a urýchliť si tak prácu, ktorú by ste inak robili veľmi dlho. Rovnako si môžete pomôcť a pri niektorých prácach nechať robiť len spotrebič. Dnes máme pre vás recenziu na umývačku riadu Whirlpool ADP 422 WH , ktorá sa radí medzi najlepšie na trhu. Vyskúšajte ju aj vy!

S každým jedným zašpineným tanierom prichádza neustále väčšia a väčšia chuť na kúpenie novej umývačky riadu? Je čas zakúpiť si toto múdre zariadenie, ktoré vám zjednoduší život. Štíhla umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH vám ponúka naozaj veľké množstvo funkcií, ktoré by ste od nej možno ani len nečakali. V univerzálnom a minimalistickom bielom prevedení sa spoľahlivo postará o vaše taniere, poháre či príbory úplne bez problémov a veľmi jednoducho. Umyje bez väčšej námahy aj tie najmenšie alebo najzaschnutejšie nečistoty, ktoré ešte viac vyleští a usuší. Bez toho, aby ste museli utrácať svoj drahocenný čas a energiu, umyjete úplne všetko, rýchlo, jednoducho a s úsporne. Umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH sa totižto hodí úplne každému, kto túži po kvalitnej umývačke riadu,

Veľmi úzka stojaca umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH disponuje šírkou len 45 cm a ponúka vám teda možnosť umiestnenia aj v menších kupeľniach. Nikdy sa tak nestane, že by sa vám niekam nezmestila. Nebude tak problém umiestniť ju úplne kdekoľvek, kam ju chcete dať. So svojím kompaktným rozmerom sa vmestí do menšieho voľného kútu, ktorý máte vo svojej kúpeľni alebo niekde v inej miestnosti. Ponúka vám kapacitu na 10 jedálnych sád, čo je dostačujúce pre bežne veľkú rodinu, ktorá potrebuje priestor pre bežnú funkciu. K veľkým výhodám sa radí nízka ročná spotreba 211 kWh, ktorá sa podieľa na zaradenie do úspornej energetickej kategórie A++. Vďaka tomu nezaťaží vašu peňaženku a ušetrí vám takisto aj veľmi veľa času. Výborný výsledok dosahuje spotrebič tiež z hľadiska hlučnosti, pretože jej hladina nepresahuje 45 dB.

Umývačka značky Whirlpool vyniká najmä dôkladným usporiadaním vnútorných priestorov. K dispozícií máte na nastavenie horný kôš, ktorý si môžete prispôsobiť presne podľa seba. Do horného koša si tak môžete veľmi jednoducho uložiť objemné hrnce, plechy či nádoby. Dolný kôš je vybavený košíkom na príbory a takisto ho môžete použiť na taniere. O celý proces umývania na starajú dve ramená a výkonná sprcha, ktoré zaručujú dokonale dokonale čistý výsledok a čistý riad. K lepším výsledkom vám dopomôže takisto funkcia Multi-tablet, ktorá vám ponúka elektronické nastavenie typu čistiaceho prostriedku a takisto vám umožňuje použitie všetkých typov tabliet.

Jedným z najväčších benefitov tohto modelu je senzorová technológia šiesty zmysel, ktorá funguje na princípe čidiel. Tieto čidlá jednoducho sledujú všetky dôležité parametre a nastavenia, ktoré automaticky prispôsobia úroveň zašpineného riadu. Tým máte zaručené, že vždy dosiahnete ideálne výsledky aj pri minimálnej spotrebe. Aj vďaka tomu dokazuje spotrebič vynikajúce výsledky, ktoré by ste za jeden umývací cyklus pri inej umývačke nemali. Za jeden umývací cyklus spotrebuje umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH  v priemere len 9 litrov, čo je naozaj veľmi málo a môžete tak používať umývačku denno denne.

Umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH vám ponúka programy pre úplne každého. K dispozícií máte celkom sedem prednastavených programov, medzi ktorými sa nachádzajú aj tie, ktoré pozná úplne každý ako ECO alebo program na poháre a tenké sklo. Nechýba ani intenzívny program, ECO, hodinový denný program, rýchly režim pre sklo a studené predumývanie, V prípade, že potrebujete umyť iba pár pohárov alebo tanierikov určite uceníte voľbu polovičnej náplne, s ktorou nemusíte čakať, až bude umývačka kompletne naplnená. Rovnako tak ide v troch možnostiach regulovať teplotu.

Umývačka riadu Whirlpool ADP 422 WH vám ponúka všetko nastavenie, ktoré si sami jednoducho pomocou dotykového displeja navolíte. Tento displej vás bude takisto informovať aj o zbytkovom čase, ktorý vám ostáva. Nájdete tu aj užitočný elektronický indikátor nedostatku soli a leštiaceho prostriedku. Ak nechcete umývačku riadu Whirlpool ADP 422 WH  rušiť počas umývania, navoľte si spúšťanie umývacieho cyklu na dobu, kedy nejde doma. S obľúbenou funkciou odloženéh štartu ide predvoliť štart až na 24 hodín dopredu. Môžete si tak vybrať čas, kedy začne umývačka riadu pracovať a kedy skončí. O bezpečnosť sa postará kontrola proti pretečeniu, ktoré v prípade úniku vody automaticky zastaví jej prívod. V neposlednej rade vás poteší aj samovyžarovacie dvierka, ktoré zamedzujú vykĺznutie z ruky, inak nezostanú vždy v tej polohe, v ktorej ich ponecháte.