Nebaví vás neustále umývať riad? Určite patríte k ľuďom, ktorí nemajú umývačku riadu. Alebo ste ju možno mali, no bola stará alebo sa vám len pokazila, no stále ste si nezaobstarali žiadnu novú. Ak ste aspoň na jednu vec odpovedali áno, určite by ste mali staviť na nový spotrebič do vašej domácnosti. Predsa len, umývanie riadov v rukách vám len zbytočne plní čas, ktorý by ste inak mohli využiť omnoho lepšie. Či už pre seba, pre svoju rodinu alebo napríklad aj na inú prácu. Ak ste si doteraz nezaobstarali žiadnu umývačku, určite by ste to mali zmeniť, pretože je to spotrebič, ktorý v domácnosti ušetrí energiu nielen vám, ale takisto aj energie, ktoré platíte, ako je napríklad voda alebo elektrická energia. Všetko toto a omnoho viac vám ponúkajú umývačky riadu, ktoré dnes patria medzi tie najmodernejšie výrobky. Stavte na jednu z nich aj vy a uvidíte, že neoľutujete.

Umývačky riadu sa stali spotrebičmi, ktoré používame denno-denne len nedávno. Sú to spotrebiče, ktoré používame veľmi radi, pretože nám pomáhajú šetriť energiu nielen tú našu, ale takisto aj tie energie, ktoré platíte. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa snažia čo najviac ušetriť, mali by ste staviť na umývačky riadu, ktoré ušetria nielen peniaze, ale takisto aj váš drahocenný čas, ktorý by ste mohli investovať neskôr nejako inak a omnoho rozumne. Ak aj vy túžite po výrobku, ktorý sa vám bude hodiť do domácnosti, no stále ste naň nenatrafili, máme pre vás skvelý typ na umývačku, ktorá sa vám zapáči nielen vďaka cene, ale takisto aj vďaka funkciám, ktoré ponúka.

Značka Siemens patrí medzi výrobcov spotrebičov, ktorí nie sú aj tak populárni v našich končinách. Nemusíte sa však toho báť, pretože ponúkajú mnohé kvalitné výrobky, po ktorých siahajú ľudia po celej zemi. Nevyrábajú totižto len umývačky riadu, ale aj mnohé iné spotrebiče, ktoré by sa vám mohli do domácnosti perfektne hodiť. Ak aj vy túžite po nejakej umývačke riadu, ktorá by vám splnila všetky vaše očakávania a okrem toho by ešte aj vyzerala dobre, mali by ste staviť na umývačku riadu od Siemens. Tieto umývačky sú totižto veľmi kvalitné, výkonné a dobre sa s nimi pracuje. Zvládne ich totižto aj začiatočník! Vyskúšajte aj vy jednu z nich. Dnes máme pre vás recenziu na umývačku riadu Siemens SN236I01KE!

Voľne stojaca umývačka riadu nikdy nevyzerala lepšie ako predtým! Táto výkonná a hlavne veľmi štýlová umývačka Siemens SN236I01KE vám ponúkne nielen elegantné prevedenie, ale takisto aj mnoho funkcií, o ktorých sa vám bude aj snívať. Povrchová úprava Anti Funger Print vám sľúbi, že na krásnom nerezovom prevedení nebudete vidieť ani jeden jediný odtlačok. Okrem toho, jednoduché prevedenie sa vždy perfektne hodí do každého jedného štýlu, do ktorého by ste mohli mať kuchyňu zariadenú. A to nie je všetko! Táto umývačka riadu vám toho ponúka omnoho viac ako kedykoľvek predtým!

Hľadáte umývačku riadu, ktorá sa bude hodiť do vašej veľkej či stredne veľkej rodiny? Práve ste ju našli. Je ňou umývačka riadu Siemens SN236I01KE. Táto umývačka totižto dokáže na jedno umytie umyť až neuveriteľných 13 sád riadov, ktoré jej dáte. Za jedno umytie tak môžete nechať umyť úplne všetko, čo máte doma a nemusíte umývačku púšťať niekoľkokrát. Takto perfektne ušetríte energiu a vodu. Na jedno umytie totižto táto umývačka spotrebuje len 9,5 litra vody a 0,92 kWh, čím sa radí do mimoriadne úspornej energetickej triedy A++. Umývačka vás však poteší  nielen jej úspornými programami, ale takisto aj tichým chodom, ktorý vás nebude vyrušovať pri žiadnej z činností, ktoré budete vykonávať. Jej hlučnosť sa radí do 46 decibelov. Za tento tichý chod vďačí najmä motoru iQDrive, ktorý vyniká nízkou hlučnosťou, úspornými programami a takisto aj dlhou životnosťou, vďaka čomu vám vydrží naozaj veľmi dlho.

Umývačka riadu Siemens SN236I01KE vám ponúka až 6 umývacích programov, z ktorých si určite vyberiete ten, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Medzi tieto programy sa radí napríklad Intenzívny program, ktorý na umývanie používa 70 stupňov Celzia. Ďalej sa vám môže páčiť aj program Eco, ktorý používa 50 stupňov Celzia a dokáže veľmi dobre ochrániť životné prostredie. Tieto dva programy slúžia k umytiu stredne a silne znečisteného riadu. Ďalšie programy, ako napríklad Auto používajú teplotu od 45 do 65 stupňov Celzia. Pomocou Aqua Senzoru merajú znečistenie vody a podľa toho nastavia teplotu a priebeh programu. Ďalej sa vám možno že zapáči program Sklo, ktorý používa 40 stupňov Celzia a jednoducho v ňom perfektne umyjete poháre. Nemusíte sa báť ani o tie najkrehkejšie, ktoré ste doteraz umývali len v rukách. Rýchly program vám ponúka nielen umytie, ale takisto aj usušenie a to len behom 60 minút.

Ak si zvolíte funkciu Vario Speed Plus, umývačka Siemens SN236I01KE vybraný program skráti až o 66%, no stále si zachováva najvyššiu účinnosť. Vďaka funkcií Intensive Zone, ktorá využíva pre umývanie v spodnom koši vyšší tlak a teplotu, môžete umývať súčastne silne znečistené hrnce a panvice v spodnom koši spolu s bežne znečistenými riadmi v hornom koši. Môžete tak naraz vyumývať všetko, čo potrebujete a to úplne bez problémov. Extra sušenie zlepšuje účinnosť sušenia aj u plastového riadu, program o umývačku vám zas zaistí dokonalé vyčistenie nielen pohárov, príborov či tanierov, ale takisto aj umývačky samostatnej. Len čistá umývačka dokáže vykonávať svoju prácu čo najlepšie. Nechýba ani klasická funkcia odloženého štartu, vďaka ktorej môžete veľmi jednoducho začať umývať riad hocikedy, keď budete chcieť alebo potrebovať. Na LED displeji zas uvidíte každý jeden program, ktorý ste si vybrali, či iné veci, ktoré potrebujete.

Umývačka riadu Siemens SN236I01KE disponuje praktickými košmi Vario Flex. Spodný kôš obsahuje 4 sklopné priehradky na taniere. V hornom koši sú 2 sklopné priehradky a 2 odkladacie plochy na hrnčeky. Takisto si môžete výškovo nastaviť pomocou trojnásobného systému Rackmatic kôš, aj keď je plný riadu. Výhodou je aj príborová zásuvka, ktorá je ideálna nielen na ukladanie príborov, ale takisto aj na ukladanie šálok na espresso. Nechýba ani bezpečnostný systém Aqua Stop, ktorý zabráni škodám spôsobeným únikom vody.

Umývačka riadu Siemens SN236I01KE sa tak radí medzi umývačky, ktoré sa hodia naozaj do každej rodiny. Či už sa stravujete každý deň doma a potrebujete kvalitnú umývačku, ktorá si spraví každý deň svoju prácu poriadne a dobre, alebo len príležitostne umývate riad, určite by ste mali na ňu staviť. Zaraďuje sa totižto medzi tie najlepšie výrobky, ktoré sa na trhu nachádzajú. Umývačka značky Siemens má skvelú cenu, za ktorú si ju môžete zaobstarať hneď teraz.