Umývate riad v rukách? Okrem toho, že míňate zbytočne veľmi veľa vody, vyčerpáte sa a zabijete príliš veľa času. Umývačky riadu sú dnes veľmi dôležité pre každú rodinu. Či už máte  rodinu veľkú alebo malú, určite sa vám takýto spotrebič bude hodiť, pretože má naozaj veľké a široké využitie. Takisto si môžete byť istí, že pomocou umývačiek riadu si ušetríte veľmi veľa energií a vody, vďaka čomu nebudete platiť vysoké účty za energie. Umývačiek sa v dnešnej dobe akoby na trhu roztrhlo vrece. Či už hľadáte malú, veľkú, strednú, zabudovanú alebo samostatne stojacu, nájdete úplne všetko a vyberiete si presne takú, ktorá sa vám bude hodiť do vašej kuchyne. Okrem toho, že sa vždy jednoducho ovládajú, takisto sa perfektne hodia do kuchýň, pretože dotvárajú celkový vzhľad celej kuchyne. Nemusíte sa báť ani toho, že by sa vám umývačka do kuchyne nezmestila, pretože všetky sú prispôsobené ku klasickým kuchyniam, ktoré sa v slovenských domácnostiach nachádzajú.

Umývačky riadu sa stali plnohodnotnými pomocníkmi v domácnosti už pred niekoľkými rokmi. Sú veľmi dôležitými spotrebičmi, ktoré šetria čas, pomáhajú nám s každodennými povinnosťami a vyzerajú v každej kuchyni veľmi dobre. Keď totižto stavíte na tento známy a obľúbený spotrebič, budete mať vždy krásny a čisto umytý kuchynský riad. V dnešnej dobe je už úplne normálne, ak má každá domácnosť aspoň menšiu umývačku, ktorá je rýchla a pomôže vám v mnohých situáciách! Práve umývačky vedia ušetriť nielen vašu energiu alebo čas, ale takisto aj výdavky a vodu. Všetko toto spadá do kolónky výhody, ktorá sa rozrastie o mnohé ďalšie plusy. Stačí si vedieť vybrať tú najlepšiu, ktorá vás nikdy nesklame.

Značka Mora je veľmi známa po celom svete najmä vďaka jej veľmi kvalitným produktom, ktoré vyrába a predáva už naozaj veľmi dlhé roky. Ak aj vy máte záujem o kvalitný výrobok, na ktorý sa môžete spoľahnúť, stavte aj vy na túto značku. Takto spravilo už tisíce zákazníkov, ktorí sú neskutočne spokojní. Všetky výrobky, ktoré značka ponúka, sú kvalitné, dobre sa ovládajú, majú dlhú životnosť a netreba sa báť, že by ste ich museli neustále vracať a reklamovať. Vďaka tisíckam spokojných zákazníkov po celom svete si môžete byť istí, že každý jeden výrobok je kvalitný, vhodný k vám domov a vždy, keď budete potrebovať, pomôže vám. Stavte aj vy na umývačku riadu Mora IM 650, ktorá vás určite zaujme okamžite na prvý pohľad.

Už mnoho domácností po rokoch žitia vo svojom vlastnom dome a vo svojej vlastnej domácnosti prišlo na to, že investícia do umývačky riadu je naozaj vec, ktorá sa oplatí a po rokoch sa vám všetky peniaze vrátia viac ako dvojnásobne. Výhody ako značná úspora vody a takisto aj úspora financií stojí za to, aby sa umývačka riadu Mora IM 650 stala aj vybavením vo vašej kuchyni. Nie je treba, aby ste stáli nad drezom a umývali desiatky kusov riadu ručne. Stačí, aby ste stavili na integrovanú umývačku riadu Mora IM 650. Táto umývačka riadu Mora IM 650 vám ponúka šetrenie času, ktorý môžete potom veľmi dobre venovať svojej rodine, záľubám alebo priateľom. Výhodou umývačky je najmä to, že je vstavaná a veľmi jednoducho sa dá zmestiť aj do vašej kuchynskej linky. Ušetríte tak miesto a nikdy sa nestane, že by vám mohla Mora IM 650 zavadzať.

Umývačka riadu Mora IM 650 je vstavaný spotrebič, ktorý má príjemné rozmery 59,8 x 81,5 x 55 cm. Čelné dvierka nie sú súčasťou dodávky. Umývačka riadu vám ponúka naozaj dostatočnú šírku s veľkosťou 60 cm. Umožní vám tak vložiť na jedno umývanie až 14 sád tanierov, vďaka čomu je vhodná nielen pre malé, ale takisto aj pre stredne veľké rodiny. Jednoducho všetky taniere vložíte do dvoch priestorných úložných košov. Sada tanierov, ktoré vložíte do vašej novej umývačky Mora IM 650 sa ráta ako jeden hlboký tanier, jeden plytký tanier, šálka, podšálka, dezertný tanierik, pohár, nôž, vidlička, lyžica a dezertná vidlička. Všetko tak umyjete veľmi rýchlo, jednoducho a nikdy na nič nezabudnete.

Zvoľte si svoj ideálny umývací program aj vy! Vybrať si môžete až z ôsmych programov umývania s piatimi teplotami a to automatické umývanie, intenzívny, normálny, ECO, rýchly, sklo, 90 minútový a Opláchnutie. Pre umývanie bežne zašpineného oblečenia je najviac efektívny štandardný ECO program s dĺžkou trvania 190 minút, pri ktorom však ušetríte dostatok financií. Najrýchlejší program je zas na mierne zašpinené riady, ktorý dokončí cyklus za 30 minút. S programom Sklo sa zas nemusíte báť o to, že by sa vám aj krehké poháre alebo porcelán zničili alebo poškodili. Umývať riad môžete dávať aj počas noci, pretože úroveň hluku je veľmi nízka a má len 47 dB.

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, vďaka čomu si ho osvojíte veľmi jednoducho. Programy, ktoré ponúka umývačka riadu Mora IM 650 sú veľmi jednoduché na používanie a navolíte si ich naozaj rýchlo a jednoducho. Zvolený cyklus sa vám ukáže na displeji s dĺžkou umývania, vďaka čomu budete vedieť, ako si všetko prispôsobiť. Nechýba ani indikácia nutnosti doplniť leštidlo alebo soľ do dávkovača, vďaka čomu vám nikdy nebude nič chýbať a o riad bude postarané. Užitočná funkcia tablety 3v1 automaticky zistí typ umývacieho prípravku, ktorý ste použili a zbytočne nedávkuje ďalšie leštidlo, ktoré je v samotnej tablete obsiahnuté. Koniec umývania poznáte podľa zvukovej signalizácie, vďaka čomu môžete ísť umývačku Mora IM 650 vytiahnuť a riad upratať.

Samozrejmosťou je aj to, že všetky spotrebiče, ktoré Mora vyrába, majú najúspornejšiu energetickú triedu. Značka totižto dôsledne dbá na životné prostredie, a preto sa snaží, aby jej výrobky boli vždy veľmi efektívne a maximálne úsporné. Umývačka riadu sa radí do energetickej triedy A++, čo je v porovnaní s triedou A prináša až o 45% nižšiu spotrebu energie. Účinnosť umývania aj sušenia dosahuje na stupnici od a po G až stupeň A. Spotreba elektrickej energie pri štandardnom umývaní a programe ECO  činí 0,94 kWH a 11 litrov vody. Vďaka tomu vám ponúka za rok spotrebu len 266 kWh a 3080 litrov vody. Spotreba je fakt jednoznačne úspornejšia, ako pri ručnom umývaní alebo pri iných umývačkách.

Iné funkcie, ako napríklad odložený štart, vám takisto ponúka umývačka Mora IM 650. Naplánujte si vďaka tomu čas, kedy chcete mať čisté riady. Umožní vám naprogramovať zapnutie až 24 hodín dopredu a vy si sami určíte čas, kedy vám vyhovuje mať riad čistý. V pokoji naplňte umývačku, pridajte tabletu alebo umývací prostriedok, zvoľte program, zvoľte odložený štart a odíďte.

Bezpečie proti úniku vody predstavuje zas funkcia Total Qua Stop, ktorú umývačka Mora IM 650  má je aktívna počas celej doby životnosti umývačky. Jedná sa o ochranný systém proti vytopeniu, ktorý vám zaistí pokojný spánok alebo odjazd na dovolenku.