Umývate riad v rukách? Okrem toho, že míňate zbytočne veľmi veľa vody, vyčerpáte sa a zabijete príliš veľa času. V dnešnej modernej dobe sú na takéto práce stroje, ktoré za vás urobia úplne všetko. Stavte aj vy na umývačku riadu, ktorá sa postará úplne o všetko a vy nebudete musieť ani len pohnúť prstom. Jedine, že ju vytiahnete.

Umývačiek sa v dnešnej dobe akoby na trhu roztrhlo vrece. Či už hľadáte malú, veľkú, strednú, zabudovanú alebo samostatne stojacu, všetko nájdete. Stačí si len zadať, čo v skutočnosti potrebujete a o viac sa starať nebudete musieť.

Značka Mora je veľmi známa po celom svete najmä vďaka jej veľmi kvalitným produktom, ktoré vyrába a predáva už naozaj veľmi dlhé roky. Ak aj vy máte záujem o kvalitný výrobok, na ktorý sa môžete spoľahnúť, stavte aj vy na túto značku. Takto spravilo už tisíce zákazníkov, ktorí sú neskutočne spokojní.

Umývačka riadu Mora IM 531 je jednou z najmodernejších vo svojej kategórií. Pri nej jednoducho zabudnete na zdĺhavé umývanie veľkých kusov riadu. Zjednodušíte si ňou život a uvidíte, že znížite aj financie. Nikdy sa tak nebudete musieť báť, že by ste návšteve naliali pitie do špinavých pohárov alebo naservírovali jedlo na nedobre umytých tanieroch. Umývačka značky Mora si poradí s úplne všetkým. Premeňte svoje špinavé taniere či poháre lusknutím prstu na čisté. Sami sa jednoducho presvedčíte, že už po prvom umývaní je táto umývačka pre vás to najlepšie.

Vďaka tomu, že umývačka riadu Mora IM 531 nie je vôbec malá v nej môžete umývať až deväť sád kuchynského riadu naraz. A to je výhoda, že? Nepokazíte si ani vzhľad svojej kuchyne, pretože táto umývačka sa dá aj doslova vložiť do vašej kuchyne. Vstavaná integrovaná umývačka vás bude chcieť určite oklamať svojimi malými rozmermi, ktoré sú len na šírku 45 centimetrov, no nedajte sa! Všetko čo potrebujú malé či stredne veľké rodiny perfektne umyje na jedenkrát. Všetko môžete naskladať do dvoch priehľadných úložných košov. Priehľadnosť vám zaručuje, že vždy budete vidieť, čo do umývačky vkladáte. Využite takisto aj praktický košík na príbory, ktorý sa nachádza v dolnej časti umývačky. Takisto si podľa potrieb môžete nastaviť horný kôš, v ktorom je najlepšie umývať poháre či šálky. Dovoľte umývačke Mora IM 531 s dvoma ostrekovými ramenami ukázať, čo dokáže. Sami budete veľmi prekvapení.

Bez kompromisov umyje aj tú najväčšiu špinu, ktorá môže byť čerstvá či zaschnutá. Doteraz bývali umývačky, ktoré nedokázali príliš suchú špinu umyť. Teraz sa báť nemusíte. O všetko sa postará umývačka. Sami si dokážete vybrať, aký program potrebujete. Najviac špinavý kuchynský riad umyjete jednoducho a veľmi dobre pomocou programu s názvom Intenzívny. Menej ušpinený riad umyjete s programom Normal. Skvelý je aj program na umývanie skla a leštenie. Nikdy nevyberiete poháre so šmuhami alebo inak špinavé. Takisto je tento program vhodný aj na jemný porcelán, ktorý by ste inak do umývačky ani len nevložili. Dnes môžete v umývačkách umývať úplne všetko!

Najviac sa vám však určite osvedčia dva programy, ktoré patria do skupiny naúspornejších programov. Sú vhodné na každodenné umývanie, pretože vám okrem vody ušetria aj energie. Sú to programy Ekonomický a Rapid. Program Rapid vám veľmi rýchlo, no precízne umyje všetko riad, ktorý nepotrebujete sušenie. Deväťdesiat minútový program je pre mierne špinavý riad bez 100%-ného sušenia, no sušenie sa tu nachádza. Určite si však nájdete aj vy ten svoj obľúbený. Vyberať totižto môžete až zo šiestich programov a štyroch teplôt. Maximálna teplota je 60 stupňov Celzia.

Plne si môžete vychutnať aj užívateľský komfort, vďaka ktorému budete mať jednoduchší život. Umývačka riadu Mora IM 531 vám ponúka úplný prehľad vďaka vizuálnemu indikátoru na ovládacom paneli a zvukovému signálu konca umývania. Vždy preto budete vedieť, či umývačka už doumývala alebo nie. Nechýba ani ukazovateľ zvoleného programu, soli či leštidla. Vďaka funkcií odložený štart môžete pustiť umývačku vtedy, kedy potrebujete. Napríklad v čase, keď ste v práci. Extra tichý chod vám zase ponúkne, že môžete pustiť umývačku večer či v noci a nebude nikomu prekážať.

Maximálnu bezpečnosť si zaistíte aj vďaka dômyselnému prepracovaniu, ktoré umývačka Mora IM 531 má. Špeciálna prívodná hadica perfektne utesní vodu a nikdy tak  nemusíte mať stres, že by ste mali niekde únik vody.

Prekvapia vás určite veľmi príjemne aj účty za energiu, ktoré nebudú vôbec vysoké. Umývačka riadu Mora IM 531 vám ponúka tie najlepšie podmienky na umývanie riadu. Sama prísne podmienky umývania a sušenia spĺňa. Mora IM 531 patrí do energetickej triedy A++ čo je naozaj vysoká skupina pre elektrospotrebiče. Spotrebuje len deväť litrov vody za jeden umývací cyklus.

Okrem tohto všetkého sa vám bude určite páčiť aj to, ako umývačka Mora IM 531 vyzerá. Je elegantná, menších rozmerov, no jednoducho do nej dáte všetko, čo potrebujete. Nebojte sa umývačky, je to skvelý pomocník, ktorý vám ušetrí nielen financie, ale najmä energiu a čas. Spoľahnite sa na toho najlepšieho pomocníka, ktorý je tu hlavne pre vás!