Umývačky riadu sa stali plnohodnotnými pomocníkmi v domácnosti už pred niekoľkými rokmi. Sú veľmi dôležité pre úplne každého najmä vďaka tomu, že dokážu ušetriť plno času. Všetok kuchynský riad, ktorý máte doma do nej jednoducho vložíte a máte hotovo. Ostatné veci ako je umývanie či sušenie nechajte na umývačku riadu.

Značka Bosch patrí medzi najlepšie značky, ktoré vám ponúkajú tie najkvalitnejšie výrobky. Ak aj vy uvažujete, na akú značku staviť, určite si vyberte túto, ktorá nesklamala už milióny zákazníkov po celom svete. Určite nesklame ani vás. Okrem umývačiek riadu ponúka aj mnoho iných elektrospotrebičov, ktoré perfektne fungujú a vyzerajú skvelo.

Stále umývate kuchynský riad ručne? Zabudnite na túto činnosť raz a navždy. Ušetrite peniaze a čas, vďaka rýchlej a výkonnej umývačke riadu Bosch Super Silence SMS58L72EU, ktorá sa postará o to, aby ste mali vždy riad čistý a voňavý. Okrem peňazí a času dokážete toho ušetriť omnoho viac, ako napríklad čistiace prostriedky, zdravie vašich rúk a životné prostredie. Všetko toto vás ponúka voľne stojaca umývačka riadu Bosch Super Silence SMS58L72EU. Má len 60 cm vďaka čomu sa bude hodiť aj do menších bytov alebo domov. V univerzálnej bielej farbe vás ohromí a perfektne sa zladí s ostatným nábytkom. Tak čo, stále ste sa nerozhodli? Možno vás presvedčí jej spotreba. Tá je naozaj veľmi nízka, pretože patrí do energetickej triedy A++. Niet sa preto čomu diviť.

Energetická trieda A++ vám ponúka mimoriadne ekonomické umývanie. Chcete ušetriť naozaj veľkú hŕbu peňazí? S umývačkou značky Bosch sa vám to podarí raz a navždy. Spotreba energie v programe Eco 50 je približne 262 kWh za rok. Spotreba vody pri tomto istom programe je približne 2660 litrov za rok, pričom jeden cyklus Eco 50 má spotrebu len 9,5 litra vody. Je to naozaj mimoriadne šetrenie, ktoré je vhodné nielen pre vašu peňaženku, ale aj pre prírodu. Nikdy sa vám nepodarí minúť len 9,5 litra vody na toľký riad, koľký uložíte do umývačky na jedno umytie.

Spomínaný program Eco 50, ktorý je vhodný pre pravidelné umývanie bežného a klasicky špinavého kuchynského riadu sa vám zapáči a budete ho určite používať denne. Je to vôbec jeden z najúčinnejších programov z hľadiska kombinovanej spotreby vody a energie. Jeho pravidelné používanie šetrí nielen zdravotné prostredie, ale aj vašu peňaženku. A to nie je stále všetko. Vďaka funkcií AquaStop vám značka Bosch dáva 100% doživotnú záruku na škody spôsobené vodou. Nebojte sa vodného kameňa! Nikdy sa vám nestane nič zlé.

Tichá prevádzka je jedným z dôležitých podmienok, ktoré by mal mať dnes už úplne každý elektrospotrebič. Mnohí ľudia jednoducho radi perú alebo umývajú riad počas noci. Tichá prevádzka má iba 44 dB čo vám zaručuje, že si túto umývačku Bosch Super Silence SMS58L72EU môžete pustiť aj počas noci. Nebudete tým rušiť susedov a dokonca ani členov rodiny. Táto výhda určite poteší najmä tých ľudí, ktorí majú umývačku umiestnenú v spoločných priestoroch kuchyne s obývacím priestorom. Máte zaručené, že pri filmoch alebo čítaní knihy vás nebude nikdy nič rušiť.

V ponuke máte naozaj širokú škálu programov. Je ich až päť, čo je na umývačku veľmi zaujímavé. Okrem piatich programov máte v ponuke aj štyri umývacie teploty a tri špeciálne funkcie. Vy si vyberiete všetko, čo potrebujete sami. Ľahko sa zorientujete aj pri vyberaní programov. V ponuke nájdete napríklad intenzívny s teplotou 70 stupňov, nočný s teplotou 50 stupňov či rýchly s teplotou 45 stupňov. To sú základné programy, ktoré by vám úplne vyhovovali. Tri špeciálne funkcie však robia z umývačky niečo viac. Pomôžu vám s ešte šikovnejšou prevádzkou, akú má umývačka bez nich. Zvoľte si program VarioSpeed Plus, ktorý vám ponúka trikrát rýchlejšie umývanie, 1/2 náplň, ktorý vám ponúka umývanie riadu, pričom umývačka vie, že je poloprázdna a Extra sušenie, kedy sa váš riad vysuší úplne presne.

Vďaka systému VarioFLex s príborovou zásuvkou Vario bude vo vaše umývačke ešte viac miesta na odkladanie kuchynského riadu. Skvelo premyslený vnútorný priestor vám dovolí umývať maximálne množstvo kuchynského riadu, vďaka čomu ušetríte pri každom jednom cykle umývania. Do umývačky Bosch Super Silence SMS58L72EU sa vám zmestí až 13 jedálnych sád. Práve vďaka tomu, že sa do umývačky zmestí veľa riadu, radí sa medzi veľké umývačky pre veľké rodiny.

Na umývačky Bosch Super Silence SMS58L72EU sa môžete vždy spoľahnúť. Používa ActiveWater hydraulický systém, dávkovacieho asistenta, funkciu Eco Silence Drive, Aqua Senzor naplnenia, auto 3v1, techniku striedavého umytia, regeneračnú elektroniku a mnoho ďalšieho. Všetky tieto novinky z elektronického sveta sú použité aj vo vašej umývačke, ktorá umyje všetko veľmi rýchlo a jednoducho.