Chcete mať vždy krásny a čisto umytý kuchynský riad? Stavte na umývačky riadu, ktoré sú veľmi kvalitné a veľmi rýchlo vám umyjú všetko, čo budete potrebovať. V dnešnej dobe je už úplne normálne, ak má každá domácnosť aspoň menšiu umývačku, ktorá je rýchla a pomôže vám v mnohých situáciách!

Značka Bosch patrí medzi tie najlepšie, ktoré si môžete vybrať. Vďaka tisíckam spokojných zákazníkov po celom svete si môžete byť istí, že každý jeden výrobok je kvalitný, vhodný k vám domov a vždy, keď budete potrebovať, pomôže vám. Výhodou mnohých umývačiek je aj to, že sú vstavané a jednoducho ich zakomponujete do kuchynskej linky. Nebude vám nikde zavadzať.

Vaša kuchyňa bude vždy čistá a uprataná. Ak vás už nebaví to, že všade vidíte špinavý kuchynský riad po tom, ako si pripravíte jedlo či po tom, ako od vás odíde návšteva, mali by ste staviť na umývačku riadu  Bosch SMV46KX01E, ktorá vám rýchlo a jednoducho vyčistí všetko, čo potrebujete. Využite efektívnejšie svoj čas a uľahčite si tak prácu. Doplňte si svoju domácnosť kvalitným pomocníkom a pracovníkom, ktorý je v podobe umývačky Bosch SMV46KX01E. Vaša kuchyňa bude vždy skvelo pripravená na každú hostinu či obed, ktorý budete variť.

Pokrokové technológie vám zmenia úplne celý pohľad na elektrospotrebiče. Vysoká účinnosť umývania kuchynského riadu vám zistí hospodárny systém Eco Silence Drive TM. Vďaka tomuto spôsobu umývania si môžete byť istí, že umývačka umýva potichu, takže ju môžete v pokoji zapnúť aj v noci. Rovnako ako je umývačka tichá, tak je aj výkonná. Pracuje bez kefiek, veľmi ticho a zaručuje tak špičkové výsledky, ktoré sa vám jednoznačne zapáčia a zamilujete si ich.

Umývačka Bosch SMV46KX01E sa radí do energetickej triedy A++ vďaka čomu má veľmi nízku spotrebu. Je plno vstavaná, takže si ju môžete vložiť do svojej kuchyne, kde potrebujete. Má 60 centimetrov, takže nie je príliš veľká, no umyje na jedenkrát až 13 jedálnych sád. Môžete si byť tak istí, že všetko, čo potrebujete bude umyté. Umývačka značky Bosch ponúka veľmi úspornú starostlivosť o vaše kuchynské riady. Príjemnú tichú prevádzku si určite obľúbite.

Preplachovacia technológia s názvom Active Water sa vám bude určite páčiť. Maximalizuje účinnosť a zabezpečuje ekologické oplachovanie pre dokonalý výsledok umývania. Cielené rozloženej vody, optimalizovaná filtračná technológia, rýchlejšie ohrievanie a vyššia výkonnosť čerpadla zaisťujúca dokonalejšiu cirkuláciu vody vám umožní znížiť vaše náklady a elektrickú energiu. Budete určite spokojní nielen s prevádzkou umývačky, ale aj s jej výsledkami.

Programy pre čistotu každého druhu kuchynského riadu si môžete vybrať sami. Umývačka riadu Bosch SMV46KX01E poskytuje výber zo šiestich umývacích programov, ktoré zaistia tie najlepšie výsledky a čistotu vášho kuchynského riadu. Vyberte si vy, ktorý program použijete. Intenzívny 70 stupňový program môžete využiť na veľmi silno ušpinené hrnce a panvice. Program auto 45-65 stupňov je pre zmiešaný kuchynský riad, úsporné umývanie má program Eco s 50 stupňami. Posledný program je hodinový so 65 stupňami. Nechýba ani predumývanie, ktoré spraví studený oplach pre intenzívne znečistený riad.

Nový program sklo 40 sa postará o to, že vaše poháre budú vždy skvelo umyté. Nikdy viac nebudete musieť umývať v rukách poháre samostatne. A to dokonca ani tie s jemným sklom, ktoré by sa mohli prasknúť. Vďaka nízkym teplotám, nastaveniu teploty na oplachovanie čistiaceho prostriedku a predĺženej doby sušenia si môžete byť istí, že v pohári nikdy neostane neopláchnutý čistiaci prostriedok. Takisto program zaistí najvyšší lesk a optimálne sušenie.Takisto má umývačka aj program na starostlivosť o zariadenie. To bude udržovať vašu umývačku v perfektnom stave aj pri častom používaní.

Prídavná funkcia Hygiena Plus je novou možnosťou, ktorá garantuje maximálnu hygienu vďaka antibakteriálnemu umývaniu. Pomocou zvýšenej teploty sušenia dokáže odstrániť až 99,9% baktérií. Umývačka Bosch SMV46KX01E je preto vhodná aj pre alergikov. Funkciu Hygiena Plus využijú skvelo aj rodiny s malými deťmi pri chúlostivých nádobkách či iných dôležitých veciach.

Druhá, perfektná funkcia, ktorá sa vám bude určite páčiť je funkcia s názvom Vario Speed Plus. Perfektne sa vám bude hodiť najmä pri rodinných oslavách alebo pri záhradných párty. Jej zvolením dosiahnete ten najlepší výsledok a sušenie za najkratšiu dobu.Stlačením tlačidla znížite dokonca dobu umývania až o 66% so zachovaním bežnej vysokej účinnosti umývania. Funkcia extra sušenie sa vám znova postará o to, aby ste mali obzvlášť účinné sušenie.

Umývačka Bosch SMV46KX01E je veľmi dobre vybavená pre každého používateľa, ktorý si ju zakúpi. Koše Vario Flexa či zasúvateľná zásuvka Vario Drawer sú len začiatkom všetkých praktických častí. Rozširujú vám možnosti nastavenia s maximálnym využitím priestoru na všetkých úrovniach. Zásuvka Vario Drawer tvorí tretiu úroveň pre nakladanie a je ideálom pre príbory. O jednoduché ovládanie sa vám však postará aj 7zónový displej, ktorý jednoducho zobrazuje ostávajúci čas, vybraný program a iné, bežné informácie. Takisto vám oznámi, ak má umývačka málo soli či leštidla. InfoLight je červený bod, ktorý je premietaný na podlahu pred umývačkou. Ten vás informuje o dokončení programu. Tak budete vždy vedieť, či už umývačka dorobila svoju činnosť alebo či ešte stále umýva.

Nechýba ani ochrana proti vytečeniu s celoživotnou zárukou. Nemusíte sa tak obávať vytopenia vašej kuchyne. Systém Aqua Stop sa o to postará a máte naň celoživotnú záruku. Ak je spotrebič vypnutý, bezpečnostný ventil je bez prúdu a uzavretý. Hadice sú takisto bez tlaku. Akonáhle začína umývačka umývať, je dôležitý prísun vody a bezpečnostný ventil sa automaticky uzatvorí.