Máte doma umývačku, ktorá už dosluhuje alebo ste ju doma vôbec nemali a potrebujete nejakú novú? Určite by ste si mali vybrať niečo, čo splní všetky vaše požiadavky. Dnes na trhu nájdete naozaj veľké množstvo schopných umývačiek, ktoré vám splnia všetko, čo im zadáte a ešte aj niečo viac. Ušetria váš čas, vašu energiu a takisto aj vše úspory. Jedinú väčšiu investíciu, ktorú budete musieť spraviť, je kúpiť si umývačku. Nie však všetky schopné a dobré umývačky sú drahé. Mnohé výkonné modely sú aj v dobrej cenovej kategórií, takže sa toho naozaj nebudete musieť báť a môžete si zakúpiť spotrebič, ktorý sa vám bude do kuchyne nielen hodiť, ale takisto bude aj skvelý na každý jeden deň, kedy vám ušetrí mnoho práce.

Umývanie riadu je už zastaralá činnosť v domácnosti, ktorú nerobí takmer nikto. Mnohí ľudia jednoducho pracujú príliš veľa na to, aby mali čas stráviť mnoho zo svojho času ešte v kuchyni, kde okrem prípravy jedla, musia aj všetko po sebe umývať. Výkonné umývačky riadu však vedia nielen perfektne vyčistiť všetok riad. Dokážu vám skvelo pomôcť pri každodennej činnosti a spravia všetko, čo potrebujete. Umývačka riadu je niečo, čo by vám doma nemalo chýbať, pretože vám dokáže pomôcť v mnohých smeroch a takisto aj ušetriť omnoho viac času, ako si možno myslíte. Stavte aj vy na najnovšie umývačky riadu, ktoré sa postarajú o to, aby ste boli spokojní každý jeden deň bez toho, aby ste riad museli umývať ešte aj vy alebo pred vložením do umývačky by ste ho museli nejako oplachovať.

Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Stavte aj vy na umývačku riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E, ktorá patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa dnes na trhu nachádzajú.

Máte veľmi veľa riadu, ktorý je špinavý a vy ho nestíhate umývať? Určite toho máte naozaj veľmi veľa na práci a okrem toho, že sami chodíte do práce, staráte sa o domácnosť a každý jeden deň varíte, musíte aj umývať riad. Prestaňte nad riadom premýšľať a stavte aj vy na najnovšie modely umývačiek riadu, ktoré sa nachádzajú na trhu! Ak vás už ubíja pohľad na plný drez špinavého riadu a neviete, kam ho všade dať, mali by ste si zaobstarať umývačku riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E, ktorá sa postará o všetok váš riad behom pár minút. Nízka energetická trieda A++ sa postará o to, že vám ušetrí omnoho viac financií, ako si na prvý pohľad budete mysleť a jej veľkosť len 60 cm vás presvedčí o tom, že ju zmestíte úplne všade. Aj napriek jej malým rozmerom na prvý pohľad, sa do nej zmestí až 13 jedálnych sád, a preto sa hodí stredne veľkým rodinám, ktoré ju budú využívať určite každý jeden deň. Jej elegantný nerezový vzhľad vás presvedčí, že všetko je naozaj perfektné a bude sa vám hodiť.

Ako sme spomínali vyššie, umývačka riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E má naozaj veľmi elegantný a štýlový dizajn. Jej nadčasové, moderné a nerezové prevedenie sa hodí do všetkých kuchýň a to najmä do tých moderných. Jej veľkosť vás prekvapí. Má totižto len 60 cm, no zmestíte do nej neuveriteľných 13 jedálnych sád. A to nie je všetko! Financie ušetríte nielen pomocou energetickej triedy A++, ale takisto aj pomocou programu Eco 50, ktorý sa hodí na naozaj šetrné a skvelé umývanie.

V umývačke riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E si môžete vybrať až zo šiestich rôznych umývacích programov, kde nájdete napríklad skvelý program pre intenzívne umývanie, ktoré vás zbaví aj tej najväčšej mastnoty, ktorej by ste sa nevedeli zbaviť ani keby hrnce či plechy drhnete ručne. Intenzívny program vás tak zbaví veľmi účinne každej jednej mastnoty, ktorú potrebujete dať preč. Tento program pracuje na teplote 70 stupňov Celzia. Ďalší program, ktorý je takisto veľmi obľúbený medzi mnohými ľuďmi je napríklad Auto, ktorý pracuje pri teplote 45-65 stupňov Celzia, Eco, ktorý pracuje pri teplote 50 stupňov Celzia, sklo, ktorý sa postará aj o to najtenšie sklo a v rukách už nemusíte umývať naozaj vôbec nič. Tento program pracuje na teplote 40 stupňov Celzia. Nechýba ani Turbo Speed program, ktorý umyje váš riad už za 20 minút pri teplote 60 stupňov Celzia. Nechýba ani klasický hodinový program, ktorý umýva pri klasických 65 stupňov Celzia. Takisto máte v ponuke dve funkcie Vario Speed Plus, ktoré vám umyje váš riad a vysuší za čo najkratšiu dobu. Nechýba ani program extra sušenia, ktorý je naozaj veľmi praktický a vám jednoducho vysuší všetko čo potrebujete. Šesť rôznych umývacích teplôt vám tak zaručí, že umyjete v umývačke úplne všetko, čo potrebujete a to bez väčšej námahy.

Táto inteligentná umývačka, Bosch Silence Plus SMS46KI00E, ponúka celú škálu zaujímavých technológií, ktoré v iných umývačkách nenájdete. Šetrne sa tak postará o váš riad a máte všetko, čo potrebujete a to bez väčších problémov. Napríklad Active Water, hydraulický systém, je preplachovacia technológia, ktorá maximalizuje účinnosť a zaistí vám tak ekologické oplachovanie a dokonalý výsledok z umytia. Ekologicko-ekonomická distribúcia vody, dávkovací asistent, auto 3 v 1, technika striedavého umytia, regeneračný elektronika a mnoho ďalšieho dostanete spolu s umývačkou Bosch Silence Plus SMS46KI00E.

Počuli ste už názov Eco Silence Drive? Je to neobyčajne tichý a účinný program, ktorý vám zaisťuje nízku spotrebu elektrickej energie. Aqua Senzor zas reguluje spotrebu vody v závislosti na typu a stupni znečistenia pomocou svetelného senzoru. Máte tak vždy spotrebované iba to množstvo vody, ktoré naozaj potrebujete a nikdy neodíde viac.

Elektronický ukazovateľ času, ktorým oplýva umývačka Bosch Silence Plus SMS46KI00E je viac ako praktický. V minútach vám veľmi jednoducho ukáže, koľko minút ostáva do konca programu. Vďaka časovej predvoľbe si umývačku môžete nastaviť až 24 hodín dopredu, takže si budete istí, že sa zapne presne vtedy, kedy budete potrebovať. Môže vám tak pohodlne umyť riad, kým budete v práci a nebudete musieť čakať, kým umyje, až keď prídete domov. Takisto vám umývačka riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E vďaka elektronickému ukazovateľu včas ohlási nedostatok soli alebo leštidla, takže vám to nikdy nebude chýbať. Umývačka je síce z nerezu, no nemusíte sa báť, že by sa vám na ňom neustále usádzali špiny alebo po každom chytení by ste tam mali nejaké odtlačky prstov. O odtlačky sa postará technológia Anti Finger Print.

Pýtate sa, ako umývačka riadu Bosch Silence Plus SMS46KI00E vyzerá zvnútra? Vnútorné vybevanie pozostáva zo systému košov s názvom Vario Flex, ktorá má aj príborovú zásuvku Vario. Táto vám umožní rozšírené možnosti nastavenia a umiestnenia košov na viacerých úrovniach. Krásne sú aj strieborné umývacie koše s madlami a tri výškovo nastaviteľné polohy horného koša. Pomocou funkcií Rack Matic vám zaistia čo najväčší priestor pre umývanie. Takisto vo vnútri umývačky nájdete štyri sklopné priehradky na taniere v dolnom koši a dve sklopné a dve výklopné priehradky.

Dôležité je však myslieť aj na bezpečnosť, ktorej máte s umývačkou Bosch Silence Plus SMS46KI00E naozaj dostatok. Systém Aqua Drop vám ponúka bezpečnosť, že voda sa von nedostane. Máte to zaistené najmä vďaka dvojvrstvovej prívodovej hadice, bezpečnostného ventilu a podlahovej vani so spínačom. Nechýba ani elektronické blokovanie tlačidiel, zámok a systém šetrného umývanie skla. Umývačka Bosch Silence Plus SMS46KI00E vás jednoducho nesklame.