Umývačky riadu patria medzi novšie výrobky, na ktoré nestavili ešte všetky domácnosti. Je to niečo nové, čo sa k nám do domácností dostalo len pred pár rokmi, no určite je to výrobok, o ktorý by ste nemali prísť. Práve vďaka umývačke riadu dokážete ušetriť nielen svoju vlastnú energiu, ale takisto aj iné energie, ako napríklad voda či elektrická energia. Neustále umývanie, máčanie rúk a následná suchá pokožka je už dávno minulosťou. Ak aj vy túžite po tom najlepšom výrobku, určite by ste mali staviť na umývačku riadu, ktorá sa radí medzi tie najlepšie výrobky, do ktorých by ste mali investovať. Či už plánujete kúpu drahšieho výrobku alebo lacnejšieho, je na vás, no určite by ste mali počítať s tým, že si umývačku riadu obľúbite hneď od začiatku a budete ju používať denno-denne.

Umývačka riadu je jedným z najpraktickejších pomocníkov do domácností. Nie je nič jednoduchšie, ako ju naplniť a následne z nej vytiahnuť čistý a voňavý riad, na ktorý môžete hneď servírovať jedlo. Umývačky patria medzi celkom nové “vynálezy”, ktoré si ešte neosvojil úplne každý, no vy by ste určite mali. Ak ste doteraz doma umývačku nemali a chcete nejakú, určite by ste mali staviť na takú, ktorá má jednoduché ovládanie, je dostatočne veľká a takisto aj kvalitná. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi kvalitné výrobky, stavte aj vy na umývačku riadu, ktorá sa vyrovná všetkým ostatným jednoducho a rýchlo. Dnes už dávno neplatí pravidlo, že za spotrebič musíte dať vysoké čiastky, aby bol kvalitný.

Značka Beko je známa po celom svete tým, že ponúka kvalitné a najmä cenovo zaujímavé výrobky, ktoré sa hodia naozaj každému. Či už radi varíte, pečiete alebo sa len tak “motáte” v kuchyni, určite by ste mali staviť aj vy na umývačku riadu, ktorá sa vám bude hodiť pri každej príležitosti. Nie je totižto nič praktickejšie a jednoduchšie. Práve značka Beko ponúka kvalitné umývačky riadu, ktoré sú výkonné a jednoducho sa používajú. Práve jedna z novších typov umývačiek, ktorú spoločnosť Beko ponúka, vám bude určite vyhovovať. Je ňou umývačka riadu Beko DFS 28020 W, o ktorej vám dnes prinesieme recenziu a bližšie informácie!

Mali ste doteraz problém, že sa do vašej umývačky nevmestili všetky taniere, príbory či poháre, ktoré ste tam chceli dať umyť? Pri umývačke riadu Beko DFS 28020 W takýto problém nikdy nebudete mať a na jedno umytie vyčistíte všetko, čo potrebujete! Výhodou sú aj funkcie a programy, ktoré umývačka riadu značky Beko ponúka. Nikdy sa tak nestane, že by ste s niečím mali problém. Na jedno umytie dokáže poňať až 10 sád tanierov, čo je naozaj perfektné číslo, vďaka ktorému sa radí medzi umývačky, ktoré sa hodia do stredne veľkých až veľkých rodín.

Samozrejmosťou pri každej umývačke je aj dizajn. Ak má byť nejaký spotrebič u vás doma, mal by byť určite štýlový a na prvý pohľad pekný. Práve umývačka riadu Beko DFS 28020 W patrí medi kvalitné a minimalistické spotrebiče, ktoré sa vám budú určite hodiť do každej jednej domácnosti. Ponúka vám takisto aj veľmi tichý chod, ktorý si pri pozeraní televízie či inej činnosti ani len nevšimnete. Funkcie a zaujímavé programy, ktoré vám ponúka sa vám budú určite páčiť. Medzi ne patrí napríklad funkcia pred umývania, vďaka ktorej sa zbavíte prebytočnej špiny, ktorá by sa nemusela odstrániť pri klasickom programe. Umývačka vám takisto ponúka aj program ako je Intensive, čiže intenzívny program. Takisto nechýba ani Auto program, čiže automatický program, ktorý vám automaticky nastaví všetko, čo potrebujete. Umývačka riadu Beko DFS 28020 W sa efektívne postará o všetko čo potrebujete.

Výbava, ktorú vám umývačka riadu Beko DFS 28020 W ponúka je naozaj ako All inclusive! Variabilitu využitia vnútorného priestoru ponúka pohyblivý kôš s názvom Acrobat, vďaka ktorému môžete neustále meniť výšku koša umývačky. Takisto ho môžete meniť aj vtedy, keď je kôš plný. Naozaj tu nemáte žiadne starosti. Rovnako sa vám bude páčiť aj motor BLDX, s ktorým máte zaistenú dlhú životnosť a nemáte tak žiadne zbytočné problémy. Vďaka tomuto motoru nemáte problémy ani s príliš hlasitými programami, ktoré by vám umývačka mohla ponúkať. Šumenie vody alebo nejaké iné, nepríjemné a hlasné zvuky sú tak minulosťou. BLDC motor je naviac rýchlejší, silnejší a efektívnejšie regulovateľný, vďaka čomu máte istotu, že vždy a veľmi jednoducho urobí umývačka presne to, čo by ste chceli.

Maximálny komfort vám zabezpečí aj automatická detekcia úrovne znečistenia tanierov či pohárov. Sama umývačka si zvolí program, ktorý sa bude presne hodiť na všetko, čo do umývačky dáte. Zachová si však stále minimálnu spotrebu vody a elektrickej energie, čo môžete brať stále ako pozitívum. Rovnako vás môže potešiť aj program “Polovičná náplň”, ktorý môžete zapnúť aj vtedy, ak nie je umývačka úplne plná.

S umývačkou riadu Beko DFS 28020 W nezískate len klasickú umývačku, ale takisto aj rýchle umývacie programy s názvom Quick and Clean. Tento program umyje úplne plnú umývačku za rekordných 58 minút. Naopak, veľmi málo zašpinené sklo či taniere si na starosti vezme program Mini 30, ktorý pracuje 30 minút pri teplote 35 stupňov Celzia. Ušetríte ním tak životné prostredie a takisto aj energie.

Síce je umývačka na prvý pohľad maličká, dovnútra sa zmestí neuveriteľných 10 sád tanierov! Umývačka Beko DFS 28020 W dokonale sadne do vašej kuchynskej linky aj vďaka nastaviteľným nožičkám a takisto aj vďaka tomu, že má len 45 cm do šírky. Rovnako ako veľkosť sa vám bude určite páčiť aj energetická trieda, ktorá je A+++. Rovnako perfektne na tom je aj maximálna hlučnosť, ktorá je len 46 decibelov. O bezpečie sa vám postará funkcia Water Safe, ktorá spotrebič v prípade úniku vody okamžite vypína. Nechýba ani detský zámok, ktorý sa postará o to, aby vám deti neprehodili iný program, ako ten, ktorý máte nastavený.

Výhodou umývačky Beko DFS 28020 W je aj LCD displej, na ktorom uvidíte vždy všetko potrebné. Nechýba ani senzor čistoty vody. Jedným pohľadom na displeji takisto nájdete aj stav soli, leštidla či dokonca aj detského zámku. Určite sa vám zapáči aj funkcia odloženého štartu, ktorá vám pomôže zapnúť umývačku kedykoľvek v priebehu ďalších 24 hodín.

Perfektným plusom, ktoré ešte umývačka riadu Beko DFS 28020 W ponúka je aj špeciálne antibakteriálne tesnenie, vďaka ktorému sa vám nikam inam baktérie nedostanú. Rovnako vám umývačka riadu Beko DFS 28020 W ponúka aj ergonomickú rokoväť dolného koša, vďaka čomu sa vám bude s ňou pracovať omnoho jednoduchšie, ako doteraz.