Hľadáte kvalitnú umývačku riadu do vašej domácnosti? Určite by ste mali staviť na takú, ktorá dokáže spraviť všetko, čo si od nej žiadate. Niektoré umývačky sú síce veľmi výkonné, no majú len pár programov, ktoré nie sú až také perfektné a nemusia vám sedieť. Ak chcete vyskúšať niečo nové, mali by ste aj vy staviť presne na taký spotrebič, ktorý bude mať všetky vlastnosti, po ktorých túžite nielen vy, ale aj celá vaša rodina. Práve dobrý spotrebič v domácnosti dokáže ušetriť množstvo času, energií a takisto vašej sily. Rovnako je výhodou aj to, že kvalitné spotrebiče vydržia omnoho dlhšie, ako tie menej kvalitné a vy tak ušetríte na zbytočnom preplácaní pri energiách či nejakých opravách, ktoré by ste museli opakovať niekoľkokrát do roka.

Umývačky riadu patria medzi spotrebiče, na ktoré by ste mali staviť ak si zariaďujete svoju novú domácnosť, alebo vtedy, ak hľadáte nejaký dobrý spotrebič, ktorý by ste chceli do svojej domácnosti. Ak patríte medzi ľudí, ktorí radi skúšajú nové veci, mali by ste aj vy staviť na tie najnovšie umývačky riadu, ktoré prinášajú jeden pokrok v technológiách za druhým. Okrem toho, že budete veľmi spokojní s výkonom, takisto si určite prídete na svoje aj v množstve funkcií, ktoré umývačka riadu určite ponúka. Spokojne si tak môžete vyložiť nohy a nechať umývačku, nech pracuje za vás.

Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia umývačky riadu, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie umývačky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou umývačiek značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo umývačiek, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na umývačku riadu Beko DFN 26220 X, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Máte veľa práce a ešte k tomu vidíte, ako je drez vo vašej kuchyni plný riadu? Nepridávajte si ďalšiu robotu a radšej si užite chvíľku voľna. Stavte na umývačku riadu, ktorá vám ušetrí čas a peniaze. Vybavte si svoju domácnosť nielen výkonnou a úspornou, ale takisto aj veľmi štýlovou umývačkou riadu Beko DFN 26220 X, na ktorú môžete staviť vždy, keď nebudete nič stíhať a vždy, keď budete potrebovať umyť riad. Vďaka svojmu krásnemu vzhľadu sa stane príjemným dizajnovým prvkom, ktorý sa bude vynímať vo vašej kuchyni. Okrem toho, že vyzerá perfektne, ponúka aj širokú škálu zaujímavých funkcií a programov, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Voľne stojaca umývačka Beko DFN 26220 X má krásne a moderné nerezové prevedenie, ktoré sa vám istotne zapáči. Nadchne vás čistými líniami, ktoré vyzerajú dobre a takisto aj veľmi štýlovo. Elegantný dizajn zaručuje, že sa vám bude určite hodiť do každej jednej domácnosti, ktorú máte. Celé telo umývačky riadu Beko DFN 26220 X je vyrobené z brúsenej nerezovej ocele, ktorá skvelo vyzerá a naviac je aj veľmi odolná a jednoducho udržiavateľná. Vďaka tomu sa vám bude určite páčiť a veľmi dobre sa v nej umyje každý jeden riad. Dôležitou prednosťou, ktorú tento spotrebič má je aj úspora, ktorú vám ponúka. Táto úspora dosahuje ročnej spotreby len 258 kWh, čo nie je naozaj veľmi veľa. Práve vďaka takejto úspore sa spotrebič radí do efektívnej energetickej triedy A++.

Umývačka riadu Beko DFN 26220 X má naozaj prémiové vybavenie, medzi ktoré patrí najmä jej invertorový motor, na ktorý máte aj predĺženú, až 10 ročnú záruku. Táto záruka vám len zaručuje, že sa tento motor vyznačuje vyššou životnosťou, zvýšenou mechanickou odolnosťou, lepším krútiacim sa momentom a takisto aj efektívnejšou reguláciou. Všetko toto v kombinácií v jednom spotrebiči zaručuje perfektný výsledok, o ktorom sa vám ešte nikdy nesnívalo. Významne sa takisto sa všetko podieľa aj nízka hlučnosť, vďaka ktorej môžete svoju umývačku značky Beko pustiť kedykoľvek a to dokonca aj večer a nebude vás rušiť. Jej hlučnosť totižto nepresahuje hodnotu 46 dB. Nechajte pracovať svojho nového pomocníka kedykoľvek a vy si doprajte ničím nerušený spánok alebo odpočinok a relax.

Určite vás však zaujíma aj to, aká je umývačka Beko DFN 26220 X veľká. Na jedno umytie vám táto umývačka riadu značky Beko, ponúka možnosť umytia až 12 jedálnych sád, vďaka čomu sa radí medi umývačky, ktoré sa hodia do stredne veľkých až veľkých rodín. Nemusíte sa preto báť veľkého rodinného obedu alebo nejakej spoločnosti, pretože táto umývačka tomu bude úplne stačiť. Všetok špinavý riad sa jednoducho naskladá do umývačky a na jedenkrát umyje. Ak sa vám však niekedy nepodarí umývačku celú naplniť, no už ju chcete pustiť, môžete použiť veľmi zaujímavý program s názvom “Funkcia polovičnej náplne”, vďaka ktorej si budete isté, že umývačka umyje aj polovične naplnené vnútro bez toho, aby na niečo zabudla. Umožňuje tak aj šetrnejšie umývanie. Nechýbajú ani iné funkcie, ako napríklad zákazníkmi obľúbená funkcia “All in one”, vďaka ktorej sa vám všetky tablety v umývačke perfektne rozpustia. Umývačka Beko DFN 26220 X má totižto nové špeciálne funkcie, ktoré eliminujú negatívne vplyvy a je tak zaručená maximálna funkčnosť práve pri použití tohto druhu kompaktných tabliet.

Ďalšia vec, ktorú na umývačke Beko DFN 26220 X určite oceníte je najmä výškovo nastaviteľný kôš s názvom Acrobat, s ktorým môžete kedykoľvek a ľubovoľne nastaviť jeho výšku a usporiadať si tak vnútorný priestor presne tak, ako potrebujete vy. O všetkom nastavení vás zas bude informovať prehľadný LCD displej, na ktorom uvidíte naozaj všetko. Nájdete tu takisto aj praktický ukazovateľ priebehu programu alebo indikátor soli či leštidla. Vždy si tak budete istí, či máte v umývačke všetko, čo potrebujete.

Výhodou umývačky Beko DFN 26220 X je aj bohatá ponuka programov, medzi ktoré patrí napríklad program Auto, ktorý sám stanoví mieru a podľa toho nastaví teplotu a množstvo vody i čas pre automatické umývanie. Možno vás osloví napríklad program Mini 30, ktorý je určený pre ľahko špinavý riad a sklo, alebo napríklad úsporný program Eco či intenzívny program, ktorý jednoducho vyumýva všetky znečistené hrnce či panvice. Užitočným programom je však aj funkcia Glass Care, ktorá zabraňuje poškodeniu skla pri umývaní.

Špeciálne funkcie, ako napríklad voľba odloženého štartu, s ktorou si môžete umývanie naplánovať na ľubovoľný čas podľa svojho denného rozvrhu, alebo napríklad aj funkcia Water Safe, vďaka ktorej sa prístroj v prípade úniku vody automaticky vypne. Všetko toto a omnoho viac môžete mať, ak si zakúpite kvalitnú umývačku riadu Beko DFN 26220 X.