Umývačky riadu patria medzi spotrebiče, ktoré už v dnešnej dobe nechýbajú v žiadnej rodine. Sú to pomocníci, ktorí dokážu pomôcť a spraviť väčšiu časť z práce. Pri práci v kuchyni je každá pomoc dôležitá a práve dobrá umývačka riadu toho vie spraviť naozaj veľmi veľa. Okrem toho, umývačky vedia pracovať s energiou veľmi úsporne a dokážu spotrebovať veľmi málo vody, čo je len ďalším plusom, ktorý sa radí medzi výhody. Stavte aj vy na najnovšie druhy umývačiek riadu, ktoré si splnia svoju prácu veľmi rýchlo a jednoducho.

Najnovšie umývačky riadu sú nielen skvelým praktickým pomocníkom, ale takisto aj štýlovým doplnkom, ktorý sa bude hodiť do novodobej kuchyne. Môžete sa na ne spoľahnúť, pretože robia všetko veľmi rýchlo a jednoducho. Nemusíte a báť, že by ste ju nevedeli ovládať alebo že by ste sa v nej nevyznali. Nakladanie riadu do umývačiek je omnoho jednoduchšie, ako to bývalo niekedy, takže sa nestane, že by ste sa to museli učiť alebo by vám to nešlo. Umývačky riadu vám samé pri umývaní pomôžu. Ich vnútorné rozdelenie je naozaj perfektné.

Umývačka značky AEG – AEG Favorit F66702M0P patrí medzi najnovšie výrobky, ktoré ponúka značka AEG. Táto značka je u nás už niekoľko desiatok rokov a nielen u nás, ale takisto aj po celom svete má veľmi veľa spokojných zákazníkov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. Niet sa čomu čudovať. Jej kvalitné výrobky sú zárukou, ktorá vás nikdy neprestane baviť. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a jednoducho ovládateľný, takže pri ňom nebudete potrebovať ani nejaké špeciálne zručnosti alebo manuál. Všetko sa naučíte rýchlo a jednoducho.

Všetky taniere, poháre či príbor bude dokonale čistý aj po náročnom dni, kedy sa vám bude chcieť robiť vôbec nič. Ste unavení a najradšej by ste si ľahli a oddýchli? Môžete! Umývačka AEG Favorit F66702M0P sa postará o to, aby ste si každý deň mohli oddýchnuť od umývania riadu. Všetko totižto spraví za vás. Špeciálny systém umývania Pro Clean sa postará o maximálne pokrytie vnútorného prostredia vodou, ktorá sa dostane ku každému hrnčeku alebo tanieru. Keď sme už pri vnútri, pozrime sa hneď na vnútorné rozloženie, ktoré je ešte lepšie, ako by ste si mohli myslieť. Práve vnútorné rozloženie je veľmi dôležitým aspektom, ktorý nesmie chýbať v umývačke. Spodný a vrchný diel je perfektne oddelený a vy si tam môžete jednotlivé taniere či iný riad dobre uložiť. Všetko sa vždy uloží tak, aby sa to dobre umylo a neostalo nič špinavé. V spodnej časti nechýba ani nádoba na umývanie príboru, v ktorej si môžete nechať umyť príbor.

Umývačka riadu AEG Favorit F66702M0P ponúka päť úrovní ostreku s pridaným striekajúcim ramenom, ktorý vytvára perfektnú a efektívnu kombináciu pre spoľahlivé umývanie. Nikdy sa nestane, že by ste mali špinavý riad. Ramená plynule menia uhol striekania, vďaka čomu budete mať poháre perfektne čisté a takisto aj lesklé. Pri pohároch však ostaneme. Umývačka riadu AEG Favorit F66702M0P ponúka perfektný systém, ktorý sa vám postará o sklo a vy tak poháre nebudete musieť čistiť nijako inak. Špičkové umývanie sa tak stane úplne klasickou súčasťou vašej domácej rutiny. Gumové hroty Soft Spikes zas perfektne poháre uchytia a postarajú sa o ich maximálne bezpečne po celú dobu chodu umývačky. Bez starosti tak v umývačke môžete umývať aj tie poháre, ktoré majú tenučké sklo. Nikdy sa nestane, že by sa vám pohár praskol alebo zničil. Nestratia ani svoj lesk.

Pri umývačkách je občas problém, že sa niektoré veci do nich zle ukladajú. Medzi takéto veci patria napríklad príbory alebo rôzne naberačky, ktoré sa zle umývačkám riadu aj umývajú. Umývačka riadu AEG Favorit F66702M0P je však iná a vďaka tomu, že do nej pohodlne uložíte príbor, vždy ho dobre aj umyje. Jednoducho môžete kôš na príbor vytiahnuť a všetko naložiť niekde vonku. Rovnako jednoducho ako ste ho vytiahli, tak ho aj vložíte. Priestorná vynímateľná podložka je tak navrhnutá, aby zaistila optimálne využitie priestory a pojala až neuveriteľných 15 súprav príborov. Vďaka tomu sa táto umývačka hodí nielen stredne veľkým ale aj veľkým rodinám. Je dostatočne priestorná a takisto aj veľmi výkonná a umyje všetko, čo jej dáte. Práve vďaka tomu, že je priestorná a uložíte do nej všetko, čo potrebujete, si môžete byť istí, že ušetríte dostatok financií na energie a iné veci, ktoré potrebujete. Umývačka AEG Favorit F66702M0P  si poradí aj so špinavým riadom po veľkom rodinnom obede!

Určite sa vám zíde aj na nejaké nečakané návštevy program na rýchle umývanie, ktorý si s vašim riadom pomôže jednoducho a rýchlo. Funkcia úspory času skráti program na tak dlho, aby umývačka stihla poriadne riad umyť, ale aby to netrvalo veľmi dlho. Skrátením času sa zvýši výkon aj tlak vody, vďaka čomu umývačka riadu AEG Favorit F66702M0P dosiahne rovnakého výsledku, ako napríklad pri dlhom programe. Využiť môžete šesť rôznych programov, ako napríklad extra tichý, pre umývanie skla alebo ekologický. Záleží len na vás, ktorý si zvolíte, a ktorý bude pre vás ten najlepší.

Sušenie je takisto jednou z výhod, ktoré ponúkajú umývačky. Nikdy sa nestane, že by váš riad bol mokrý a museli by ste ho vyťahovať ešte mokrý a utierať. To by bola práca navyše. Práve sušenie ostatkovým teplom, ktoré ostalo po umývaní v umývačke je niečo, čo sa vám bude páčiť. Takéto sušenie nikdy nepoužije žiadnu ďalšiu energiu, ale využije ju z prechádzajúceho programu. Je to výhoda, ktorá sa vám bude páčiť.

Umývačka riadu AEG Favorit F66702M0P patrí medzi umývačky, ktoré sa radia do energetickej triedy A++, vďaka čomu vám ušetrí naozaj veľmi veľa energie a vy sa tak môžete z toho tešiť. Okrem toho, vyzerá naozaj veľmi dobre a bude sa hodiť do každej modernej a štýlovej kuchyne, ktorá je vybavená tými najnovšími spotrebičmi.