Túžite po hladkej pokožke aj na tvári bez zbytočných a nežiadúcich chĺpkov. Mnohé ženy používajú žiletku, čo nie je práve výhrou. Ak aj vy hľadáte výrobok, na ktorý by ste mohli staviť, určite sa poriadne poobzerajte a jeden taký nájdete.

Viete, ktorý výrobok je najlepší na vašu pleť? Zbaví vás nežiadúcich a nepekných chĺpkov, vaša pleť nebude začervenaná a vy sa budete cítiť perfektne. Práve o toto všetko sa postará tvárový epilátor značky Braun. Táto značka má naozaj veľmi dlhú históriu, vďaka ktorej si vytvorila pevné meno na trhu. Ak chcete staviť na značku, ktorá vás nikdy nesklame, určite stavte na Braun.

Tvárový epilátor Braun Face 852 je vytvorený presne tak, aby vyhovoval každej žene, ktorá ho bude používať. Pleť vašich snov dosiahnete s týmto výrobkom naozaj veľmi rýchlo a jednoducho. Dve ošetrenia v jednom stroji vás určite presvedčia, aby ste naň stavili a používali ho neustále. Jednoducho vymeniteľné nadstavce si môžete meniť ako budete potrebovať. Všetko záleží len od vás a od toho, čo budete robiť.

Nadstavce sú vytvorené na to, aby jeden precízne epiloval tvár bez začervenania či iných, nepríjemných vecí, ktoré by mohol spraviť. Druhý nadstavec je zas na hĺbkové prečistenie, aby vaša pleť mohla dýchať bez toho, aby ste používali desiatky ďalších výrobkov. Vaša pleť bude dokonale jemná, čistá a zároveň aj rozžiarená! Všetko v jednom dosiahnete s epilátorom na tvár Braun Face 852.

Odstránenie chĺpkov môže byť niekedy na tvári veľmi ťažké. Je to aj z toho dôvodu, že máte na tvári mnoho záhybov a miest, na ktoré sa ťažšie dostávate. Tohoto sa však s epilátorom na tvár Braun Face 852 nemusíte báť. Absolútna presnosť, ktorú vám výrobok ponúka odstráni chĺpky úplne všade, ako napríklad na čele, hornej pere alebo brade. Môžete si ním však upravovať aj obočie.

Vďaka jeho štíhlemu a kompaktnému tvaru sa vám bude držať bez problémov a všetky procedúry, ktoré budete chcieť urobiť, s ním spravíte jedným ťahom. Okrem toho, vďaka jeho kompaktnosti sa dostanete úplne všade. Nástroj môžete držať aj ako špirálu, keď sa maľujete.

Štíhla hlavica obsahuje desať mikrootvorom, ktoré zachytia aj tie najbledšie a najjemnejšie chĺpky, ktorých by ste sa žiletkou či inými prostriedkami zbavovali len veľmi ťažko. Okrem toho, chĺpkov sa zbavíte na dlhšiu dobu, nielen na niekoľko dní. Výhodou je aj rýchla práca, ktorá vám nezaberie dlhé hodiny pred zrkadlom. Stačí, ak si vynahradíte na epilovanie len niekoľko minút, za ktoré všetko rýchlo stihnete. Dôvodom rýchlej práce sú najmä vytrhávacie pohyby, ktoré siahajú až do výšky 200 pohybov za sekundu.

Najväčšou výhodou epilátora na tvár Braun Face 852 je to, že ho môžete používať nielen na epilovanie, ale aj na celkové hĺbkové čistenie tváre. Potrebujete výrobok, ktorý vám čistí pleť? Stavte určite na značku Braun. Nielen, že budete mať jemnú pokožku, ale bude aj úplne čistá. Pohodlne tak jedným či dvomi ťahmi dáte dolu každú nečistotu alebo líčenie. Technológia spočíva v mikrooscilacií, vďaka ktorej čistiaca kefka pracuje šesťkrát intenzívnejšie než pri bežnom ručnom čistení. Rýchlo a bezpečne tak dáte dole všetky nečistoty či odumretú kožu.

Spolu s epilátorom obdržíte v balí aj dva nadstavce, ktoré majú odlišný spôsob ošetrenia vašej pleti. Extra jemná kefka sa postará o to, aby vaša pleť mala jemné ošetrenie a revitalizovala sa. Okrem toho táto kefka zaisťuje aj jemnú masáž, ktorá vám bude veľmi príjemná a prekrví každú časť pleti. Druhá, exfoliačná kefka zas efektívne odstraňuje všetky zbytky suchej a odumretej kože. Zaisťuje vám tak rozžiarenie pleti a jej hebkosť.

Najradšej pracujete s takýmito nástrojmi pri sprchovaní či kúpaní? Môžete to isté urobiť aj s týmto epilátorom od značky Braun, ktorý je 100%-ne vodeodolný a a umožňuje vám tak čistiť pleť aj počas toho, ako sa sprchujete alebo kúpete. Výhodou je nielen to, že ušetríte čas, ale najmä to, že pri teplej vode je vaša pokožka uvoľnená a mäkšia, čím sa zaručuje ešte lepší výsledok. Starostlivosť o vašu pleť tak jednoducho zaradíte do svojej rutiny, ako je napríklad sprchovanie či umývanie vlasov a nikdy na to nezabudnete. Vďaka svojim rozmerom sa epilátor zmestí do každej tašky, takže ho môžete nosiť so sebou úplne všade a bez problémov. Nie je ani ťažký, takže naň aj zabudnete, že ho máte. Nezabudnete naň však pri svojej večernej starostlivosti, ktorá je veľmi dôležitá.

Doprajte si perfektnú očistu tváre vďaka štýlovému a elegantnému epilátoru na tvár Braun Face 852. Okrem toho, že je výkonný a výsledky na seba nenechajú dlho čakať, vyzerá naozaj skvelo a budete sa s ním chcieť pochváliť každému.