V tuhých zimách, ktoré k nám prichádzajú rok čo rok stále s nižšími teplotami, potrebujeme okrem klasických radiátorov aj niečo, čo nás zahreje ešte lepšie. Môžeme mať tento výrobok blízko pri sebe a cítiť teplo úplne blízko. Klasický ventilátor spraví úplný opak, no teplovzdušné ventilátory, ktoré sa za poslednú dobu dostali do popredia vám spravia túto prácu veľmi radi.

V minulosti by ste možno nenašli nič také, ako teplovzdušné ventilátory, no v dnešnej dobe si ich môžete zakúpiť veľmi jednoducho a za nízke ceny. Síce sú na trhu tieto druhy ventilátorov len krátko, hneď si získali veľkú obľubu u ľudí, ktorí potrebujú ohriať miestnosti, kde radiátory či iné zdroje tepla nemajú. Rovnako to je aj tam, kde zdroj tepla je, no nie je dostatočne silný na to, aby vás ohrial. Pri mínusových teplotách je vám potom veľmi zima a neviete sa ohriať.

Hľadáte ten najlepší, ktorý by sa vám dizajnovo hodil do miestnosti a spravil by všetku prácu veľmi jednoducho? Máme pre vás tip na ten najlepší teplovzdušný ventilátor na trhu! Je od značky Gorenje, ktorá sa už niekoľko rokov stará o svojich zákazníkov, ktorým prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie výrobky za skvelé ceny. Nielen ventilátory, ale aj chladničky, rúry na pečenie alebo mikrovlnky nájdete v ponuke tejto značky. Vďaka tisícom spokojných zákazníkov môžete v pokoji na ňu staviť aj vy, pretože vás určite nesklame.

S teplovzdušným ventilátorom Gorenje HW 2500 L si môžete zimu užiť plnými dúškami. Síce teploty klesajú na veľmi nízke čísla pod nulu a vám môžu drkotať zuby, nie je to nič, čo by tento ventilátor nevyriešil. Jeho perfektný výkon vás určite dostane. Prichystajte si doma perfektnú atmosféru aj vďaka ventilátoru Gorenje HW 2500 L, ktorý sála naozaj veľké teplo.

Príjemnú atmosféru vyhriatej miestnosti vám dopraje jedinečný teplovzdušný ventilátor Gorenje HW 2500 L, ktorý je v elegantnom striebornom prevedení. Značka Gorenje myslela najmä na moderné miestnosti, v ktorých sa môže ventilátor vyskytovať, a preto radšej stavila na novodobý dizajn, ktorý určite budú chcieť všetci zákazníci. Okrem toho výrobcovia veľmi dobre poznajú svojich zákazníkov, ktorí radi svoje elektro výrobky kombinujú s ostatným príslušenstvom a zariadením v domácnosti. Nenechajte sa pomýliť. Tento výrobok disponuje nielen perfektným výkonom, ale aj dizajnom, ktorý ohúri nielen vás, ale aj návštevu, ktorá vás príde pozrieť a ozdobí tak vaši domácnosť.

Teplovzdušný ventilátor Gorenje HW 2500 L ponúka vysoko efektívny ohrev. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by vám bola veľká zima. Okrem toho vám ponúka aj ovládanie prostredníctvom vášho mobilného telefónu či tabletu. Stačí, ak si stiahnete aplikáciu do svojho smartfónu a môžete fungovať ďalej. Táto možnosť určite poteší aj toho najnáročnejšieho užívateľa, ktorý čaká niečo viac.

Moderný a ultra ľahký ventilátor značky Gorenje sa stane neodmysliteľným spoločníkom vo vašej domácnosti. Za perfektnú cenu si kúpite výrobok, ktorý stojí naozaj za to. Váš domov pripraví vždy tak, aby ste prišli do vyhriateho domu či bytu. Jeho výkon je obdivuhodných 2500 W, vďaka čomu veľmi rýchlo zohreje celú miestnosť, ktorá môže byť malá alebo veľká.

Keramické ohrevné teleso je vybavené PTC ohrevnými článkami, ktoré zaisťujú konštantný ohrev a to veľmi bezpečne. Nachádza as tu aj tepelná poistka, ktorá ohreje vzduch rýchlo a vy sa tak v miestnosti budete cítiť omnoho lepšie. Vďaka funkcií ECO si zaistíte perfektný výkon v úspornom režime. Nemusíte sa tak obávať vysokých poplatkov.

Ovládanie je veľmi jednoduché aj pre začiatočníkov, ktorí moc elektroniku neovládajú. Prednosťou ventilátoru je LED displej, na ktorom sa nachádza všetko, čo potrebujete vidieť. Stabilita je tiež prednosť, ktorá sa vám bude páčiť. Ventilátor vďaka tomu nepadne len tak z ničoho nič. Takisto je výhodou aj odolnosť a tichá prevádzka, takže vás nebude rušiť ani pri pozeraní televízie či pri rozhovore s priateľmi. Pomocou digitálnej regulácie na LED displeji v rozmedzí od 5 do 35 stupňov Celzia si nájdete vždy tú správnu teplotu. Všetko nastavenie si môžete kontrolovať na dostatočne veľkom LED displeji, kde vidíte úplne všetko.

Praktická funkcia je aj časovač, ktorú určite radi využijete napríklad vtedy, keď chcete, aby ohrievač začal ohrievať byt či dom predtým, ako prídete z práce. Môžete si tak byť istí, že prídete do vyhriateho domu bez toho, aby ste sa museli zabaliť do deky. Zapnutie ventilátoru môžete odložiť až o dvanásť hodín, čo je veľká výhoda.

Ovládanie prístroja na diaľku pomocou aplikácie sa vám určite bude páčiť. Stačí vám Wi-Fi pripojenie a zariadenie, ktoré podporuje iOS alebo Android. Vďaka tomu si stiahnete aplikáciu a komfortne na diaľku ventilátor vypnete alebo zapnete. Takisto môžete regulovať a nastavovať teplotu.

Vďaka pevnému stojanu sa vám ventilátor nikdy neprevrhne a udržuje perfektnú stabilitu. Ak by náhodou predsa len prišlo k pádu, výrobok je vybavený bezpečnostnou poistkou, ktorá automaticky zabezpečí, že sa spotrebič vypne. Takisto ako je ventilátor Gorenje HW 2500 L odolný voči pádu, je odolný aj voči prehriatiu. Ak by sa náhodou začal prehrievať, sám sa vypne.