Každým rokom prichádza do nášho každodenného života niečo nové. Pokrok v technológiách je nezastaviteľný a my si tak každým dňom môžeme kupovať stále niečo nové a lepšie. Rovnako je to aj v prípade tabletov, ktoré pred pár rokmi ešte neexistovali. Dnes si mnohí bez nich nevedia predstaviť život, no niekedy sa bez nich mnohí zaobišli. Teraz sú však tablety vyhľadávané najmä vďaka ich nízkej hmotnosti, skvelému výkonu a veľkým obrazovkám, kedy skvelo a veľmi jednoducho nahradia aj veľký klasický notebook. Ak aj vy uvažujete, čo nové si zakúpiť a nejaký ten dobrý a výkonný tablet ešte nemáte, mali by ste na jeden taký staviť, pretože práve ten vám môže pomôcť pri každodennej práci.

Tablety sú výkonné zariadenia, ktoré môžete používať denno-denne, počas cesty do práce, z práce alebo napríklad aj počas dlhej cesty, keď niekam cestujete. Môžete na nich sledovať videá či filmy, jednoducho na nich hrať hry alebo čítať knihy. Výdrž batérie majú väčšinou omnoho väčšiu ako notebooky, ktoré vám vydržia len pár hodín. Tablety sú ľahké a nebudú vám prekážať ani v kabelke, pretože nezaberajú veľa miesta. Mnohé z nich sú veľmi tenké, a preto sa hodia naozaj úplne každému. Tablet, ktorý si vyberiete, by mal byť taký, ktorý vie spraviť toho naozaj veľa, má dosť veľkú výdrž batérie a dokáže spraviť všetko, čo potrebujete. Vyberajte si také tablety, ktoré sú vhodné najmä pre vašu prácu a všetko, čo potrebujete.

Značka Samsung patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa u nás predávajú a majú naozaj veľmi veľkú popularitu. Samsung je značka, ktorá vám ponúka tie najlepšie mobilné telefóny či tablety. To však nie je všetko. Na trhu nájdete aj iné, mnohé výrobky, ktoré táto značka má a ponúka. Určite sa vám všetky zapáčia najmä vďaka kvalite, ktorú majú. Elektro výrobky od značky Samsung sú jednoducho neprehliadnuteľné, kvalitné a dá sa s nimi robiť naozaj veľmi veľa činností. Okrem hrania hier či písania dokumentov na nich môžete pozerať aj filmy či fotografie a všetko zvládajú veľmi jednoducho a dobre. Dnes máme pre vás recenziu na perfektný tablet Samsung Galaxy Tab E, ktorý vás jednoducho dostane!

Spoločnosť Samsung len nedávno prišla s novým skvostom, tabletom Samsung Galaxy Tab E, ktorý zaujal naozaj každého! Perfektný dizajn, ktorý tablet má vás určite ohúri. Samsung sa vyzná vo výrobe nielen mobilných telefónov, ale takisto aj tabletov. Práve tablet Samsung Galaxy Tab E sa vyznačuje nadčasovým dizajnom, prvotriednymi funkciami, skvelým výkonom a môžete si ho zakúpiť za rozumnú cenu, ktorá sa vám bude určite páčiť. Tento tablet sa tak stane skvelým spoločníkom nielen pre vás, ale aj pre ostatných členov rodiny, či už sú to malé deti alebo starší dospievajúci ľudia.

Mnohí ľudia majú veľmi malú pamäť vo svojom tablete, a preto musia nejaké veci mazať na úkor tých nových. Práve tablet Samsung Galaxy Tab E má internú pamäť až 8 GB, ktorá vám ponúka riešenie aj pre náročnejších užívateľov, ktorí potrebujú veľa miesta. Pre tých, ktorí ho potrebujú ešte viac vám tablet Samsung Galaxy Tab E ponúka slot na micro SD kartu, vďaka ktorej si môžete pamäť tohto tabletu zväčšiť až o 128 GB. Takto budete mať razom dostatok pamäte na všetko, čo potrebujete.

Určite poznáte slovo multitasking. Toto slovo znamená robenie viacerých vecí naraz. Ak ich robíte naraz a potrebujete či vyžadujete to od svojho tabletu, určite si prídete s tabletom Samsung Galaxy Tab E na svoje. Ten totižto multitasking vyriešil veľmi jednoducho, a to tak, že rozdelí obrazovku na dve časti, vďaka čomu môžete robiť viacero vecí naraz, ako napríklad pustiť svoju obľúbenú pesničku a zároveň aj pozerať obľúbené stránky. Prednosťou mnohých tabletov je aj široké spektrum funkcií a možností, ako ich vôbec využiť. Môžete na nich hrať hry, sledovať filmy a seriály, čítať knihu pomocou čítačky kníh alebo robiť prácu, ktorú potrebujete a to kedykoľvek a kdekoľvek. Tablet Samsung Galaxy Tab E vám ponúka aj fotoaparát, ktorá má na prednej strane 3 megapixely a na zadnej strane 5 megapixelov.

Na prvý pohľad vás na tomto tablete môže zaujať aj displej, ktorý má rozlíšenie 1280 x 800 bodov a uhlopriečku skvelých 9,6 palcov. Dizajnový ráz mu dodáva ešte aj tenký rám, ktorý sa nachádza okolo displeja a protikĺzavý kryt, ktorý určite oceníte vždy. Tento kryt pripomínajúci textil je veľmi praktický, pretože v ruke sa drží príjemne a dobre.

Tablet Samsung Galaxy Tab E disponuje štvorjadrovým procesorom a veľkosťou pamäti RAM až 1,5 GB, čo vám zaistí bezproblémový chod. Zdobí ho operačný systém Android 4.4 KitKat. Okrem toho máte funkcie, ktoré sú v dnešnej dobe samozrejmosťou, ako napríklad Wi-Fi, Bluetooth či USB vstup.