Tablety sú súčasťou našich životov už niekoľko rokov. Stali sa našimi spoločníkmi nielen pri klasickej práci, ale takisto aj pri oddychu či cestovaní. Vďaka tomu, že mnohé sa vyrovnajú klasickým notebookom, určite sú vhodné aj ako prístroj, ktorý pri cestovaní nahradí celý počítač. Mnohí ľudia však na tablety stavia vždy veľmi radi najmä vtedy, keď potrebujú svoje dokumenty niekam prenášať. Práve vďaka tomu sa tablety stali spoločníkmi nielen ľudí, ktorí majú veľa práce, ale aj študentov, ktorí prešli z klasických, veľkých a ťažších notebookov, na jedno ľahkú vec, ktorá im pomôže vo všetkom.

Hľadáte ten najlepší tablet, no stále ste si ho nevybrali? Možno práve dnes prišiel váš čas, aby ste si spomedzi stoviek druhov našli ten svoj, ktorý by ste si obľúbili a určite by ste ho radi využívali každý jeden deň. Na trhu nájdete nespočetné množstvo tabletov, z ktorých si len ťažko vyberiete ten svoj pravý, ak neviete presne, čo chcete. Základné parametre a podmienky, ktoré musí výrobok spĺňať, by ste si mali niekde zapísať, aby ste si boli istí, že hľadáte presne to, čo potrebujete.

Značka Lenovo patrí medzi veľmi známe spoločnosti, ktoré ponúkajú nielen kvalitné notebooky a mobily, ale takisto aj tablety. Medzi ich tablety patria tie najlepšie, ktoré môžete na trhu nájsť, a preto by ste mali vedieť, že pri výbere by ste mali zohľadniť aj túto značku. Značka Lenovo sa dostala do našej krajiny už veľmi dávno a za tejto čas si našla naozaj mnohých spokojných zákazníkov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Niet sa ani čomu čudovať. Kvalitné výrobky a skvelý výkon, ktorý ponúkajú sú na nezaplatenie! Vyberte si aj vy jeden z tabletov, ktoré Lenovo ponúka. Dnes máme pre vás jeden tip, na ktorý sa určite môžete spoľahnúť.

Dotykový tablet Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi, sa vám bude hodiť určite veľmi dobre. Do ruky vám padne ako uliaty a hneď si ho zamilujete aj vďaka jeho minimalistickému dizajnu, ktorý si vás získa ihneď. Tenké telo, nízka hmotnosť a krásne prevedenie sú len začiatok, ktorý vás zaujme. Tablet Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi je vhodný na všestranné využitie a hodí sa do každej domácnosti. Je úplne jedno, či máte doma malé alebo dospievajúce deti. Tento tablet sa bude hodiť úplne každému. Zvládne ťažšie grafické hry a takisto aj iné, jednoduchšie aplikácie, ktoré budete potrebovať na prácu. Jednoduché je aj surfovanie po internete či sledovanie filmov, vďaka čomu vždy viete, čo sa deje vo svete.

Značka Lenovo vždy rada staví na minimalistický a nadčasový dizajn, vďaka čomu si môžete byť istí, že budete s týmto tabletom vyzerať veľmi dlho moderne a dobre. Jeho nízka hmotnosť vám zabezpečí, že cestovanie vám nebude robiť problém a môžete si ho zobrať všade, kde potrebujete. Výhodou je veľký displej, na ktorom uvidíte úplne všetko. Stavte aj vy na tablet Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi a uvidíte, že budete spokojní.

Všetko, čo potrebujete, sledujete na tablete Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi na veľkom 10,1 palcovom displeji, ktorý má multi-touch IPS s HD rozlíšením. Nikdy sa tak nestane, že by ste na displeji niečo neuvideli alebo by ste to videli v zlej kvalite. Pixelová hodnota zodpovedá 1280 x 800 bodov. Vďaka takémuto veľkému displeju máte širšie pozorovacie spektrum a omnoho väčšiu plochu na všetko, čo ste doteraz robili. Perfektne a bez toho, aby ste niečo nevideli, si pozriete film, video alebo si prezriete vaše obľúbené fotky. Pri prehrávaní multimédií dodáva zariadenie vynikajúci zvuk zo vstavaných reproduktorov. Zvuk na veľmi vysokej úrovni v kombinácií s perfektným displejom vám zaručí naozaj skvelý zážitok z prezerania. Reproduktory sú schopné šíriť dokonalý zvuk, ktorý je úplne čistý. Ohromí vás a už nikdy nebudete chcieť svoje obľúbené piesne počúvať na niečom inom. Vďaka vynikajúcej ekvalizácií vás zvuk doslova obklopí a ponúkne tú najlepšiu zvukovú kulisu, akú ste kedy mali.

Dôležitou súčasťou tabletu Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi je aj dokonalý tvar, ktorý ponúka. Nikdy sa vám nestane, že by ste na cestách mali problémy z toho, že sa vám niekde nezmestí alebo, že je príliš ťažký. Tablet je zhotovený tak skvelo, že jeho hrúbka je len pár milimetrov a naviac perfektne sadne do mužskej a ženskej dlane. Tablet Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi je skrátka perfektným výrobkom, ktorý musíte mať! Maximálna spokojnosť, ktorú vám ponúkne nie je však všetko. O jeho výkone treba určite povedať omnoho viac.

Sledovanie videí, filmov či spúšťanie niekoľkých aplikácií naraz je problémom viacerých výrobkov, ktoré nemajú dostatočne silný procesor. Ak túžite po výkonnom procesore a dlhej výdrži, stavte aj vy na tablet Lenovo TAB4 10″ Wi-Fi, ktorý vás v tomto určite nesklame. Tomuto tabletu nerobí žiaden problém zobrazovanie niekoľkých aplikácií naraz, sťahovanie súborov a prezeraní filmov a videí. Má totiž v sebe ukrytý výkonný 64 bitový 4-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon s frekvenciou skvelých 1400 MHz. Tablet je tak vybavený naozaj perfektným vnútrom, ktoré poháňa ešte lepší a výkonnejší procesor. Absolútne bezproblémový chod, žiadne trhané scény či mrznutie výrobku nemusíte očakávať. RAM pamäť vám ponúka veľkú kapacitu s veľkosťou 2GB, vďaka ktorej spravíte všetko, čo potrebujete.

Rovnako je dôležitá aj integrovaná batéria, ktorá je typu Li-Polymer s kapacitou 7000 mAh. To sa rovná bezproblémovému používaniu za každých podmienok s výdržou až 12 hodín. Môžete tak nepretržite 12 hodín neustále pracovať a to aj s pripojením cez Wi-Fi. Určite niečo takéto oceníte, ak ste napríklad na dlhej ceste a neviete, čo by ste mohli robiť. Okrem spánku si tak môžete pozrieť svoj obľúbený seriál alebo si môžete prezrieť videá, fotky či spraviť nejakú prácu, vďaka čomu ušetríte čas inokedy.

Vnútorná pamäť je takisto veľmi dôležitým prvkom. Interná kapacita je slušných 16 GB. Okrem toho tablet má operačný systém Android 7.0 Nougat, vďaka čomu máte tie najlepšie a najnovšie aplikácie vždy k dispozícií. Nikým a ničím nerušení môžete nahrávať do tabletu videá, filmy, obrázky či iné veci, ktoré potrebujete. Miesta na muziku či obrázky máte naozaj dostatočne. Tablet takisto ponúka aj slot na microSD kartu, vďaka čomu si pamäť môžete ešte viac rozšíriť a to až do veľkosti 128 GB.

Radi fotografujete? Tablet vám ponúka zadnú kameru, ktorá má slušných 5 Mpix. Vďaka nej môžete tak skvelo fotografovať a bez problémov ukladať snímky do vnútornej pamäte. Ak túžite po selfies fotkách, jednoducho si zapnite prednú kameru, ktorá má 2 Mpix.